Can KAYA / Esenler - İstanbul Staff asked 3 sene ago

İyi günler. Yaklaşık 200 metrekare büyüklüğünde yemek üretim yerimiz var. Zeminde bulunan mazgallar yağ ve diğer maddeler nedeniyle sürekli tıkanıyor. Kanal tıkanıklığı olduğu o zaman itfaiye hortumunu kanala salarak kanal tıkanıklığını açıyoruz. Ancak bu duruma kalıcı olarak çözüm bulmak istiyoruz. Web sitenizde robotlu kanal tıkanıklığı açma ve kanal temizleme videosu izledim. Bizim işimize yarayacak bir sistem. Kanal yıkama işlemi sonrası ne kadar verim alabiliriz. Tüm bunlar hakkında bilgi almak istiyorum.

1 Answers
Toprak Tesisat Staff answered 4 ay ago

Merhaba öncelikle açıklayıcı bilgilendirme için teşekkür ederiz, web sayfamızda sosyal medya hesaplarımız da yemekhane kanal tıkanıklığı sorunuza ilişkin uygulamalı videoları resimleri bulabilirsiniz.

Özellikle yemekhane gibi yağ ve diğer tıkanıklığa sebep olacak atıkların çok olduğu ortamların pimaş borularında tıkanıklık olması normal elbette. Ancak boruların eğimleri doğru bir şekilde verilip belli aralıklarla kanal yıkama ve temizleme işlemi yapılırsa gider borularında daha az tıkanmalar olacağı gibi rahat bir kullanım da olacaktır. Size önereceğimiz kalıcı çözüm tesisatınızda kameralı tıkanıklık açma robotu ile kontrol yaptırarak borularda ki sorunların tespit ettiriniz. Eğim problemi, borularda yabancı madde, çatlama gibi sorunlar varsa onları acil olarak gideriniz.

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.