Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Tıkanıklık Açma Tuvalet Açma Gider Açma Lavabo Açma Pimaş Açma Kaçak Su Tespiti Su Kaçağı Bulma İstanbul Tesisatçı Acil Tesisatçı Su Sızıntısı Tespit Patlak Boru Bulma

100% Su Kaçağı Tespiti

0 ( 537 ) 953 73 13

7/24 TIKANIKLIK AÇMA

0 ( 537 ) 953 73 13
Biz Sizi Arayalım
0 ( 212 ) 434 58 38

30 Dk Acil Tesisatçı

Çevrimiçi
Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Tıkanıklık Açma Tuvalet Açma Gider Açma Lavabo Açma Pimaş Açma Kaçak Su Tespiti Su Kaçağı Bulma İstanbul Tesisatçı Acil Tesisatçı Su Sızıntısı Tespit Patlak Boru Bulma

100% Su Kaçağı Tespiti

0 ( 537 ) 953 73 13

7/24 TIKANIKLIK AÇMA

0 ( 537 ) 953 73 13

Biz Sizi Arayalım

0 ( 212 ) 434 58 37

30 Dk Acil Tesisatçı

Çevrimiçi

Kış aylarında ısımayan evlere 100% çözüm.Faturanızda %30 a varan tasarruf yapmak isterseniz hemen arayın.İstanbul petek temizleme ustası.

İstanbul Petek Temizleme Servisi – %30 Tasarruf Sağlayın

Kış aylarında yüksek gelen doğal gaz faturası ve bir türlü ısınmayan ev insanları çok zor durumda bırakır. Petek temizleme yaptırarak kış aylarında daha verimli ısınabilirsiniz. Gerek çevrenizdeki insanlardan, sosyal medyadan ve diğer basın yayın organlarından petek temizliği ile ilgili birçok bilgi edinebilirsiniz. Sizlere gerçek petek temizliğinin nasıl yapıldığını ve doğal gaz faturasından nasıl tasarruf edeceğinizi anlatalım.

7/24 İstanbul Peteke Temizleme Servisi

HEMEN ARAYIN 30 DK TESİSATÇI GELSİN. İSTANBUL’DA PETEK TEMİZLEME ARTIK ÇOK KOLAY

100% Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma İstanbul Boru Açma Tıkanıklık Açma Acil Tesisat Ustası Gider açma Boru Tıkandı Lavabo Tıkandı Tuvalet Tıkandı

İstanbul Petek Temizleme Servisi

Peteklerin Altı Isınmıyor

Peteklerin altının ısınmamasının birden fazla sebebi olabilir. Bu sebepler şunlardır;

  • Kombinizin kapasitesi evinizi ısıtacak kadar yeterli olmayabilir.
  • Kombinin bakım zamanı gelmiş olabilir.
  • Petek temizliği yapılması gerekebilir.
  • Kalorifer petekleri hava yapmış olabilir ve peteklerin suyu az olabilir.

Kalorifer Tesisatını Yeni Yaptırdım Ancak Bazı Petekler Zor Isınıyor

Kalorifer tesisatı yapılırken kullanılan plastik borular ısınma sorunun en temel nedenlerindendir. Kombiden çıkan kalorifer borusu bütün petekleri dolaşır. Son peteklere gelene kadar su sıcaklığını kaybeder. Ayrıca plastik boru ile yapılan tesisatlarda korozyon çok kolay oluşmaktadır.

Petekler Neden Isıtmaz? Petek Temizleme Faydalı Olur mu?

Bu da peteklerin kirlenmesine sebebiyet vermektedir. Kalorifer tesisatı oksijen bariyerli boru ile yapılırsa tesisatınızın kirlenmesi minimum seviyeye inecektir. Oksijen bariyerli boru ile yapılan tesisatlarda her petek için dağıtıcı kolektör bulunur. Kombiden her peteğe ayrı olarak boru gider. Dolayısıyla her peteğe giden su sıcaklığı neredeyse aynı olacaktır.

Kombi su basınıcın düşmesi ve peteklerin ısınmaması durumunda su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz.Kırmada su kaçağı bulma servisi ile ilgili detaylara sayfamızdan >> topraktesisat.com/kirmadan-su-kacagi-tamiri-kombi-su-kacagi-bulma ulaşabilir fiyatlar ve çalışma saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Doğalgaz Faturasını Düşürme Yöntemleri Nelerdir?

  • Petek temizliği yaptırarak daha verimli ısınırsınız.
  • Radyatörlere termostatik vana taktırarak yüzde 14 civarı tasarruf sağlayabilirsiniz.
  • Termostatik vanalarda oda sıcaklığı 1 kademe düşürülürse ortalama yüzde 7 tasarruf sağlanır.
  • Bacalı kombilerde baca temizliği yaptırarak tasarruf edebilirsiniz.
  • Radyatörlerin üstünü perde ile kapatmayınız.
  • Petekleri ısı vermesini engelleyecek eşyalarla kapatmayınız.

Kombi bakımı yaptırarak tasarruf etmeniz mümkündür.Kalorifer tesisatınız çok kaliteli malzeme, işçilik ile yapılsa bile en önemli hususlardan biriside yalıtım konusudur. Evinizde her duvara bir petek montaj etseniz bile dışarıdan soğuğu kesmediğiniz sürece çabalarınız bazen boşa gidecektir.

Kombi Su Kaçağı Tamirini Kırmadan Yapan Tesisatçı

Petek Temizleme Yaptırırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Petek Temizleme Yaptırırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Petek temizliği esnasında tesisata, kombiye ve evinize zarar gelecek mi?Temizlik sonrası kombi çalışır halde size teslim edilecek mi?Sonrada ekstra bir ücret talep edilir mi?Petek temizliği sonrası radyatörlerin paslanmasını önleyici, kireç ve korozyon önlemek için kullanılan kimyasal madde kaliteli mi?

Petek Temizleme İçin Ne Kadar Ücret Ödeyeceğim?

Petek temizliğinin ücretlendirilmesi evinizde kaç adet petek olduğuna bağlıdır. Her işin kabul edilebilir bir bedeli vardır. Piyasa değerinin çok altında petek temizliği yapan firmalar gerçek petek temizliği yapmamaktadır. Petek temizleme sonrası kullanılan koruyucu kimyasal ilacın birçok çeşidi vardır.

Petek temizliğini çok ucuza yapan firmaların kullandığı koruyucu ilaç kalitesiz ve neredeyse bir sakız fiyatıyla aynıdır. Petek temizliği konusunda çevrenizde petek temizliği yaptıranlar varsa bu kişilerden bilgi almanız bilgi edinmeniz açısından faydalı olur.Çoğu insan kalorifer tesisatının tahliye musluğunu açarak peteklerini temizlediğini sanmaktadır.

Petek temizliğinde önemli olan petek kanalları ve dip kısımlarının tamamen temizlenmesidir. Tahliye musluğunu açarak yüzeysel bir petek temizliği yapmış olursunuz. Bu yüzden havalı petek temizleme makinesi ile yapılan işlem en doğrusudur.

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR
Su Borusu Patladı Usta Fayansı Tamir Etmeden Gitti

Soru : İstanbul Arnavutköy'de apartmanın 3.katında oturuyorum. Kış mevsiminde çocuklarımın yanına gittiğim için daire boş kalıyor. Geç kış mutfak lavabosunun altında ki ince borular patlamış ve evi su basmıştı. Boru patlaması sonrasında alt komşuları aradılar. Gelen usta boruyu tamir edip gitti ancak su patlağını bulabilmek için 3-5 tane kırdığı fayansı tamir etmeden gitti. Şuan herhangi bir su kaçağı yok ancak fayansların tamir edilmesi lazım bu konuda yardımcı olur musunuz. Tekrar aynı sorunu yaşamamak için su tesisatının kontrol edilmesini rica ediyorum.

Cevap : Yaşadığınız sorun nedeniyle geçmiş olmasını dileriz. Bağcılarda bulunan ve İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız kısmi fayans tamiri yaptığı gibi komple tadilatta yapmaktadır. Usta arkadaşlarımız gelip gerekli tespitleri yaptıktan sonra fiyatla ilgili bilgi verebiliriz. Herhangi bir tadilat çalışması içine girmeden bizim görüşmeniz çok iyi olmuş. Aksi halde eskiyen su tesisatı değişmeden veya devam eden su kaçağı sorunları çözülmeden yapılan masraf boşa gidebilecektir. Hemen kırmadan su kaçağı tespiti yapan ve aynı gün tamiratını yapan firmamızı arayıp randevu alabilirsiniz.

Su Kaçağının Hangi Daireden Olduğunu Nasıl Tespit Edebiliriz?

Soru : Kolay gelsin. Bizim binada her katta iki daire var. Benim altımdaki daire değil diğer tarafın mutfak tavanına su akıyor. Karşı komşum tesisatçı çağırdı boyalı su döktü hem benden hem de karşı daireden bir şey anlamadı. Su kaçağı kimin dairesindeyse bulmak istiyoruz.

Ayrıca su kaçağını bulan firmaya su kaçağını tamir ettirmek istiyoruz. Sonuçta bulan kişi arızayı daha iyi tamir eder diye düşünüyoruz. Bununla alakalı kesin buluyorsanız yarın evdeyiz öğlen saatlerinde gelebilirsiniz. Bağcılarda ikamet ediyoruz.

Cevap : Hasan bey boyalı su yöntemi genelde pis su kaçağı tespitinde cihazları olmayan tesisatçılar tarafından yapılmaktadır. Tespit işlemi mutlaka su kaçağı tespit cihazı ve uzman su kaçağı ustası tarafından yapılmalıdır.

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Noktasal Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Nasıl Yapıyorsunuz?

Soru : İyi günler İstanbul Esenyurt'ta 3 yıllık binada dubleks dairem var. Alt katın banyosundan 4 gündür su akıntısı var. Binanın tesisatını yapan tesisatçı muslukların dibinden olduğunu söyleyerek banyoda ne kadar musluk varsa söküp tekrar sıktı. 2 gün geçmesine rağmen hala su akıntısı devam ediyor.

Banyonun tam ortasına denk geliyor akan yer ama kapıya doğru ilerlemiş alt katta. Su kaçağını noktasal olarak tespit ettirmek istiyorum. Su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiratı hakkında bilgi verir misiniz?

Cevap :İyi günler Serkan bey.Öncelikle Su kaçağını dinleme cihazları ile noktasal olarak ve tesisat zarar vermeden tespit ediyoruz. Su kaçağı tespiti tahminlere göre ezbere asla yapılamaz. Evinize geldiğimiz ilk olarak sıcak su ve soğuk su tesisatınızı test ediyoruz. Daha sonra temiz su da kaçak varsa su kaçağının sesini duymaya yarayan cihaz ile buluyoruz.

Eğer temiz suda kaçak yok ise, Pis su gider borularınız kontrol edilir. Bu işlemde yine kırmadan yapılır.Peşinden gider borularının içine gönderdiğimiz kamera ile su kaçağı tespit edilir. Sonuç olarak tespit sonrası yaptığımız su kaçağı tamiratına 2 yıl garanti veriyoruz. Servis kaydı açtırmak için bize ulaşabilirsiniz

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Alt Katın Mutfağına Su Damlıyor Çözüm Nedir?

Soru : İki gündür alt kat komşum bizim mutfaktan kendisine su aktığını söylüyor dün öğleden sonra evde yoktuk yine akmış dolayısıyla bizden olmadığını düşünüyoruz ancak biz evde olup mutfakta su kullandığımız zaman su daha çok akıyor bende bugün inip baktım lavabonun alt kısmını kırdım biraz kuru nereden olabilir en hızlı nasıl bulabiliriz su kaçağını.Kolay gelsin.

Cevap : Öncelikle geçmiş olsun. Sizin dairenizin kontrol edilmesi gerekli yapılacak Su kaçağı kontrollerine bina ana gider borularına bakılması faydalı olacaktır.

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Üst Katın Tuvaletinden Su Akıyor Ne Yapmalıyız.

Soru : Üst kat tuvaleti kullandığı zaman bizim tuvaletin tavanındaki gider borusundan damla damla su akıyor.Borudan sızan su pis artık iğrenmeye başladık.1 haftadır aynı sorun devam ediyor üst kat komşusu ile kötü oluyoruz.Su sızıntısının tespiti ile komşu mu ilgilenmeli yoksa biz mi ilgilenmeli bu konuda sorunlar genel olarak nasıl çözülüyor acaba.

Cevap : Öncelikle geçmiş olsun. Merak etmeyin çok büyük çapta bir arıza yok gibi. Anlattıklarınızdan anladığım kadarıyla alaturka tuvaletin sifon parçasından su akıntısı yapıyor. Sizin tuvaletinizin tavanından bu parçanın değişmesi gerekli. Bu işlemi kırmadan su kaçağı tespiti ve su tesisatı bakımı yapan firmamız yapıyor. Bize ulaşırsanız detaylı bilgi alabilirsiniz

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.
7/24 Acil