Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Tıkanıklık Açma Tuvalet Açma Gider Açma Lavabo Açma Pimaş Açma Kaçak Su Tespiti Su Kaçağı Bulma İstanbul Tesisatçı Acil Tesisatçı Su Sızıntısı Tespit Patlak Boru Bulma

100% Su Kaçağı Tespiti

0 ( 537 ) 953 73 13

7/24 TIKANIKLIK AÇMA

0 ( 537 ) 953 73 13
Biz Sizi Arayalım
0 ( 212 ) 434 58 38

30 Dk Acil Tesisatçı

Çevrimiçi
Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Tıkanıklık Açma Tuvalet Açma Gider Açma Lavabo Açma Pimaş Açma Kaçak Su Tespiti Su Kaçağı Bulma İstanbul Tesisatçı Acil Tesisatçı Su Sızıntısı Tespit Patlak Boru Bulma

100% Su Kaçağı Tespiti

0 ( 537 ) 953 73 13

7/24 TIKANIKLIK AÇMA

0 ( 537 ) 953 73 13

Biz Sizi Arayalım

0 ( 212 ) 434 58 37

30 Dk Acil Tesisatçı

Çevrimiçi

Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Servisi?

Su kaçağı tespiti Beylikdüzü servisi olarak su kaçağının oluşma nedenlerini sizlere anlatmak istedik. Su tesisatı arızalarının yeni binalarda bile sıklıkla yaşanmasının temel nedenleri niteliksiz ve hatalı işçilik uygulamaları, kalitesiz malzeme, hatalı yapılan veya hiç yapılmayan su kaçağı testleri yer almaktadır.

Hemen AraFiyat Al
  1. Anasayfa
  2. Toprak Tesisat
  3. Su Kaçağı
  4. Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Servisi?
Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Servisi?

Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Servisi?

Su tesisatı arızalarının yeni binalarda bile sıklıkla yaşanmasının temel nedenleri niteliksiz ve hatalı işçilik uygulamaları, düşük kaliteli malzeme, hatalı yapılan veya hiç yapılmayan su kaçağı testleri yer almaktadır. Su kaçağı tespiti beylikdüzü servisi olarak mal sahiplerini şaşkına düşüren bu durum karşısında sizleri bilgilendirmek istedik.

Cihazları Olmayan Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Firmalarına Dikkat!

Eskiden su kaçağını bulmak için tahminlere göre veya suyun aktığı yer dikkate alınarak duvar veya fayans kırılırdı. Bazı durumlarda su kaçağı bulunsa bile geride harabeye dönmüş bir ev geriye kalırdı.

Günümüz teknolojisinde su kaçağını tespit etmek en az tamirat masrafı ile birlikte daha kolaydır. Ancak bazı ısrarcı mal sahipleri ve özellikle su kaçağı tespit cihazları olmayan su tesisatçıları eski usul yöntemleri denemektedir. Su kaçağı tespiti beylikdüzü servisi firmamız son teknoloji cihazlar sayesinde su kaçağını bulur ve garantili olarak tamiratını yapar.

Alt Kata Akan Su Yan Komşudan Olabilir Mi?

Temiz su tesisatında olan kaçaklarda bu sorunun cevabı için ilk olarak hem siz, hem de yan komşunuz evde herhangi bir yerde su kullanmayınız. Su açık olmadığı halde su sayacının ibresi dönüyorsa o dairede su kaçağı var demektir. Sıcak su borusunda olan su sızıntılarında durum nadirende olsa bazen değişebilir. Borunun patlak olduğu yer sıcak suyun geçmesi sonucu genleşip açılabilir. Çoğu kişi bu durumu pis su kaçağı ile karıştırabilir.

Böyle bir durumda kesinlikle kameralı tespit yapan bir tesisatçıdan yardım alınız. Su kaçağı tespiti beylikdüzü servisi olarak kullandığımız makineler ile su kaçağını tam yer tespiti yapıyoruz.

Su kaçağı tespiti Beylikdüzü servisi olarak su kaçağının oluşma nedenlerini sizlere anlatmak istedik. Su tesisatı arızalarının yeni binalarda bile sıklıkla yaşanmasının temel nedenleri niteliksiz ve hatalı işçilik uygulamaları, kalitesiz malzeme, hatalı yapılan veya hiç yapılmayan su kaçağı testleri yer almaktadır.

7/24 Su Kaçağı Tespiti.Kırmadan Dinleme Cihazı ile 100% Tespit Yapıyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Beylikdüzü Aynı Gün Servis Hizmeti

Özellikle eski tip mavi renkli plastik boru ve galveniz borular artık ömrünü doldurmuştur. Şayet su tesisatınız bu malzemelerden yapılmışsa komple yeniletmeniz sürekli tamirat parası vermemeniz açısından en doğrusu olacaktır. Ancak ilk başlarda bahsedildiği üzere kalitesiz malzeme ve işçilik uygulamaları sonrası yeni su tesisatlarında bile su kaçakları sürekli meydana gelebiliyor. Beylikdüzü ilçesinde son yıllarda yapılan yeni binaların bazılarında bu sorun maalesef yaşanmaktadır. Çabucak ve ucuz maliyetle yapılmak istenen inşaatlar daire sahiplerine sorunlu bir su tesisatı geride bırakmaktadır. Tabi bu durum her inşaat projesi için aynı değildir.

Su kaçağı tespiti beylikdüzü servisi olarak uzman personel ve son teknoloji cihazlar ile su tesisatı sorunlarınıza kalıcı ve garantili çözümler üretiyoruz. Bize 0212 434 58 37-38 ve 0537 953 73 13 telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR
Su Borusu Patladı Usta Fayansı Tamir Etmeden Gitti

Soru : İstanbul Arnavutköy'de apartmanın 3.katında oturuyorum. Kış mevsiminde çocuklarımın yanına gittiğim için daire boş kalıyor. Geç kış mutfak lavabosunun altında ki ince borular patlamış ve evi su basmıştı. Boru patlaması sonrasında alt komşuları aradılar. Gelen usta boruyu tamir edip gitti ancak su patlağını bulabilmek için 3-5 tane kırdığı fayansı tamir etmeden gitti. Şuan herhangi bir su kaçağı yok ancak fayansların tamir edilmesi lazım bu konuda yardımcı olur musunuz. Tekrar aynı sorunu yaşamamak için su tesisatının kontrol edilmesini rica ediyorum.

Cevap : Yaşadığınız sorun nedeniyle geçmiş olmasını dileriz. Bağcılarda bulunan ve İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız kısmi fayans tamiri yaptığı gibi komple tadilatta yapmaktadır. Usta arkadaşlarımız gelip gerekli tespitleri yaptıktan sonra fiyatla ilgili bilgi verebiliriz. Herhangi bir tadilat çalışması içine girmeden bizim görüşmeniz çok iyi olmuş. Aksi halde eskiyen su tesisatı değişmeden veya devam eden su kaçağı sorunları çözülmeden yapılan masraf boşa gidebilecektir. Hemen kırmadan su kaçağı tespiti yapan ve aynı gün tamiratını yapan firmamızı arayıp randevu alabilirsiniz.

Su Kaçağının Hangi Daireden Olduğunu Nasıl Tespit Edebiliriz?

Soru : Kolay gelsin. Bizim binada her katta iki daire var. Benim altımdaki daire değil diğer tarafın mutfak tavanına su akıyor. Karşı komşum tesisatçı çağırdı boyalı su döktü hem benden hem de karşı daireden bir şey anlamadı. Su kaçağı kimin dairesindeyse bulmak istiyoruz.

Ayrıca su kaçağını bulan firmaya su kaçağını tamir ettirmek istiyoruz. Sonuçta bulan kişi arızayı daha iyi tamir eder diye düşünüyoruz. Bununla alakalı kesin buluyorsanız yarın evdeyiz öğlen saatlerinde gelebilirsiniz. Bağcılarda ikamet ediyoruz.

Cevap : Hasan bey boyalı su yöntemi genelde pis su kaçağı tespitinde cihazları olmayan tesisatçılar tarafından yapılmaktadır. Tespit işlemi mutlaka su kaçağı tespit cihazı ve uzman su kaçağı ustası tarafından yapılmalıdır.

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Noktasal Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Nasıl Yapıyorsunuz?

Soru : İyi günler İstanbul Esenyurt'ta 3 yıllık binada dubleks dairem var. Alt katın banyosundan 4 gündür su akıntısı var. Binanın tesisatını yapan tesisatçı muslukların dibinden olduğunu söyleyerek banyoda ne kadar musluk varsa söküp tekrar sıktı. 2 gün geçmesine rağmen hala su akıntısı devam ediyor.

Banyonun tam ortasına denk geliyor akan yer ama kapıya doğru ilerlemiş alt katta. Su kaçağını noktasal olarak tespit ettirmek istiyorum. Su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiratı hakkında bilgi verir misiniz?

Cevap :İyi günler Serkan bey.Öncelikle Su kaçağını dinleme cihazları ile noktasal olarak ve tesisat zarar vermeden tespit ediyoruz. Su kaçağı tespiti tahminlere göre ezbere asla yapılamaz. Evinize geldiğimiz ilk olarak sıcak su ve soğuk su tesisatınızı test ediyoruz. Daha sonra temiz su da kaçak varsa su kaçağının sesini duymaya yarayan cihaz ile buluyoruz.

Eğer temiz suda kaçak yok ise, Pis su gider borularınız kontrol edilir. Bu işlemde yine kırmadan yapılır.Peşinden gider borularının içine gönderdiğimiz kamera ile su kaçağı tespit edilir. Sonuç olarak tespit sonrası yaptığımız su kaçağı tamiratına 2 yıl garanti veriyoruz. Servis kaydı açtırmak için bize ulaşabilirsiniz

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Alt Katın Mutfağına Su Damlıyor Çözüm Nedir?

Soru : İki gündür alt kat komşum bizim mutfaktan kendisine su aktığını söylüyor dün öğleden sonra evde yoktuk yine akmış dolayısıyla bizden olmadığını düşünüyoruz ancak biz evde olup mutfakta su kullandığımız zaman su daha çok akıyor bende bugün inip baktım lavabonun alt kısmını kırdım biraz kuru nereden olabilir en hızlı nasıl bulabiliriz su kaçağını.Kolay gelsin.

Cevap : Öncelikle geçmiş olsun. Sizin dairenizin kontrol edilmesi gerekli yapılacak Su kaçağı kontrollerine bina ana gider borularına bakılması faydalı olacaktır.

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Üst Katın Tuvaletinden Su Akıyor Ne Yapmalıyız.

Soru : Üst kat tuvaleti kullandığı zaman bizim tuvaletin tavanındaki gider borusundan damla damla su akıyor.Borudan sızan su pis artık iğrenmeye başladık.1 haftadır aynı sorun devam ediyor üst kat komşusu ile kötü oluyoruz.Su sızıntısının tespiti ile komşu mu ilgilenmeli yoksa biz mi ilgilenmeli bu konuda sorunlar genel olarak nasıl çözülüyor acaba.

Cevap : Öncelikle geçmiş olsun. Merak etmeyin çok büyük çapta bir arıza yok gibi. Anlattıklarınızdan anladığım kadarıyla alaturka tuvaletin sifon parçasından su akıntısı yapıyor. Sizin tuvaletinizin tavanından bu parçanın değişmesi gerekli. Bu işlemi kırmadan su kaçağı tespiti ve su tesisatı bakımı yapan firmamız yapıyor. Bize ulaşırsanız detaylı bilgi alabilirsiniz

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.
7/24 Acil