100% Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma.7/24 Lavabo Açma Servisi

Kırmadan ve kesinlikle tesisatınıza hiç bir zarar vermeden tuvalet açma. Lavabo tıkanıklığı açma için hemen arayın servisimiz 30 dk da lavabo açma servisi ayağınıza gelsin.
Hemen AraFiyat Al

7/24 Kırmadan Robotla Lavabo Tıkanıklık Açma

HEMEN ARAYIN 30 DK TESİSATÇI GELSİN.100% KIRMADAN LAVABO AÇMA

100% Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma İstanbul Boru Açma Tıkanıklık Açma Acil Tesisat Ustası Gider açma Boru Tıkandı Lavabo Tıkandı Tuvalet Tıkandı

100% Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma.7/24 Lavabo Açma Servisi

7/24 Lavabo Tıkanıklığı Açma Bizim İşimiz.Robotla Lavabo Açma Sadece 10 Dk

Sürekli tıkanan lavabolar ev hanımları için oldukça zor bir durumdur. Lavabo açma konusunda evde kendi imkanlarınızla uygulayacağınız yöntemlerin haricinde en kesin yöntem robotla lavabo açmaktırTıkanıklık açma robotu ile tıkanan lavaboyu eviniz kirlenmeden dakikalar içinde açılmaktadır. Şayet dikkatli kullandığınız halde lavabo sürekli tıkanıyor ve lavabodan su gitmiyorsa gider borularında sorun var demektir.

100% Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma İstanbul Boru Açma Tıkanıklık Açma Acil Tesisat Ustası Gider açma Boru Tıkandı Lavabo Tıkandı Tuvalet Tıkandı

100% Kameralı Lavabo Tıkanıklığı Açma Servisi

100% Kameralı Lavabo Tıkanıklığı Açma Servisi

İnternet ortamında lavabo tıkanıklığı açma servisi araştırırken kurumsal firma olmasına özen gösteriniz. İnternet sitesinde adres bilgisi olmayan tesisatçılardan uzak durunuz. Telefon görüşmenizde lavabonun nasıl açılacağı hakkında bilgi alınız.Evinize herhangi bir zarar gelip gelmeyeceğini sorunuz.

Lavabo açma robotu olmayan bazı firmalar kimyasal maddeler kullanarak lavabo açmaktadır. Kimyasal ürünler lavabo tıkanıklığını açsa bile gider borularına zarar verir.

Firmamız İstanbul’un bütün ilçelerine uzman ekibi ile lavabo açma hizmeti vermektedir. Aynı gün hızlı lavabo açma hizmeti için bizi arayınız.

Kombi Su Kaçağı Tamirini Kırmadan Yapan Tesisatçı

Lavabo Açmada Kullanılan Kimyasal Ürünlerin Zararları?

Kırmadan ve kesinlikle tesisatınıza hiç bir zarar vermeden tuvalet açma. Lavabo tıkanıklığı açma için hemen arayın servisimiz 30 dk da lavabo açma servisi ayağınıza gelsin.

Lavabo Açmada Kullanılan Kimyasal Ürünlerin Zararları?

Lavabo açma için kullanılan toz ve sıvı açıcılar kimyasal ürünlerdir. Öncelikle belirtmek gerekir ki, bu maddeler sağlığınız açısından oldukça zararlıdır. Solunum yolu, göz ve cildinize temas etmesi halinde yakıcı etkisi vardır.

Ayrıca kimyasal lavabo açıcıların sürekli kullanımı gider borularının ek parçalarında ki contalara zarar verir. Lavabo açma işlemi başarılı olsa bile su kaçağı problemi oluşacaktır. Çoğu ev sahibi bu nedenden dolayı evinde meydana gelen arıza karşısında şaşırmaktadır.

Nalbur veya marketlerden kolayca temin edilebilen kimyasal gider açıcıların gider borularında yarattığı tahribat sonucu yüksek tamir maliyetleri çıkabilir.

Lavabo sürekli tıkanıyor ise sürekli lavabo açıcı dökmek doğru değildir. Kameralı lavabo tıkanıklığı açma yapılmalıdır. Tıkanıklık açıldıktan sonra gider borusunun içi kamera ile kontrol edilmelidir.

Yapılan kontroller sonucunda sürekli tekrarlayacak bir sorun varsa gider lavabo gider borusu yeniden yapılması en doğrusu olacaktır.

Kombi Su Kaçağı Tamirini Kırmadan Yapan Tesisatçı

Lavabo Sürekli Tıkanıyor Acil Çözüm Nedir?

Lavabo Sürekli Tıkanıyor Acil Çözüm Nedir?

Sürekli tıkanan lavabo ile ilgili kameralı kontrol yapılmalıdır. Gider borunuzun içini kamera ile kontrol ederek tıkanıklığın sebebini tespit ediyor ve kesin çözüm sunuyoruz.

Lavabo tıkanıklığı açma işinde dikkat edilmesi gereken başka bir konuda gider borularında olan sorundur. Gider borularında yapısal olarak iki sorun vardır;

  • Meyilsizlik: Gider boruları yapılırken atık suyun gitmesi için boruya belli oranda eğim verilmektedir. Çok fazla eğim verilirse su pislikten önce gider ve pislik borunun içinde kalarak tıkanıklığa sebebiyet verir. Borunun içinde kalan pislik zamanla lavabodan kötü koku çıkmasına neden olur. Aynı şekilde az oranda eğim verilirse borunun içinde su ve pislik kalır ve tıkanmalara sebep olur. Borunun içinde su kalacağı için özellikle eski binalarda ek yerindeki contalardan su sızıntılarına neden olur.
  • Çökme: Atık su boruları döşenirken alt kısımları sağlam malzeme ile doldurulmalıdır. Yumuşak dolgu yapılırsa gider boruları aşağıya doğru çöker. Bu durum çok ileri boyuttaysa gider borularının değişmesi en doğrusu olacaktır.
Kombi Su Kaçağı Tamirini Kırmadan Yapan Tesisatçı

Lavabodan Pis Koku Geliyor Çözüm Nedir?

Lavabodan Pis Koku Geliyor Çözüm Nedir?

İlk olarak lavabo sifonunu kontrol edebilirsiniz. Bazı durumlarda sifonun içinde biriken pislikler nedeniyle koku gelebilir. Lavabo sifonu pahalı değildir. Yenisini alıp kolayca kendinizde değiştirebilirsiniz.

Lavabodan gelen pis koku tıkanıklığın belirtisi olabilir. Lavabo tıkanıklığı açıldıktan sonra koku devam ediyorsa gider borularınızı ve mutfağınızı kırmadan boruların içini sıfırdan yapılmış gibi yıkıyoruz. Özellikle restoran, yemek üretim yerleri, okul, kreş, hastane gibi kalabalık yerlerde giderden gelen kötü koku sorunu görülür.

Gider yıkama yapılarak eve yayılan pis kokudan kurtulabilirsiniz.Bazı durumlarda daire içindeki gider borularının içi temiz olsa bile eve lağım kokusu gelebilir. Bu durumda binanızın ana gider boruları ve havalık hattı kontrol edilmelidir.

Kombi Su Kaçağı Tamirini Kırmadan Yapan Tesisatçı

Lavabo Tıkanıklığı Ve Alınacak Önlemler Nelerdir?

Lavabo Tıkanıklığı Ve Alınacak Önlemler Nelerdir?

  • Mutfak lavabolarında çay dipleri süzgeç ile süzüldükten sonra yıkanmalı. Çay dibi lavaboya dökülmemelidir.
  • Tabaklarda ve tencere diplerinde yemek kalıntıları çöp kovasına döküldükten sonra lavaboda yıkanmalı veya bulaşık makinesine atılmalıdır.
  • Kürdan, sigara izmariti, ambalaj paketlerinin küçük parçaları gibi yabancı maddeler lavaboya atılmamalıdır.
  • Bakliyat yıkarken veya ayıklarken lavaboya atılmamalıdır.
  • Meyve ve sebze yıkarken veya doğrarken lavabo giderine küçük parçalar ve çekirdekler atılmamalıdır.
  • Atık kızartma yağları lavaboya dökülmemelidir. Kızartma yağları doğaya çok zararlıdır. Bazı belediyeler belirli bölgelere atık yağ konteyneri koymaktadır.
  • Lavabo sifonlarının iç kısmında pislik kolayca birikebilir. Belirli aralıklarla sifon temizliği yapabilir veya yenisi ile değiştirebilirsiniz.

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR

Klozet Tıkanıklığına 100% Kırmadan Çözüm

Soru : Kolay gelsin.Bağcılarda ara kat bir daire kiracı olarak oturuyorum.Eve taşındığımdan beri banyodaki klozet ve yerdeki su gideri sürekli tıkanıyor. Tuvalet kağıdı kullanmıyoruz ve klozete herhangi bir şeyde atılmadı bizim bildiğimiz.Klozet tıkanıklığın çok kötü olduğu durumlarda gider açıcı sıvı döktüm yine etkisi olmadı böyle durumda ne yapılıyor kimlerden hizmet alınıyor acaba?

Cevap : Merhaba Şefik bey.Sürekli tıkanmaların olduğu klozet, banyo süzgeci,lavabo,mutfak gideri gibi evin sık kullanılan giderlerinde sorunun 100% çözümü için kameralı tıkanıklık açma robotları ile izleme yapılması gerekmektedir.Yapılan bu kameralı tıkanıklık açma işlemi sonrasında borulardan tıkanıklığa neyin sebep olduğu ve çözüm ne olacağını işini ehli ustalarımız size izah edecektir.En kısa zaman da tıkanıklık açma servis kaydınızı ( 0 537 953 73 13 ) numaralı telefonumuz üzerinden yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yağmur Suyu Gider Tıkanıklığı Nasıl Çözülür?

Soru : Merhaba ben dubleks dairede oturuyorum. Evi alalı 3 ay oldu. Yağmur yağdığı zaman terastaki giderden su az gidiyor. Nalbur dan gideri açmak için tel aldım ama 20 santim sonra gitmiyor. Bende süzgecin olduğu yeri kırdım. Beton parçaları vardı temizledim. Sonra hortumu içine sokup su tuttum yine tıkandı gider. Giderin içine kamera ile bakılmasını istiyorum. Nerede ne sorun var tespit edilsin.

Cevap : Hacı bey gider tıkanıklığının sebebini kırmadan kameralı tespit cihazları ile buluyoruz. Gider borusunun içinde ne varsa cihazın ekranında aynen görünmektedir. Firmamızı arayarak gider görüntüleme ve gider tıkanıklığı açma hizmeti için servis kaydı açtırmanız yeterli olacaktır.

Daireyi Lağım Suyu Basıyor Sebebi Ne olabilir?

Soru : İstanbul Sultangazide kiracının oturduğu bodrum kat daire var. Bina 9 yıllık.İki defa daireyi lağım suyu bastı. Üst kattakilerin tuvalet suyu daireden çıkıyor. Parkeler bu yüzden mahvoldu. Bunun neden kaynaklandığının tespitini yaptırmak istiyorum. Bilgi verir misiniz.

Cevap : Tuvalet tıkanmasının birden fazla sebebi olabilir. Bina sakinleri tarafından tuvalete atılan tuvalet kağıdı,ıslak mendil,bez ve diğer yabancı maddelerden kaynaklanabilir. Bunun dışından binanın ana gider borularında olan yapısal sorunlar nedeniyle dairenizde taşmalar olabilir. Kameralı cihazlar ile binanın ana gider borularının kontrollerini kırmadan yapıyoruz. Tuvalet tıkanmasına ve lağım taşmasına sebebiyet veren hususu kesin olarak tespit ediyoruz. Bunun dışında binanızın rögar ve yağmurluk giderleri de kontrol ediliyor. Bizimle irtibata geçerseniz yardımcı oluruz

100% Kırmadan Tuvalet Açma Yapıyor musunuz?

Soru : Merhaba.5 katlı bir binada dublex dairede oturuyorum.Hem üst katta  hemde alt katta tuvalet var ikisi de klozet.5 yaşında ki oğlum biz yokken tuvalete temizlik bezini atıp sifonu çekmiş.Bir kaç gündür hiç sorun yaşamıyorduk ancak son zamanlarda tuvalet sadece suyu çekiyor ama diğer giderler gitmiyor.Belki çözüm olur diye kimyasal boru tıkanıklığı açma sıvısı kullandım ama oda fayda vermedi.Siz evde yada bina da diğer yerlerde  herhangi bir yeri kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma yapıyor musunuz. Ayrıca kırmadan tuvalet açma işlem ücreti nedir tahmini ne kadar sürer.Çalışan insanlar olduğumuz için bizim evde olduğumuz saatlerde gelmeniz gerekecektir.

Cevap : Merhaba.İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farksız kırmadan ve kesinlikle hiç bir yere zarar vermeden tıkanıklık açma servisimizvardır.Yaşamakta olduğunuz sorunları daha önce defalarca garantili olarak çözmüş tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Arzu ederseniz 7/24 çalışan kırmadan tıkanıklık açma ustalarımız evinize gelip özel tıkanıklık açmarobotları ile 30 dk da sorununuz garantili olarak çözer.

Ana sayfa » 100% Kırmadan Tıkanıklık Açma.7/24 Servis » 100% Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma.7/24 Lavabo Açma Servisi
Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.