100% Kırmadan Tuvalet Tıkanıklık Açma.7/24 Servis

Tuvalet tıkanıklık açma için hemen arayın servisimiz 30 dk da ayağınıza gelsin. Tuvalet ve klozetlerde oluşan gider tıkanıklarını özel tıkanıklık açma robotları ile kırmadan dökmeden hemen açıyoruz. Sürekli tıkanan tuvaletlerden bıktınız mı? Hemen arayın tuvalet tıkanıklığı açma ustalarımız gelsin.
Hemen AraFiyat Al

7/24 Kırmadan Robotla Tuvalet Tıkanıklık Açma

HEMEN ARAYIN 30 DK TESİSATÇI GELSİN.100% KIRMADAN TUVALET AÇMA

100% Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma İstanbul Boru Açma Tıkanıklık Açma Acil Tesisat Ustası Gider açma Boru Tıkandı Lavabo Tıkandı Tuvalet Tıkandı

100% Kırmadan Tuvalet Tıkanıklık Açma.7/24 Servis

7/24 Tuvalet Tıkanıklık Açma Bizim İşimiz.Tuvalet Açma Sadece 10 Dk

Kameralı tuvalet açma yöntemi ile tuvalet tıkanıklığı açma dakikalar içinde herhangi bir yer kırılmadan yapılır. İstanbul tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz. Tuvaletler genel olarak tuvalet kağıdı atıldığı için tıkanmaktadır. Bunun haricinde gider borularının iç kısmının zamanla kireç ve pislik tutmasından dolayı tıkanma olabilir.

Sürekli olan tuvalet tıkanıklığının sebebini kesin olarak öğrenmek için kameralı tuvalet açma yapılması şarttır. Kırmadan tıkanıklık açma işlemi tamamlandıktan sonra giderin içine kamera ile bakılır ve sebebi kesin olarak öğrenilir.

100% Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma İstanbul Boru Açma Tıkanıklık Açma Acil Tesisat Ustası Gider açma Boru Tıkandı Lavabo Tıkandı Tuvalet Tıkandı

7/24 Tuvalet Tıkanıklığı Açmada Kameralı Çözüm?

Tuvalet tıkanıklık açma için hemen arayın servisimiz 30 dk da ayağınıza gelsin. Tuvalet ve klozetlerde oluşan gider tıkanıklarını özel tıkanıklık açma robotları ile kırmadan dökmeden hemen açıyoruz. Sürekli tıkanan tuvaletlerden bıktınız mı? Hemen arayın tuvalet tıkanıklığı açma ustalarımız gelsin.

7/24 Tuvalet Tıkanıklığı Açmada Kameralı Çözüm

Kameralı tuvalet açma ile tuvalet tıkanıklığı açma işlemini kısa sürede hiçbir yer kırmadan açıyoruz. İstanbul tuvalet tıkanıklığı açma firmamız gider tıkanmalarını robotla açmaktadır. Tuvaletler genel olarak tuvalet kağıdı atıldığı için tıkanır. Bunun haricinde gider borularının iç kısmının zamanla kireç ve pislik tutmasından dolayı tıkanma olabilir.

Sürekli olan tuvalet tıkanıklığının sebebini kesin olarak öğrenmek için kameralı tuvalet açma yapılması gereklidir. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi tamamlandıktan sonra giderin içine kamera ile bakılır ve sebebi kesin olarak öğrenilir.

Kombi Su Kaçağı Tamirini Kırmadan Yapan Tesisatçı

Tuvalet Tıkanmasının Nedenleri?

Tuvalet Tıkanmasının Nedenleri?

  • Suda erimesi zor olan kalitesiz tuvalet kağıtları tuvalet tıkanmasına neden olur.
  • Tuvalet kağıdının yumak haline getirilerek tuvalete atılması
  • Islak mendil, el kurulama peçetelerinin tuvalete atılması
  • Koku gidericinin plastik tabletlerin gidere kaçması
  • Tuvaletin es sifon kısmının ve gider borularının iç kısmının kireç ve pislik bağlaması tuvalet tıkanıklığına sebep olur.
  • Gider borularında olan meyilsizlik ve çökme sorunu
  • Bina ana gider borularındaki sorunlar nedeniyle tıkanmalar
Kombi Su Kaçağı Tamirini Kırmadan Yapan Tesisatçı

Üst Kat Tuvaleti Kullanınca Su Taşıyor

Üst Kat Tuvaleti Kullanınca Su Taşıyor

Binanızda en üst kattan başlayarak alt katlara doğru inen ana gider boruları vardır. Örneğin; 3 katlı binanın en alt katında oturuyorsunuz. Binanın ana gider borusu tıkandığı zaman pis su gitmeyeceği için evinizi lağım suyu basacaktır. Yerde yatay olarak döşenen yerlerde daha çok tıkanıklık meydana gelir. Bu yüzden binanızda oturan herkesin kullanım olarak dikkat etmesi gereklidir.

Bina ana gider borularından bütün dairelerin atık suyu geçtiği için sorunda ortaktır. Dikey inişli borular kolayca tıkanıklık görülmez.

Kombi Su Kaçağı Tamirini Kırmadan Yapan Tesisatçı

100% Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açmada Kimyasal Yöntemler

Kostik ,soda ve gider açıcı kimyasal madde kullanarak tuvalet açma : çok ileri boyutta olmayan tuvalet tıkanıklığında kostik ve gider açıcılar yardımcı olabilir. Ancak bu maddeleri kullanırken sağlığınız açısından lütfen dikkatli olunuz. Maske, eldiven ve imkanınız varsa koruyucu gözlük kullanınız.

Tuvalet tıkanıklığı açmak için en kısa ve kesin yöntem robotla tuvalet tıkanıklığı açmaktır. Eviniz kirlenmeden 10 dk gibi kısa bir sürede tuvaletiniz açılır.

Kimyasal tuvalet açan maddeler sürekli kullanılırsa gider borularınızın ek yerlerindeki ve ara parçalarındaki contalar zarar görür. Kostik ve gider açıcılar sıcak su ile uygulandığı için özellikle eski pimaş boruların eriyip büzüşmesine neden olur.

Kombi Su Kaçağı Tamirini Kırmadan Yapan Tesisatçı

100% Robotola Alaturka Tuvalet Açma

100% Robotla Alaturka Tuvalet Açma

Tuvalet kağıdı, ıslak mendil ve el kurulama peçetelerinin tuvalete atılması tıkanıklığa neden olur. Bunun haricinde tuvalet giderine bez ve yabancı maddelerin kaçması tuvalet tıkamaktadır.

Tuvalete bez, oyuncak gibi maddeler düştüyse kesinlikle su dökmeyiniz. Hemen robotla tuvalet tıkanıklığı açma servisimizi arayınız.

Yabancı madde tuvaletten kurtulup ana gider borusuna gidebilir. Dolayısıyla bina ana gider borusu tıkanır. Bunun gibi durumlarda şayet tuvaleti tıkayan madde gözle görünüyorsa kendinizde alabilirsiniz

Özellikle tuvalet taşının alt kısmında olan es sifon tıkanır. Es sifonun iç kısmı zamanla kireç tutar ve daralır. Daralan ve kireçlenen iç kısma tuvalet kağıdı yapışır. Es sifon alt katın tuvaletinden görünüyorsa tuvalet taşınız kırılmadan yenisi ile değişebilir.

Kombi Su Kaçağı Tamirini Kırmadan Yapan Tesisatçı

7/24 Klozet Açma 100% Robotlu Çözüm

7/24 Klozet Açma 100% Robotlu Çözüm

Klozetlerde alaturka tuvaletlere olduğu gibi taşın altındaki es bölgesinde sıklıkla tıkanma olur. Klozetlerde sifon ayrı bir parça değil taşla bütündür. Klozet açma işleminde taşa zarar gelmemesi için bazı durumlarda sökülmesi gereklidir.

Özellikle banyo bölümündeki klozetler daha çok tıkanmaktadır. Klozete atılan pedler, ağda bantları, kulak temizleme çubukları klozet tıkanıklığına neden olur. Ayrıca klozetin iç kısmına takılan koku gidericilerin tuvalete düşmesi sonucu klozet tıkanır.

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR

Klozet Tıkanıklığına 100% Kırmadan Çözüm

Soru : Kolay gelsin.Bağcılarda ara kat bir daire kiracı olarak oturuyorum.Eve taşındığımdan beri banyodaki klozet ve yerdeki su gideri sürekli tıkanıyor. Tuvalet kağıdı kullanmıyoruz ve klozete herhangi bir şeyde atılmadı bizim bildiğimiz.Klozet tıkanıklığın çok kötü olduğu durumlarda gider açıcı sıvı döktüm yine etkisi olmadı böyle durumda ne yapılıyor kimlerden hizmet alınıyor acaba?

Cevap : Merhaba Şefik bey.Sürekli tıkanmaların olduğu klozet, banyo süzgeci,lavabo,mutfak gideri gibi evin sık kullanılan giderlerinde sorunun 100% çözümü için kameralı tıkanıklık açma robotları ile izleme yapılması gerekmektedir.Yapılan bu kameralı tıkanıklık açma işlemi sonrasında borulardan tıkanıklığa neyin sebep olduğu ve çözüm ne olacağını işini ehli ustalarımız size izah edecektir.En kısa zaman da tıkanıklık açma servis kaydınızı ( 0 537 953 73 13 ) numaralı telefonumuz üzerinden yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yağmur Suyu Gider Tıkanıklığı Nasıl Çözülür?

Soru : Merhaba ben dubleks dairede oturuyorum. Evi alalı 3 ay oldu. Yağmur yağdığı zaman terastaki giderden su az gidiyor. Nalbur dan gideri açmak için tel aldım ama 20 santim sonra gitmiyor. Bende süzgecin olduğu yeri kırdım. Beton parçaları vardı temizledim. Sonra hortumu içine sokup su tuttum yine tıkandı gider. Giderin içine kamera ile bakılmasını istiyorum. Nerede ne sorun var tespit edilsin.

Cevap : Hacı bey gider tıkanıklığının sebebini kırmadan kameralı tespit cihazları ile buluyoruz. Gider borusunun içinde ne varsa cihazın ekranında aynen görünmektedir. Firmamızı arayarak gider görüntüleme ve gider tıkanıklığı açma hizmeti için servis kaydı açtırmanız yeterli olacaktır.

Daireyi Lağım Suyu Basıyor Sebebi Ne olabilir?

Soru : İstanbul Sultangazide kiracının oturduğu bodrum kat daire var. Bina 9 yıllık.İki defa daireyi lağım suyu bastı. Üst kattakilerin tuvalet suyu daireden çıkıyor. Parkeler bu yüzden mahvoldu. Bunun neden kaynaklandığının tespitini yaptırmak istiyorum. Bilgi verir misiniz.

Cevap : Tuvalet tıkanmasının birden fazla sebebi olabilir. Bina sakinleri tarafından tuvalete atılan tuvalet kağıdı,ıslak mendil,bez ve diğer yabancı maddelerden kaynaklanabilir. Bunun dışından binanın ana gider borularında olan yapısal sorunlar nedeniyle dairenizde taşmalar olabilir. Kameralı cihazlar ile binanın ana gider borularının kontrollerini kırmadan yapıyoruz. Tuvalet tıkanmasına ve lağım taşmasına sebebiyet veren hususu kesin olarak tespit ediyoruz. Bunun dışında binanızın rögar ve yağmurluk giderleri de kontrol ediliyor. Bizimle irtibata geçerseniz yardımcı oluruz

100% Kırmadan Tuvalet Açma Yapıyor musunuz?

Soru : Merhaba.5 katlı bir binada dublex dairede oturuyorum.Hem üst katta  hemde alt katta tuvalet var ikisi de klozet.5 yaşında ki oğlum biz yokken tuvalete temizlik bezini atıp sifonu çekmiş.Bir kaç gündür hiç sorun yaşamıyorduk ancak son zamanlarda tuvalet sadece suyu çekiyor ama diğer giderler gitmiyor.Belki çözüm olur diye kimyasal boru tıkanıklığı açma sıvısı kullandım ama oda fayda vermedi.Siz evde yada bina da diğer yerlerde  herhangi bir yeri kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma yapıyor musunuz. Ayrıca kırmadan tuvalet açma işlem ücreti nedir tahmini ne kadar sürer.Çalışan insanlar olduğumuz için bizim evde olduğumuz saatlerde gelmeniz gerekecektir.

Cevap : Merhaba.İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farksız kırmadan ve kesinlikle hiç bir yere zarar vermeden tıkanıklık açma servisimizvardır.Yaşamakta olduğunuz sorunları daha önce defalarca garantili olarak çözmüş tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Arzu ederseniz 7/24 çalışan kırmadan tıkanıklık açma ustalarımız evinize gelip özel tıkanıklık açmarobotları ile 30 dk da sorununuz garantili olarak çözer.

Ana sayfa » 100% Kırmadan Tıkanıklık Açma.7/24 Servis » 100% Kırmadan Tuvalet Tıkanıklık Açma.7/24 Servis
Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.