30 dk da tesisatınıza hiç zarar vermeden ve kırmadan tuvalet tıkanıklık açan bir su tesisatı firmasıyız.Tuvalet tıkanıklık açmak için daha fazla tesisatınızla boğuşmayın hemen bizi arayın.

100% Kırmadan Tuvalet Tıkanıklık Açma.7/24 Servis

Kırmadan ve kesinlikle tesisatınıza hiç bir zarar vermeden tuvalet açma.Tuvalet tıkanıklık  açma için hemen arayın servisimiz 30 dk da ayağınıza gelsin.

Bahçelievler Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma Bahçelievler

100% Kırmadan Robotla Tuvalet Tıkanıklık Açma.

7/24 TUVALET TIKANIKLIK AÇMA BİZİM İŞİMİZ.TUVALET AÇMA SADECE 10 DK

Kameralı tuvalet açma yöntemi ile tuvalet tıkanıklığı açma dakikalar içinde herhangi bir yer kırılmadan yapılır. İstanbul tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz. Tuvaletler genel olarak tuvalet kağıdı atıldığı için tıkanmaktadır. Bunun haricinde gider borularının iç kısmının zamanla kireç ve pislik tutmasından dolayı tıkanma olabilir.

Sürekli olan tuvalet tıkanıklığının sebebini kesin olarak öğrenmek için kameralı tuvalet açma yapılması şarttır. Kırmadan tıkanıklık açma işlemi tamamlandıktan sonra giderin içine kamera ile bakılır ve sebebi kesin olarak öğrenilir. 

7/24 Kırmadan Robotla Tuvalet Tıkanıklık Açma

HEMEN ARAYIN 30 DK TESİSATÇI GELSİN.100% KIRMADAN TUVALET AÇMA

7/24 Tuvalet Tıkanıklığı Açmada Kameralı Çözüm?

7/24 Tuvalet Tıkanıklığı Açmada Kameralı Çözüm

Kameralı tuvalet açma ile tuvalet tıkanıklığı açma işlemini kısa sürede hiçbir yer kırmadan açıyoruz. İstanbul tuvalet tıkanıklığı açma firmamız gider tıkanmalarını robotla açmaktadır. Tuvaletler genel olarak tuvalet kağıdı atıldığı için tıkanır. Bunun haricinde gider borularının iç kısmının zamanla kireç ve pislik tutmasından dolayı tıkanma olabilir.

Sürekli olan tuvalet tıkanıklığının sebebini kesin olarak öğrenmek için kameralı tuvalet açma yapılması gereklidir. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi tamamlandıktan sonra giderin içine kamera ile bakılır ve sebebi kesin olarak öğrenilir.

Tuvalet Tıkanmasının Nedenleri?

Tuvalet Tıkanmasının Nedenleri?

  • Suda erimesi zor olan kalitesiz tuvalet kağıtları tuvalet tıkanmasına neden olur.
  • Tuvalet kağıdının yumak haline getirilerek tuvalete atılması
  • Islak mendil, el kurulama peçetelerinin tuvalete atılması
  • Koku gidericinin plastik tabletlerin gidere kaçması
  • Tuvaletin es sifon kısmının ve gider borularının iç kısmının kireç ve pislik bağlaması tuvalet tıkanıklığına sebep olur.
  • Gider borularında olan meyilsizlik ve çökme sorunu
  • Bina ana gider borularındaki sorunlar nedeniyle tıkanmalar

Üst Kat Tuvaleti Kullanınca Su Taşıyor

Üst Kat Tuvaleti Kullanınca Su Taşıyor

Binanızda en üst kattan başlayarak alt katlara doğru inen ana gider boruları vardır. Örneğin; 3 katlı binanın en alt katında oturuyorsunuz. Binanın ana gider borusu tıkandığı zaman pis su gitmeyeceği için evinizi lağım suyu basacaktır.Yerde yatay olarak döşenen yerlerde daha çok tıkanıklık meydana gelir. Bu yüzden binanızda oturan herkesin kullanım olarak dikkat etmesi gereklidir.

Bina ana gider borularından bütün dairelerin atık suyu geçtiği için sorunda ortaktır. Dikey inişli borular kolayca tıkanıklık görülmez.

100% Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açmada Kimyasal Yöntemler

Kostik ,soda ve gider açıcı kimyasal madde kullanarak tuvalet açma : çok ileri boyutta olmayan tuvalet tıkanıklığında kostik ve gider açıcılar yardımcı olabilir. Ancak bu maddeleri kullanırken sağlığınız açısından lütfen dikkatli olunuz. Maske, eldiven ve imkanınız varsa koruyucu gözlük kullanınız.

Tuvalet tıkanıklığı açmak için en kısa ve kesin yöntem robotla tuvalet tıkanıklığı açmaktır. Eviniz kirlenmeden 10 dk gibi kısa bir sürede tuvaletiniz açılır.

Kimyasal tuvalet açan maddeler sürekli kullanılırsa gider borularınızın ek yerlerindeki ve ara parçalarındaki contalar zarar görür. Kostik ve gider açıcılar sıcak su ile uygulandığı için özellikle eski pimaş boruların eriyip büzüşmesine neden olur.

100% Robotola Alaturka Tuvalet Açma

100% Robotla Alaturka Tuvalet Açma

Tuvalet kağıdı, ıslak mendil ve el kurulama peçetelerinin tuvalete atılması tıkanıklığa neden olur. Bunun haricinde tuvalet giderine bez ve yabancı maddelerin kaçması tuvalet tıkamaktadır.

Tuvalete bez, oyuncak gibi maddeler düştüyse kesinlikle su dökmeyiniz.Hemen robotla tuvalet tıkanıklığı açma servisimizi arayınız.

Yabancı madde tuvaletten kurtulup ana gider borusuna gidebilir. Dolayısıyla bina ana gider borusu tıkanır. Bunun gibi durumlarda şayet tuvaleti tıkayan madde gözle görünüyorsa kendinizde alabilirsiniz

Özellikle tuvalet taşının alt kısmında olan es sifon tıkanır. Es sifonun iç kısmı zamanla kireç tutar ve daralır. Daralan ve kireçlenen iç kısma tuvalet kağıdı yapışır. Es sifon alt katın tuvaletinden görünüyorsa tuvalet taşınız kırılmadan yenisi ile değişebilir.

7/24 Klozet Açma 100% Robotlu Çözüm

7/24 Klozet Açma 100% Robotlu Çözüm

Klozetlerde alaturka tuvaletlere olduğu gibi taşın altındaki es bölgesinde sıklıkla tıkanma olur. Klozetlerde sifon ayrı bir parça değil taşla bütündür.Klozet açma işleminde taşa zarar gelmemesi için bazı durumlarda sökülmesi gereklidir.

Özellikle banyo bölümündeki klozetler daha çok tıkanmaktadır. Klozete atılan pedler, ağda bantları, kulak temizleme çubukları klozet tıkanıklığına neden olur. Ayrıca klozetin iç kısmına takılan koku gidericilerin tuvalete düşmesi sonucu klozet tıkanır.

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR

Klozet Tıkanıklığına 100% Kırmadan Çözüm

Soru : Kolay gelsin.Bağcılarda ara kat bir daire kiracı olarak oturuyorum.Eve taşındığımdan beri banyodaki klozet ve yerdeki su gideri sürekli tıkanıyor. Tuvalet kağıdı kullanmıyoruz ve klozete herhangi bir şeyde atılmadı bizim bildiğimiz.Klozet tıkanıklığın çok kötü olduğu durumlarda gider açıcı sıvı döktüm yine etkisi olmadı böyle durumda ne yapılıyor kimlerden hizmet alınıyor acaba?

Cevap : Merhaba Şefik bey.Sürekli tıkanmaların olduğu klozet, banyo süzgeci,lavabo,mutfak gideri gibi evin sık kullanılan giderlerinde sorunun 100% çözümü için kameralı tıkanıklık açma robotları ile izleme yapılması gerekmektedir.Yapılan bu kameralı tıkanıklık açma işlemi sonrasında borulardan tıkanıklığa neyin sebep olduğu ve çözüm ne olacağını işini ehli ustalarımız size izah edecektir.En kısa zaman da tıkanıklık açma servis kaydınızı ( 0 537 953 73 13 ) numaralı telefonumuz üzerinden yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yağmur Suyu Gider Tıkanıklığı Nasıl Çözülür?

Soru : Merhaba ben dubleks dairede oturuyorum. Evi alalı 3 ay oldu. Yağmur yağdığı zaman terastaki giderden su az gidiyor. Nalbur dan gideri açmak için tel aldım ama 20 santim sonra gitmiyor. Bende süzgecin olduğu yeri kırdım. Beton parçaları vardı temizledim. Sonra hortumu içine sokup su tuttum yine tıkandı gider. Giderin içine kamera ile bakılmasını istiyorum. Nerede ne sorun var tespit edilsin.

Cevap : Hacı bey gider tıkanıklığının sebebini kırmadan kameralı tespit cihazları ile buluyoruz. Gider borusunun içinde ne varsa cihazın ekranında aynen görünmektedir. Firmamızı arayarak gider görüntüleme ve gider tıkanıklığı açma hizmeti için servis kaydı açtırmanız yeterli olacaktır.

Bahçedeki Rögar İle Yol Arasında Sürekli Kanal Tıkanıklığı Oluyor?

Soru : İyi günler bizim 5 katlı binamız var. Bahçede bir adet rögarımız var. Pis sular bahçedeki rögardan yoldaki rögara gidiyor. Bahçedeki rögar ile yol arasında sürekli kanal tıkanıklığı oluyor. Daha önce 3 defa oldu. İSKİ ‘ yi çağırdık hattınızda büyük bir ihtimalle sorun var dediler. Şimdi biz kanal tıkanıklığı neden oluyor bunu öğrenmek istiyoruz. Ayrıca 8 yıl önce biz bahçeden rögara kadar olan kanalı yenilemiştik tıkanıyor diye. Yeniledikten sonra bu sene içinde olmaya başladı tıkanmalar. Eğer gerekiyorsa garantide veriyorsanız kanal yapılması içinde fiyat almak istiyoruz

Cevap :Öncelikle bina pis su borularının, rögar içinin ve bahçedeki rögarda yolda olan rögara kadar olan mesafedeki kanal içinin kamera ile kontrol edilmesi gereklidir. Yapılan kontroller neticesinde kanal, boru veya rögarda olan bütün sorunlar net olarak tespit edilir. Tüm bu işlemlerin neticesinde yeniden yapılmasına gerek olursa garantili olarak kanal yapıyoruz. Servis kaydı açtırmak için 0212 434 58 37 veya 0537 953 73 13 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Daireyi Lağım Suyu Basıyor Sebebi Ne olabilir?

Soru : İstanbul Sultangazide kiracının oturduğu bodrum kat daire var. Bina 9 yıllık.İki defa daireyi lağım suyu bastı. Üst kattakilerin tuvalet suyu daireden çıkıyor. Parkeler bu yüzden mahvoldu. Bunun neden kaynaklandığının tespitini yaptırmak istiyorum. Bilgi verir misiniz.

Cevap : Tuvalet tıkanmasının birden fazla sebebi olabilir. Bina sakinleri tarafından tuvalete atılan tuvalet kağıdı,ıslak mendil,bez ve diğer yabancı maddelerden kaynaklanabilir. Bunun dışından binanın ana gider borularında olan yapısal sorunlar nedeniyle dairenizde taşmalar olabilir. Kameralı cihazlar ile binanın ana gider borularının kontrollerini kırmadan yapıyoruz. Tuvalet tıkanmasına ve lağım taşmasına sebebiyet veren hususu kesin olarak tespit ediyoruz. Bunun dışında binanızın rögar ve yağmurluk giderleri de kontrol ediliyor. Bizimle irtibata geçerseniz yardımcı oluruz

Alt Katın Mutfağına Su Damlıyor Çözüm Nedir?

Soru : İki gündür alt kat komşum bizim mutfaktan kendisine su aktığını söylüyor dün öğleden sonra evde yoktuk yine akmış dolayısıyla bizden olmadığını düşünüyoruz ancak biz evde olup mutfakta su kullandığımız zaman su daha çok akıyor bende bugün inip baktım lavabonun alt kısmını kırdım biraz kuru nereden olabilir en hızlı nasıl bulabiliriz su kaçağını.Kolay gelsin.

Cevap : Öncelikle geçmiş olsun. Sizin dairenizin kontrol edilmesi gerekli yapılacak Su kaçağı kontrollerine bina ana gider borularına bakılması faydalı olacaktır.

100% Kırmadan Tuvalet Açma Yapıyor musunuz?

Soru : Merhaba.5 katlı bir binada dublex dairede oturuyorum.Hem üst katta  hemde alt katta tuvalet var ikisi de klozet.5 yaşında ki oğlum biz yokken tuvalete temizlik bezini atıp sifonu çekmiş.Bir kaç gündür hiç sorun yaşamıyorduk ancak son zamanlarda tuvalet sadece suyu çekiyor ama diğer giderler gitmiyor.Belki çözüm olur diye kimyasal boru tıkanıklığı açma sıvısı kullandım ama oda fayda vermedi.Siz evde yada bina da diğer yerlerde  herhangi bir yeri kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma yapıyor musunuz. Ayrıca kırmadan tuvalet açma işlem ücreti nedir tahmini ne kadar sürer.Çalışan insanlar olduğumuz için bizim evde olduğumuz saatlerde gelmeniz gerekecektir.

Cevap : Merhaba.İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farksız kırmadan ve kesinlikle hiç bir yere zarar vermeden tıkanıklık açma servisimizvardır.Yaşamakta olduğunuz sorunları daha önce defalarca garantili olarak çözmüş tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Arzu ederseniz 7/24 çalışan kırmadan tıkanıklık açma ustalarımız evinize gelip özel tıkanıklık açmarobotları ile 30 dk da sorununuz garantili olarak çözer.

Hemen 7/24 Acil Su Tesisatçısı Çağır

HEMEN 7/24 ACİL SU TESİSATÇISI ÇAĞIR

TOPRAK TESİSAT - 7/24 SU TESİSATI

Sancaktepe Mah. 899.Sok. No: 19/A
Bağcılar / İstanbul

ACİL SU TESİSATÇISI

0 (537) 953 73 13 numaralı telefondan İstanbul'da 7/24 bize ulaşın.

HEMEN TESİSATÇI ÇAĞIR

İstabulda online su tesisatçısı çağırın size tekliflerden faydalanın.

Sıhhi Tesisat

Su Tesisatı Hizmetlerimiz

Tıkanıklık Açma

Tuvalet - Lavabo - Boru-  Gider - Süzgeç - Kanal

7/24 her türlü kırmadan tıkanıklık açma çözümlerimiz ile yanınızdayız.

Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan - Noktasal - Dinlemeli - Kameralı

100% noktasal dinleme cihazları ile su kaçağı tespiti yapıyoruz ve tamir ediyoruz.

Sıhhi Tesisat

Batarya - Süzgeç - Musluk - Sifon

Batarya su damlaması,sifon su kaçırması artık canınızı sıkmasın.

Su Tesisatı ve Komple Tadilat

Siz yorulmayın tesisat ustası aramayın.

Hemen arayın tüm su tesisatı tadilat ve tamir işlerinizi profesyonel tesisatçılarımız yapsın.

Petek Temizleme

Petek temizleme ile %30 varan ısı tasarrufu sağlayın.

Kış aylarında yüksek faturalara çözüm ve sıcacık evler için petek temizleme yaptırın.

7/24 Acil Tamirci

İstanbul Bağcılar / Esenler / Güngören / Bayrampaşa

Mobil acil su tesisatı servisimiz ile İstanbul'da Bağcılar ve yakında ilçelerde hizmetteyiz.

100% SU KAÇAĞI TESPİTİ VE 7/24 KIRMADAN TIKANIKLIK AÇMA

0537 953 7313Hemen Arayın
Pimaş Boru Açma Kameralı Çözüm

Pimaş Boru Açma Kameralı Çözüm

Pimaş boru açma için en doğru ve kısa yöntem robotla tıkanıklık açmaktır. Kimyasal gider açıcılar gider borularının contasına zarar vererek eritebilir. Hatta sürekli kullanılırsa pimaş boruyu büzüştürebilir. Mutfak, banyo ve tuvalet giderlerinde meydana gelen tıkanmalarda genel olarak ev sahipleri ilk olarak tıkanıklığı kendileri açmayı denerler. Bu deneme yöntemlerinin içinde en bilindik yöntem kimyasal gider açıcı kullanmaktır.

100% Kırmadan Logar ve Boru Tıkanıklık Açma

100% Kırmadan Logar ve Boru Tıkanıklık Açma

Aniden meydana gelebilecek tıkanmalar için bina logar ve boru tıkanıklığı açma işlemi için her daim rögar kapağının ulaşılabilir durumda olması gereklidir. Bina logarları ev ve işyerlerinin pis suyunun şehir pis su şebeke kanalına bağlantısını yapmaktadır. Tuvalet, banyo ve mutfak gibi ıslak zeminlerden gelen pis su, bina lögarına oradan da şebeke kanalına dökülür. Logar tıkanıklığı olmasa bile rutin lögar temizliği yapılması durumunda rögar kapağın yerinin ulaşılabilir olması zaten gereklidir.

Klozet Tıkanmasına Çözüm Klozet Geri Taşıyor

Klozet Tıkanmasına Çözüm Klozet Geri Taşıyor

Klozet tıkanıklığının aniden olması durumunda insanlar panikle tuvalete daha fazla su döker. Klozet tıkanmasına çözüm için iki yöntemi vardır. Bu yöntemlerden bir tanesi robotla klozet açma yöntemidir. Tıkanıklık açma robotu ile dakikalar içinde evinizde herhangi bir yer kırılmadan kirlenmeden klozet tıkanıklığı açılmaktadır. Gider açma konusunda en kesin ve etkili yöntemde budur. Robotla gider açma hizmetini sadece cihazlı tesisatçılar vermektedir. Bunların dışında evde kendi imkanlarınızla klozet tıkanmasına çözüm bulmakistiyorsanız yazının devamını okuyabilirsiniz.

[wpseo_breadcrumb]