Kanalizasyon Açma Servisi?

Kırmadan ve kesinlikle tesisatınıza hiç bir zarar vermeden kanalizasyon açma. Kanalizasyon tıkanıklığı açma için hemen arayın servisimiz 30 dk da ayağınıza gelsin. Kanalizasyon tıkandı pis su pimaş borulardan gitmiyorsa çözüm bizde. İstanbul'un tüm ilçelerinde acil tıkanıklık açma hizmetimiz vardır.
Hemen AraFiyat Al
Kanalizasyon Açma Servisi?

Kanalizasyon Açma Servisi?

7/24 Acil Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma.Hemen Arayın

Yapılarda atık suların döküldüğü kanallar hatalı kullanım ve yapısal sorunlar nedeniyle tıkanmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı sürekli oluyorsa kesin ve kalıcı çözüm bulmak en doğrusu olacaktır. Kanalizasyon tıkanıklığının sebepleri araştırılırken bina rögarının da kontrol edilmesi gereklidir. Gider kanalları ve rögar bir bütün olarak kabul edilmeli ve en küçük bir detay dahi tizlikle kontrol edilmelidir.

Bina iç kısmında olan borularda olan tıkanmalarda belediye hizmet vermemektedir.

Firmamız kanalizasyon açma robotu ve kameralı cihazlar ile kanalizasyon tıkanıklığı açmaktadır. Kanalizasyon ustalarımız alanında uzman kişilerdir. Soru ve servis talepleriniz için bilgi alabilirsiniz.

100% Kırmadan Robotla Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

100% Kırmadan Robotla Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

100% Kırmadan Robotla Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Binanızın pis su kanallarını kanalizasyon açma robotu ile açıyoruz.Kanalizasyon tıkanıklığı açma yapıldıktan sonra kanal içinin kamera ile kontrol ederek tıkanıklığın sebebini size söylüyoruz.

Kanal boru tıkanmalarında arızayı gidermek için en iyi ve doğru yöntem robotlu ve kameralı sistemdir.

Kanalizasyon boruları genel olarak yağmur yağdığında tıkanmaktadır.Yağmur suyu ile beraber kanal içine dolan toprak ve taş gibi maddeler kanal çıkışını tıkamaktadır.

7/24 Acil İstanbul Kanalizasyon Açma

7/24 Acil İstanbul Kanalizasyon Açma

7/24 Acil İstanbul Kanalizasyon Açma

Şayet bina sakinleri giderleri özenli şekilde kullanmasına rağmen kanalizasyon sürekli tıkanıyor ise muhtemelen yapısal bir sorun var demektir. Kanalizasyon hattının içinin kamera ile kontrol yapılması gereklidir. İstanbul kanalizasyon açma firmamız gider borularınızın içine kameralı makineler ile bakıp sorunu tespit etmektedir.

Kanalizasyon içinde pislik bağlama, meyilsizlik ve çökme durumu söz konusu olabilir. Kanalizasyon tıkanıklığı açma işleminde mutlak suretle işinde uzman ve robotlu tesisatçıdan yardım almanız gerekir.

Kanalizasyon Açma Şirketi Telefon Numarası

Kanalizasyon Açma Şirketi Telefon Numarası

Kanalizasyon Açma Şirketi Telefon Numarası

Daire içlerinden atılan atıklar nedeniyle zamanla kanal ve boruların iç kısmı pislik tutabilir. Bunun için kanal yıkama işlemi kesin çözüm olacaktır. Evinizde ya da binanızda herhangi bir kırılmadan yapılan kanal yıkama işlemi sayesinde giderler sıfırdan yapılmış tertemiz olur. Kanalda yıkama işlemi giderden gelen lağım kokusu içinde faydalı olacaktır.

Kanalizasyon Açma Şirketi Telefon Numarası : 0212 434 58 37 ve 0537 953 73 13

İstanbul’un bütün ilçelerine servisimiz vardır. 7/24 hizmet alabilirsiniz.

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR

Klozet Tıkanıklığına 100% Kırmadan Çözüm

Soru : Kolay gelsin.Bağcılarda ara kat bir daire kiracı olarak oturuyorum.Eve taşındığımdan beri banyodaki klozet ve yerdeki su gideri sürekli tıkanıyor. Tuvalet kağıdı kullanmıyoruz ve klozete herhangi bir şeyde atılmadı bizim bildiğimiz.Klozet tıkanıklığın çok kötü olduğu durumlarda gider açıcı sıvı döktüm yine etkisi olmadı böyle durumda ne yapılıyor kimlerden hizmet alınıyor acaba?

Cevap : Merhaba Şefik bey.Sürekli tıkanmaların olduğu klozet, banyo süzgeci,lavabo,mutfak gideri gibi evin sık kullanılan giderlerinde sorunun 100% çözümü için kameralı tıkanıklık açma robotları ile izleme yapılması gerekmektedir.Yapılan bu kameralı tıkanıklık açma işlemi sonrasında borulardan tıkanıklığa neyin sebep olduğu ve çözüm ne olacağını işini ehli ustalarımız size izah edecektir.En kısa zaman da tıkanıklık açma servis kaydınızı ( 0 537 953 73 13 ) numaralı telefonumuz üzerinden yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yağmur Suyu Gider Tıkanıklığı Nasıl Çözülür?

Soru : Merhaba ben dubleks dairede oturuyorum. Evi alalı 3 ay oldu. Yağmur yağdığı zaman terastaki giderden su az gidiyor. Nalbur dan gideri açmak için tel aldım ama 20 santim sonra gitmiyor. Bende süzgecin olduğu yeri kırdım. Beton parçaları vardı temizledim. Sonra hortumu içine sokup su tuttum yine tıkandı gider. Giderin içine kamera ile bakılmasını istiyorum. Nerede ne sorun var tespit edilsin.

Cevap : Hacı bey gider tıkanıklığının sebebini kırmadan kameralı tespit cihazları ile buluyoruz. Gider borusunun içinde ne varsa cihazın ekranında aynen görünmektedir. Firmamızı arayarak gider görüntüleme ve gider tıkanıklığı açma hizmeti için servis kaydı açtırmanız yeterli olacaktır.

Daireyi Lağım Suyu Basıyor Sebebi Ne olabilir?

Soru : İstanbul Sultangazide kiracının oturduğu bodrum kat daire var. Bina 9 yıllık.İki defa daireyi lağım suyu bastı. Üst kattakilerin tuvalet suyu daireden çıkıyor. Parkeler bu yüzden mahvoldu. Bunun neden kaynaklandığının tespitini yaptırmak istiyorum. Bilgi verir misiniz.

Cevap : Tuvalet tıkanmasının birden fazla sebebi olabilir. Bina sakinleri tarafından tuvalete atılan tuvalet kağıdı,ıslak mendil,bez ve diğer yabancı maddelerden kaynaklanabilir. Bunun dışından binanın ana gider borularında olan yapısal sorunlar nedeniyle dairenizde taşmalar olabilir. Kameralı cihazlar ile binanın ana gider borularının kontrollerini kırmadan yapıyoruz. Tuvalet tıkanmasına ve lağım taşmasına sebebiyet veren hususu kesin olarak tespit ediyoruz. Bunun dışında binanızın rögar ve yağmurluk giderleri de kontrol ediliyor. Bizimle irtibata geçerseniz yardımcı oluruz

100% Kırmadan Tuvalet Açma Yapıyor musunuz?

Soru : Merhaba.5 katlı bir binada dublex dairede oturuyorum.Hem üst katta  hemde alt katta tuvalet var ikisi de klozet.5 yaşında ki oğlum biz yokken tuvalete temizlik bezini atıp sifonu çekmiş.Bir kaç gündür hiç sorun yaşamıyorduk ancak son zamanlarda tuvalet sadece suyu çekiyor ama diğer giderler gitmiyor.Belki çözüm olur diye kimyasal boru tıkanıklığı açma sıvısı kullandım ama oda fayda vermedi.Siz evde yada bina da diğer yerlerde  herhangi bir yeri kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma yapıyor musunuz. Ayrıca kırmadan tuvalet açma işlem ücreti nedir tahmini ne kadar sürer.Çalışan insanlar olduğumuz için bizim evde olduğumuz saatlerde gelmeniz gerekecektir.

Cevap : Merhaba.İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farksız kırmadan ve kesinlikle hiç bir yere zarar vermeden tıkanıklık açma servisimizvardır.Yaşamakta olduğunuz sorunları daha önce defalarca garantili olarak çözmüş tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Arzu ederseniz 7/24 çalışan kırmadan tıkanıklık açma ustalarımız evinize gelip özel tıkanıklık açmarobotları ile 30 dk da sorununuz garantili olarak çözer.

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.