Rögar Açma Firmaları? 35+ Yıllık Tesisatçı

Kırmadan ve kesinlikle tesisatınıza hiç bir zarar vermeden rögar açma. Rögar tıkanıklığı açma için hemen arayın servisimiz 30 dk da ayağınıza gelsin. Rögar tıkandığında rögarın yeri tespit edilip tıkanmaya sebep olan cisimler içeriden temizlenir.
Hemen AraFiyat Al
  1. Anasayfa
  2. Kırmadan Tıkanıklık Açma Yöntemleri?
  3. Rögar Açma Firmaları? 35+ Yıllık...
Rögar Açma Firmaları? 35+ Yıllık Tesisatçı

Rögar Açma Firmaları? 35+ Yıllık Tesisatçı

7/24 Acil Rögar Tıkanıklığı Açma Bizim İşimiz.Hemen Kırmadan 100% Rögar Açma

Logar tıkanıklığı nasıl açılır? Mutfak ve tuvalet pis suları bina ana gider borularından rögara oradan da belediye ana gider kanalına dökülmektedir. Sizlere rögar tıkanıklığı açma konusunda doğru bilgileri vererek olası bir tıkanıklık durumunda yanlış müdahale yapmamanızı engellemek istedik. Rögar açma zor ve pis bir iştir. Firmamız rögar açma robotu ile rögarınızı kırmadan dökmeden en az hasar ile eski haline getirir.

100% Kırmadan Rögar Açma İşlemi Nasıl Yapılıyor?

100% Kırmadan Rögar Açma İşlemi Nasıl Yapılıyor?

100% Kırmadan Rögar Açma İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Rögar tıkanıklığı açma durumunda en önemli husus rögar yerinin bilinmesi ve logar kapağına ulaşılabilir olmasıdır. Bazı ev ve işyerlerinin rögar kapakları toprak veya beton zemin altında kalmaktadır. Çoğu yerlerde rögar yeri bilinmemektedir. Bina içinden açılamayan rögar tıkanmalarında rögar yeri tespitinin yapıldıktan sonra rögar açma işleminin yapılması gereklidir.

Robotlu ve kameralı cihazlar ile kırmadan 7/24 rögar tıkanıklığı açma hizmeti veriyoruz. Rögar kuyusunun yerini alanında uzman kadro ve ekonomik fiyatlarımızla kesin olarak tespit ediyoruz. Hemen arayıp servis talep edebilirsiniz.

7/24 Rögar Tıkanıklığı Açma.Bina Rögarı Sürekli Tıkanıp Taşıyor Kesin Çözüm Nedir?

7/24 Rögar Tıkanıklığı Açma.Bina Rögarı Sürekli Tıkanıp Taşıyor Kesin Çözüm Nedir?

7/24 Rögar Tıkanıklığı Açma.Bina Rögarı Sürekli Tıkanıp Taşıyor Kesin Çözüm Nedir?

Logar sürekli tıkanıyor? Öncelikle rögar içinin detaylı olarak temizlenmesi gereklidir. Rögar kapağı açılırken yanıcı maddeler ile yaklaşılmamalı ve içine atılmamalıdır. Rögar kapağı açık bırakılıp başka yerlere gidilmemelidir. İnsanların düşmemesi için uyarıcı şerit ve mümkünse bir kişi rögar başında beklemelidir.

Rögar temizliği yapıldıktan sonra rögarın iç yapısı uzman kişilerce kontrol edilmelidir. Dip ve yan kısımlarında herhangi bir çökme ve sızıntı sorunu olup olmadığı kontrol edilmelidir. Rögarın kapasitesinin yapıya uygun büyüklükte olup olmadığı tespit edilmelidir.

Rögar taşmasının diğer bir nedeni ise bina yağmur giderlerinin rögara bağlantılı olmasıdır. Yağmurlu havalarda dolan rögar geri taşma yapar. Hatta bazı durumlarda binaya geri basarak lağım suyu baskınlarına neden olur. Yağmurluk kanallarının rögara bağlantısı zaten yasaktır. Lağım suyu baskınının insan sağlığı açısından da zararlıdır.

Kırmadan 100% Rögar Tespiti Nasıl Yapılır?

Kırmadan 100% Rögar Tespiti Nasıl Yapılır?

Kırmadan 100% Rögar Tespiti Nasıl Yapılır?

Logar yeri nasıl tespit edilir? Bina içindeki ve bahçenizdeki yeri bilinmeyen rögarlar dedektör ile tam yer tespiti yapılmaktadır. Binanızda herhangi bir yer kırılmadan yapılan bu işlem ile kısa sürede rögar yeri tespiti yapılmaktadır. Rögar tespiti yapıldıktan sonra rögar yerinin kaybolmaması için rögar kapağı zemin altında kalıyorsa yükseltilmelidir.

Rögar kapağı toprak veya beton zemin altında kalsa bile dedektörle rögar tespiti yapılmaktadır. Yeri unutulan ve kaybolan rögar kanallarının tespitinde İstanbul’un her yerine hizmet veriyoruz.

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR

Klozet Tıkanıklığına 100% Kırmadan Çözüm

Soru : Kolay gelsin.Bağcılarda ara kat bir daire kiracı olarak oturuyorum.Eve taşındığımdan beri banyodaki klozet ve yerdeki su gideri sürekli tıkanıyor. Tuvalet kağıdı kullanmıyoruz ve klozete herhangi bir şeyde atılmadı bizim bildiğimiz.Klozet tıkanıklığın çok kötü olduğu durumlarda gider açıcı sıvı döktüm yine etkisi olmadı böyle durumda ne yapılıyor kimlerden hizmet alınıyor acaba?

Cevap : Merhaba Şefik bey.Sürekli tıkanmaların olduğu klozet, banyo süzgeci,lavabo,mutfak gideri gibi evin sık kullanılan giderlerinde sorunun 100% çözümü için kameralı tıkanıklık açma robotları ile izleme yapılması gerekmektedir.Yapılan bu kameralı tıkanıklık açma işlemi sonrasında borulardan tıkanıklığa neyin sebep olduğu ve çözüm ne olacağını işini ehli ustalarımız size izah edecektir.En kısa zaman da tıkanıklık açma servis kaydınızı ( 0 537 953 73 13 ) numaralı telefonumuz üzerinden yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yağmur Suyu Gider Tıkanıklığı Nasıl Çözülür?

Soru : Merhaba ben dubleks dairede oturuyorum. Evi alalı 3 ay oldu. Yağmur yağdığı zaman terastaki giderden su az gidiyor. Nalbur dan gideri açmak için tel aldım ama 20 santim sonra gitmiyor. Bende süzgecin olduğu yeri kırdım. Beton parçaları vardı temizledim. Sonra hortumu içine sokup su tuttum yine tıkandı gider. Giderin içine kamera ile bakılmasını istiyorum. Nerede ne sorun var tespit edilsin.

Cevap : Hacı bey gider tıkanıklığının sebebini kırmadan kameralı tespit cihazları ile buluyoruz. Gider borusunun içinde ne varsa cihazın ekranında aynen görünmektedir. Firmamızı arayarak gider görüntüleme ve gider tıkanıklığı açma hizmeti için servis kaydı açtırmanız yeterli olacaktır.

Daireyi Lağım Suyu Basıyor Sebebi Ne olabilir?

Soru : İstanbul Sultangazide kiracının oturduğu bodrum kat daire var. Bina 9 yıllık.İki defa daireyi lağım suyu bastı. Üst kattakilerin tuvalet suyu daireden çıkıyor. Parkeler bu yüzden mahvoldu. Bunun neden kaynaklandığının tespitini yaptırmak istiyorum. Bilgi verir misiniz.

Cevap : Tuvalet tıkanmasının birden fazla sebebi olabilir. Bina sakinleri tarafından tuvalete atılan tuvalet kağıdı,ıslak mendil,bez ve diğer yabancı maddelerden kaynaklanabilir. Bunun dışından binanın ana gider borularında olan yapısal sorunlar nedeniyle dairenizde taşmalar olabilir. Kameralı cihazlar ile binanın ana gider borularının kontrollerini kırmadan yapıyoruz. Tuvalet tıkanmasına ve lağım taşmasına sebebiyet veren hususu kesin olarak tespit ediyoruz. Bunun dışında binanızın rögar ve yağmurluk giderleri de kontrol ediliyor. Bizimle irtibata geçerseniz yardımcı oluruz

100% Kırmadan Tuvalet Açma Yapıyor musunuz?

Soru : Merhaba.5 katlı bir binada dublex dairede oturuyorum.Hem üst katta  hemde alt katta tuvalet var ikisi de klozet.5 yaşında ki oğlum biz yokken tuvalete temizlik bezini atıp sifonu çekmiş.Bir kaç gündür hiç sorun yaşamıyorduk ancak son zamanlarda tuvalet sadece suyu çekiyor ama diğer giderler gitmiyor.Belki çözüm olur diye kimyasal boru tıkanıklığı açma sıvısı kullandım ama oda fayda vermedi.Siz evde yada bina da diğer yerlerde  herhangi bir yeri kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma yapıyor musunuz. Ayrıca kırmadan tuvalet açma işlem ücreti nedir tahmini ne kadar sürer.Çalışan insanlar olduğumuz için bizim evde olduğumuz saatlerde gelmeniz gerekecektir.

Cevap : Merhaba.İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farksız kırmadan ve kesinlikle hiç bir yere zarar vermeden tıkanıklık açma servisimizvardır.Yaşamakta olduğunuz sorunları daha önce defalarca garantili olarak çözmüş tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Arzu ederseniz 7/24 çalışan kırmadan tıkanıklık açma ustalarımız evinize gelip özel tıkanıklık açmarobotları ile 30 dk da sorununuz garantili olarak çözer.

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.