Tıkalı Boru Açma Yolları?

Kırmadan ve kesinlikle tesisatınıza hiç bir zarar vermeden tıkalı boru açma. Tıkalı boru açma için hemen arayın servisimiz 30 dk da ayağınıza gelsin. Tıkanan borulara kimyasal kullanmak tesisatınıza kalıcı zarar. İstanbul'da toprak tesisat olarak kırmadan robotlar ile boru tıkanıklığı açıyoruz.
Hemen AraFiyat Al
Tıkalı Boru Açma Yolları?

Tıkalı Boru Açma Yolları?

7/24 Acil Boru Tıkanıklığı Açma Bizim İşimiz.Robotla 100% Tıkalı Boru Açma Sadece 30 Dk

Robot cihazlar ile tıkalı boru açma işlemini kısa sürede kırılmadan ve zarar vermeden açıyoruz. Tıkalı boru açma firması Toprak Tesisat evinizin veya binanızın neresinde olursa olsun tıkalı borularınızı kırmadan açıyor.

100% Kırmadan Tıkalı Boru Açma Kesin Çözüm

100% Kırmadan Tıkalı Boru Açma Kesin Çözüm

100% Kırmadan Tıkalı Boru Açma

Pimaş borularda sürekli tıkanma oluyorsa mutlaka kameralı tıkalı boru açma servisinden yardım alınız. Tıkalı boruların içini kamera ile kontrol ederek sorunu kesin tespit ediyor ve tıkalı boru açma yapıyoruz.

Banyo, tuvalet ve mutfakta boru tıkanması olabilir. Mutfak borusu genelde yemek artıklarının ve atık yağların lavaboya dökülmesinden dolayı tıkanır.  Tuvalet kağıdı, ıslak mendil gibi maddeler tuvalet borusunu tıkamaktadır. Duş gideri genel olarak saç kılı ve tüyden dolayı tıkanır.

Özellikle engelli tuvaletinde ulaşması kolay konuma çöp kovası koyulmalıdır. Bunların haricinde gider borularında meydana gelen çökme ve meyilsizlik sorunu boru tıkanıklığına sebep olur.

7/24 Acil Boru Tıkanıklığı Açma

Mutfak ve tuvaletten gelen gider suyu binanızın ana borusundan rögara dökülür. Bina rögarına dökülen atık su belediye ana gider kanalına akar. Tıkalı boru açma zor olmasının yanı sıra pis bir iştir. Toprak tesisat olarak tıkalı boru açma robotu ile tıkanan bina borularınızı açıyoruz.

Bütün Katların Boruları Tıkandı Çözüm

Bütün Katların Boruları Tıkandı Çözüm

Bütün Katların Boruları Tıkandı Çözüm

Binalarda en üst kattan en alt kata kadar giden gider boruları bulunur. Örnek verecek olursak; 4 katlı binanın giriş dairesinde oturuyorsunuz. Binanın ana pis su borusu tıkandığında en alt katta olan daireden tuvalet suyu taşar. Bu gibi durumların yaşanmaması için kat maliklerinin duyarlı olması gereklidir.

Bina Boruları Devamlı Tıkanıyor. Tıkalı Boru Açma Servisi

Tıkalı boru açma yapıldıktan sonra gider boruları rögara kadar kontrol edilmelidir. Eğer boruların içi kireç veya pislik bağlamışsa yağlı gider yıkama işlemi yapılmalıdır. Su gideri temizleme sonrası gider borularının içi tertemiz sıfır borudan farksız olacaktır.

100% Tıkalı Boru Açma Robotlu Çözüm

100% Tıkalı Boru Açma Robotlu Çözüm

Pimaş Tıkanıklığı Açma Fiyatları?

Pimaş tıkanıklıklarında zemin ya da bodrum katındaki komşularınız da etkilenir. Alt kat komşularınızın tuvaletlerinde taşma sorunu varsa ana gider hattı tıkanmış olabilir. Ana gider hattı ile rögar kuyusu arasındaki künk borularındaki çökmeler oluşabilir.

Pimaş borular neden tıkanır? Bu çökmeler nedeniyle gider hattı ve pimaş boruları da tıkanabilir. Bu tip durumlarda kameralı görüntüleme cihazı kullanan firmalar rögar kuyusuna kameralı cihaz göndermekte ve tıkanıklığın yerini tespit etmektedirler. Sonrasında kanal açma makinesi ile pimaş tıkanıklığı açma işlemi yapılır.

Sonuç olarak pimaş tıkanıklığı açılırken tıkanıklığın bulunduğu yere göre farklı yöntemler denenebilir. Eğer tıkanıklık derinlerde değilse pompa, lavabo açma teli, sirke – karbonat karışımı ya da kimyasal çözücüler işe yarar. Ancak tıkanıklık derinlerdeyse bu durumda kanal açma makineleri ile tıkanıklığın açılması sağlanır.

Robotla pimaş açma nasıl yapılır? Pimaşlar, banyo, tuvalet, lavabo, logar ve kanalizasyonlarda bulunur, tıkanan pimaş nerede olursa olsun mutlaka profesyonel firmamız tarafından kameralı cihazlarla tespit edilip, robot cihazlarla kırmadan açılabilmektedir. Robotla pimaş açma işlemi sırasında tesisata herhangi bir zarar verilmemektedir.

Firmamız pimaş açmada son teknoloji cihazlar kullanır, açılamayan tıkanıklıklar için sizden kesinlikle ücret talep edilmez!

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR

Klozet Tıkanıklığına 100% Kırmadan Çözüm

Soru : Kolay gelsin.Bağcılarda ara kat bir daire kiracı olarak oturuyorum.Eve taşındığımdan beri banyodaki klozet ve yerdeki su gideri sürekli tıkanıyor. Tuvalet kağıdı kullanmıyoruz ve klozete herhangi bir şeyde atılmadı bizim bildiğimiz.Klozet tıkanıklığın çok kötü olduğu durumlarda gider açıcı sıvı döktüm yine etkisi olmadı böyle durumda ne yapılıyor kimlerden hizmet alınıyor acaba?

Cevap : Merhaba Şefik bey.Sürekli tıkanmaların olduğu klozet, banyo süzgeci,lavabo,mutfak gideri gibi evin sık kullanılan giderlerinde sorunun 100% çözümü için kameralı tıkanıklık açma robotları ile izleme yapılması gerekmektedir.Yapılan bu kameralı tıkanıklık açma işlemi sonrasında borulardan tıkanıklığa neyin sebep olduğu ve çözüm ne olacağını işini ehli ustalarımız size izah edecektir.En kısa zaman da tıkanıklık açma servis kaydınızı ( 0 537 953 73 13 ) numaralı telefonumuz üzerinden yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yağmur Suyu Gider Tıkanıklığı Nasıl Çözülür?

Soru : Merhaba ben dubleks dairede oturuyorum. Evi alalı 3 ay oldu. Yağmur yağdığı zaman terastaki giderden su az gidiyor. Nalbur dan gideri açmak için tel aldım ama 20 santim sonra gitmiyor. Bende süzgecin olduğu yeri kırdım. Beton parçaları vardı temizledim. Sonra hortumu içine sokup su tuttum yine tıkandı gider. Giderin içine kamera ile bakılmasını istiyorum. Nerede ne sorun var tespit edilsin.

Cevap : Hacı bey gider tıkanıklığının sebebini kırmadan kameralı tespit cihazları ile buluyoruz. Gider borusunun içinde ne varsa cihazın ekranında aynen görünmektedir. Firmamızı arayarak gider görüntüleme ve gider tıkanıklığı açma hizmeti için servis kaydı açtırmanız yeterli olacaktır.

Daireyi Lağım Suyu Basıyor Sebebi Ne olabilir?

Soru : İstanbul Sultangazide kiracının oturduğu bodrum kat daire var. Bina 9 yıllık.İki defa daireyi lağım suyu bastı. Üst kattakilerin tuvalet suyu daireden çıkıyor. Parkeler bu yüzden mahvoldu. Bunun neden kaynaklandığının tespitini yaptırmak istiyorum. Bilgi verir misiniz.

Cevap : Tuvalet tıkanmasının birden fazla sebebi olabilir. Bina sakinleri tarafından tuvalete atılan tuvalet kağıdı,ıslak mendil,bez ve diğer yabancı maddelerden kaynaklanabilir. Bunun dışından binanın ana gider borularında olan yapısal sorunlar nedeniyle dairenizde taşmalar olabilir. Kameralı cihazlar ile binanın ana gider borularının kontrollerini kırmadan yapıyoruz. Tuvalet tıkanmasına ve lağım taşmasına sebebiyet veren hususu kesin olarak tespit ediyoruz. Bunun dışında binanızın rögar ve yağmurluk giderleri de kontrol ediliyor. Bizimle irtibata geçerseniz yardımcı oluruz

100% Kırmadan Tuvalet Açma Yapıyor musunuz?

Soru : Merhaba.5 katlı bir binada dublex dairede oturuyorum.Hem üst katta  hemde alt katta tuvalet var ikisi de klozet.5 yaşında ki oğlum biz yokken tuvalete temizlik bezini atıp sifonu çekmiş.Bir kaç gündür hiç sorun yaşamıyorduk ancak son zamanlarda tuvalet sadece suyu çekiyor ama diğer giderler gitmiyor.Belki çözüm olur diye kimyasal boru tıkanıklığı açma sıvısı kullandım ama oda fayda vermedi.Siz evde yada bina da diğer yerlerde  herhangi bir yeri kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma yapıyor musunuz. Ayrıca kırmadan tuvalet açma işlem ücreti nedir tahmini ne kadar sürer.Çalışan insanlar olduğumuz için bizim evde olduğumuz saatlerde gelmeniz gerekecektir.

Cevap : Merhaba.İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farksız kırmadan ve kesinlikle hiç bir yere zarar vermeden tıkanıklık açma servisimizvardır.Yaşamakta olduğunuz sorunları daha önce defalarca garantili olarak çözmüş tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Arzu ederseniz 7/24 çalışan kırmadan tıkanıklık açma ustalarımız evinize gelip özel tıkanıklık açmarobotları ile 30 dk da sorununuz garantili olarak çözer.

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.