Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Tıkanıklık Açma Tuvalet Açma Gider Açma Lavabo Açma Pimaş Açma Kaçak Su Tespiti Su Kaçağı Bulma İstanbul Tesisatçı Acil Tesisatçı Su Sızıntısı Tespit Patlak Boru Bulma

100% Su Kaçağı Tespiti

0 ( 537 ) 953 73 13

7/24 TIKANIKLIK AÇMA

0 ( 537 ) 953 73 13
Biz Sizi Arayalım
0 ( 212 ) 434 58 38

30 Dk Acil Tesisatçı

Çevrimiçi
Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Tıkanıklık Açma Tuvalet Açma Gider Açma Lavabo Açma Pimaş Açma Kaçak Su Tespiti Su Kaçağı Bulma İstanbul Tesisatçı Acil Tesisatçı Su Sızıntısı Tespit Patlak Boru Bulma

100% Su Kaçağı Tespiti

0 ( 537 ) 953 73 13

7/24 TIKANIKLIK AÇMA

0 ( 537 ) 953 73 13

Biz Sizi Arayalım

0 ( 212 ) 434 58 37

30 Dk Acil Tesisatçı

Çevrimiçi

Rögar Açma Firmaları? 35+ Yıllık Tesisatçı

Kırmadan ve kesinlikle tesisatınıza hiç bir zarar vermeden rögar açma. Rögar tıkanıklığı açma için hemen arayın servisimiz 30 dk da ayağınıza gelsin. Rögar tıkandığında rögarın yeri tespit edilip tıkanmaya sebep olan cisimler içeriden temizlenir.

Hemen AraFiyat Al
  1. Anasayfa
  2. Kırmadan Tıkanıklık Açma Yöntemleri?
  3. Rögar Açma Firmaları? 35+ Yıllık...
Rögar Açma Firmaları? 35+ Yıllık Tesisatçı

Rögar Açma Firmaları? 35+ Yıllık Tesisatçı

7/24 Acil Rögar Tıkanıklığı Açma Bizim İşimiz.Hemen Kırmadan 100% Rögar Açma

Logar tıkanıklığı nasıl açılır? Mutfak ve tuvalet pis suları bina ana gider borularından rögara oradan da belediye ana gider kanalına dökülmektedir. Sizlere rögar tıkanıklığı açma konusunda doğru bilgileri vererek olası bir tıkanıklık durumunda yanlış müdahale yapmamanızı engellemek istedik. Rögar açma zor ve pis bir iştir. Firmamız rögar açma robotu ile rögarınızı kırmadan dökmeden en az hasar ile eski haline getirir.

100% Kırmadan Rögar Açma İşlemi Nasıl Yapılıyor?

100% Kırmadan Rögar Açma İşlemi Nasıl Yapılıyor?

100% Kırmadan Rögar Açma İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Rögar tıkanıklığı açma durumunda en önemli husus rögar yerinin bilinmesi ve logar kapağına ulaşılabilir olmasıdır. Bazı ev ve işyerlerinin rögar kapakları toprak veya beton zemin altında kalmaktadır. Çoğu yerlerde rögar yeri bilinmemektedir. Bina içinden açılamayan rögar tıkanmalarında rögar yeri tespitinin yapıldıktan sonra rögar açma işleminin yapılması gereklidir.

Robotlu ve kameralı cihazlar ile kırmadan 7/24 rögar tıkanıklığı açma hizmeti veriyoruz. Rögar kuyusunun yerini alanında uzman kadro ve ekonomik fiyatlarımızla kesin olarak tespit ediyoruz. Hemen arayıp servis talep edebilirsiniz.

7/24 Rögar Tıkanıklığı Açma.Bina Rögarı Sürekli Tıkanıp Taşıyor Kesin Çözüm Nedir?

7/24 Rögar Tıkanıklığı Açma.Bina Rögarı Sürekli Tıkanıp Taşıyor Kesin Çözüm Nedir?

7/24 Rögar Tıkanıklığı Açma.Bina Rögarı Sürekli Tıkanıp Taşıyor Kesin Çözüm Nedir?

Logar sürekli tıkanıyor? Öncelikle rögar içinin detaylı olarak temizlenmesi gereklidir. Rögar kapağı açılırken yanıcı maddeler ile yaklaşılmamalı ve içine atılmamalıdır. Rögar kapağı açık bırakılıp başka yerlere gidilmemelidir. İnsanların düşmemesi için uyarıcı şerit ve mümkünse bir kişi rögar başında beklemelidir.

Rögar temizliği yapıldıktan sonra rögarın iç yapısı uzman kişilerce kontrol edilmelidir. Dip ve yan kısımlarında herhangi bir çökme ve sızıntı sorunu olup olmadığı kontrol edilmelidir. Rögarın kapasitesinin yapıya uygun büyüklükte olup olmadığı tespit edilmelidir.

Rögar taşmasının diğer bir nedeni ise bina yağmur giderlerinin rögara bağlantılı olmasıdır. Yağmurlu havalarda dolan rögar geri taşma yapar. Hatta bazı durumlarda binaya geri basarak lağım suyu baskınlarına neden olur. Yağmurluk kanallarının rögara bağlantısı zaten yasaktır. Lağım suyu baskınının insan sağlığı açısından da zararlıdır.

Kırmadan 100% Rögar Tespiti Nasıl Yapılır?

Kırmadan 100% Rögar Tespiti Nasıl Yapılır?

Kırmadan 100% Rögar Tespiti Nasıl Yapılır?

Logar yeri nasıl tespit edilir? Bina içindeki ve bahçenizdeki yeri bilinmeyen rögarlar dedektör ile tam yer tespiti yapılmaktadır. Binanızda herhangi bir yer kırılmadan yapılan bu işlem ile kısa sürede rögar yeri tespiti yapılmaktadır. Rögar tespiti yapıldıktan sonra rögar yerinin kaybolmaması için rögar kapağı zemin altında kalıyorsa yükseltilmelidir.

Rögar kapağı toprak veya beton zemin altında kalsa bile dedektörle rögar tespiti yapılmaktadır. Yeri unutulan ve kaybolan rögar kanallarının tespitinde İstanbul’un her yerine hizmet veriyoruz.

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR

Toprak Tesisat hangi hizmetleri veriyor?

Toprak Tesisat firmamız 1988’den günümüze kadar 35+ yıllık tecrübesiyle her türlü tesisat sorunlarına çözüm ortağı olmak için İstanbul ve çevre illerde hizmet vermektedir. Uzun yıllardır devam eden sıhhi tesisat tecrübesiyle binlerce mutlu müşteri ile bir çok referansa sahip olan firmamız İstanbul’un bütün ilçelerine ve çevre illerde sıhhi tesisat hizmetini 7/24 en uygun fiyatlarla vermektedir.

Su tesisatında neden sızıntı ve kaçaklar olur?

  1. Yaşlanma ve aşınma: Su tesisatı malzemeleri zamanla aşınabilir veya yaşlanabilir. Bu durumda, borular çatlama, delinme veya paslanma gibi problemlerle karşı karşıya kalabilir ve su kaçırabilir.
  2. Montaj hatası: Su tesisatı malzemelerinin yanlış montajı veya kötü bir şekilde kurulumu da sızıntılara neden olabilir. Boruların yanlış bağlantıları, contaların doğru şekilde takılmaması veya bağlantıların sıkılaştırılmaması gibi hatalar, sızıntıların oluşmasına neden olabilir.
  3. Basınç problemleri: Yüksek su basıncı, borularda hasar veya sızıntıya neden olabilir. Aynı şekilde, düşük su basıncı da boruların içinde suyun yavaşlamasına ve birikmesine neden olabilir, bu da boruların çürümesine veya paslanmasına yol açabilir.
  4. Dış etkenler: Su tesisatı boruları, dış etkenlerin etkisi altında kalabilir. Örneğin, kökler, toprak kayması veya yapısal hareketler gibi faktörler boruların hasar görmesine ve sızıntı oluşmasına neden olabilir.
  5. Malzeme kalitesi: Su tesisatı malzemeleri, kalitesiz veya düşük kaliteli malzemelerden yapıldığında, zamanla aşınma ve hasara daha açık hale gelebilir. Bu durumda, boruların sızıntıya neden olması muhtemeldir.

Kameralı su kaçak tespiti nasıl yapılır?

Kırmadan su kaçağı tespitinde tesisat ustalarımız ilk işlem olarak şebeke suyunu kontrol etmektedir, sızdırmazlık testleri uygular eğer bir sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu bölgeyi tek fayansta bulur ve onarımlarını sadece o bölüm içinde 2 yıl garantili olarak gerçekleştirir.

Su kaçağı kesin olarak nasıl bulunur?

Su kaçağının kesin olarak varlığı tespit edilir. Su sızıntısının nerede olduğunu tespit etmeniz tamamen tahminlere dayalı olabilir. Her su kaçağı, su sayacının hızlı dönmesine sebep olmaz. Zamanla sızan su çatlağı büyüterek daha fazla akmaya başlar.

Tavandan su akıyor ne yapmam lazım?

Üst kattan tavana su akıyor gibi su kaçağı şikayetine yoğun olarak rastlanmaktadır. Binanızda ki bu sızıntıyı bulmak için cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçılardan yardım almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Su tesisatındaki arızalarının nedenlerini araştırmadan lütfen evinizi kırdırtmayın

Su kaçağı belirtileri nelerdir?

Evdeki su kaçaklarının belirtileri genelde tavanların sararması, küflenmesi, pis kokular ve su damlacıklarının bir öbek halinde birikmesi şeklinde kendini göstermektedir. Sizin de su tesisatı kaçağı şüpheleriniz varsa firmamızı aramanız ve randevu almanız gerekmektedir. Yeriniz neresi olursa olsun İstanbul'da en uygun su kaçak tespit fiyatları ile 7/24 hizmet veriyoruz. Tesisat kaçak kontrolü yaptırmak istiyorsanız hemen arayıp randevu alabilirsiniz.

Kombi suyu sürekli azalıyorsa sebep nedir?

Kombi suyunda eksilmeler meydana geliyor ise kendi dairenizin duvarlarında bir metreyi geçmeyen kabartılar ve karartılar var ise kalorifer tesisatında ufak bir kaçak var demektir. Firmamız bu noktada su kaçağı tespiti yöntemi de uygulayabilir, kimyasal ilaçla su kaçağını kapama yöntemini de uygulayabilir. Kimyasal ile kapanırsa hiç bir yer kırılmayacak size ek fayans masrafı çıkmayacak garantili bir yöntemdir.

Kırmadan su kaçağı bulmanın faydaları nelerdir?

Bu şekilde alacağınız önlem zamandan ve paradan tasarruf da sağlayacaktır. Eşyalarınız da zarar görmek durumunda kalmayacaktır. Evinizde kaçak olup olmadığını öğrenmek istiyor ya da böyle bir durum yaşıyor ve yardıma ihtiyaç duyuyorsanız su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetleri vermekte olan firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul su tesisat firmaları?

Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için İstanbul'da 7/24 mobil tesisat ekibimiz ile 45 dakika içinde servis yerine ulaşmaktayız. Mobil tesisat ustalarıyla Asya ve Avrupa yakasında en yakın tesisatçı olarak her türlü tesisat sorununuza hızlı ve garantili çözümler üretiyoruz.

Tıkanıklıklar neden kırılmadan açılmalıdır?

Tıkanıklık açma işlemlerinin kırmadan yapılması önem arz etmektedir. Eski nesil uygulamalarda tesisat firmalarının karşılaştığı sorunlarda direkt olarak kırma işlemi yaptığı görülmektedir. Kırma işlemi esnasında etrafın kirlenmesi, yaşam alanındaki estetiğin bozulması söz konusudur. Tıkanık açma işlemi sırasında yapılan tıkanıklık bölgesinin aktif olmaması da sizler için ciddi sorunlar doğuracaktır.

Robotla tıkanıklık açma nasıl yapılır?

Tıkanıklık açma işleminde duruma göre, tıkanıklık açma robotu, pupper, görüntüleme için kameralı robot, kimyasal ilaç ve yıkama için basınçlı özel yıkama makinesi gerekli görüldüğünde kullanılmaktadır. Tıkanıklığın durumuna ve müşteri isteğine göre firmamızda her türlü teknolojik araç ve hizmet mevcuttur.

Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır?

Tuvalet tıkanıklıkları hem kötü koku oluşması hem de ortamın kirlenmesi sonucu sağlıksız koşulların oluşması nedeniyle oldukça rahatsız edici sorunlardır. Bu tıkanıklıklara eğer dikkatli bir şekilde müdahale edilmezse gider boruları ek yerlerinden oynayabilir, delinebilir, alt kata ve kendi dairemizde su sızıntıları ve su kaçağı gibi ciddi sorunlar ortaya çıkabilir.

Pimaş boru tıkanıklığı nasıl açılır?

Pimaş tıkanıklıklarının profesyonel bir müdahale ile açılmasına ihtiyaç vardır. Bu kapsamda firmamızdan en iyi hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz. Uzman sıhhi tesisat ekibine sahip firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine 45 dakika içinde ulaşmaktadır.

Lavabo açıcıların zararları nelerdir?

Bu kimyasal ürünler giderlerde oluşan tıkanıkları açmak için kullanılırlar. Ancak çok fazla kullanıldıklarında borulara zarar verebilirler. Her tıkanıklıkta bu ürünleri kullanırsanız zamanla lavabo boruları aşınacak, contalar zarar görecek ve çatlamalar meydana gelecektir. Bunun sonucu olarak su sızıntıları ve su kaçakları oluşacaktır.

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.
7/24 Acil