Kırmadan Pimaş Boru Açma Yöntemleri?

Pimaş boru açma için en doğru ve kısa yöntem robotla tıkanıklık açmaktır. Kimyasal gider açıcılar gider borularının contasına zarar vererek eritebilir. Hatta sürekli kullanılırsa pimaş boruyu büzüştürebilir. Mutfak, banyo ve tuvalet giderlerinde meydana gelen tıkanmalarda genel olarak ev sahipleri ilk olarak tıkanıklığı kendileri açmayı denerler. Bu deneme yöntemlerinin içinde en bilindik yöntem kimyasal gider açıcı kullanmaktır.
Hemen AraFiyat Al
Pimaş Boru Açma Kameralı Çözüm

Kırmadan Pimaş Boru Açma Yöntemleri?

Pimaş Tıkanıklığının Sebepleri Nelerdir?

Mutfak, banyo ve tuvalet giderlerinde meydana gelen tıkanmalarda genel olarak ev sahipleri ilk olarak tıkanıklığı kendileri açmayı denerler. Bu deneme yöntemlerinin içinde en bilindik yöntem kimyasal gider açıcı kullanmaktır. Pimaş boru açma için en doğru ve kısa yöntem robotla tıkanıklık açmaktır. Kimyasal gider açıcılar gider borularının contasına zarar vererek eritebilir. Hatta sürekli kullanılırsa pimaş boruyu büzüştürebilir.

Mutfak bölümlerinde giderin tıkanmasının genel olarak sebebi yağlı yemek kalıntıları ve kızartma yağlarının lavaboya dökülmesinden kaynaklıdır. Ayrıca meyve ve sebze yıkarken lavaboya atılan ya da kaçan küçük parçalarda gider borusunun içine zamanla yapışan yağ ve tortulara yapışıp tıkanıklığa sebebiyet verir.

Tuvalet bölümünde ise tuvalet kağıdı ve ıslak mendil tıkanıklığın başlıca sebepleridir. Tuvaletlerde genel olarak es sifon bölgesinde ve tuvaletin ana kolona bağlantı noktasında tıkanıklık meydana gelmektedir. Robotla pimaş boru açma sayesinde dakikalar içinde tuvalet tıkanıklığınız açılmaktadır. Tuvaletiniz sürekli tıkanıyorsa tıkanıklık açıldıktan sonra gider borusunun içi mutlaka kamera ile kontrol edilmelidir. Sürekli tuvalet tıkanıklığının sebebi tespit edilmeli kalıcı çözüm bulunmalıdır.

Banyo giderlerinde tıkanıklığa en çok duş giderine atılan saç kılları sebebiyet vermektedir. Banyo esnasında saç taranacak ise tarakta kalan kıllar gidere değil çöp kovasına atılmalıdır. Ayrıca banyodaki lavaboda sakal tıraşı olurken lavabo giderine atılan veya kaçan kıllar lavabo tıkanıklığına sebebiyet verir.

Yukarıdaki bütün unsurlar daire içindeki giderlerde meydana gelen sorunlar ile ilgili anlattığımız hususlardır. Bunların dışında gider boruları yapılırken hatalı imalat olursa tıkanıklığa sebebiyet verir. Pimaş boru yapılırken meyil yani akıntı oranı düzgün verilmelidir. Alt kısmı iyice beslenmeli yumuşak malzeme olmamalıdır. Pimaş boru aşağıya doğru çökmemelidir.

Daire içlerinden atılmaması gereken bütün maddeler bina ana gider borularına ulaşmaktadır. Ana gider boruları tıkandığı zaman maalesef daire sahipleri durumu kabullenmez. Pimaş boru açma işlemi yapılırken çoğu kez gider borularının neden tıkandığı ortaya çıkmaktadır. Gider açma teline takılan ıslak mendil, tuvalet kağıdı, sünger, kıyafet gibi maddeler her şeyi ortaya koymaktadır. Bina sakinleri bu konuda duyarlı olmalı küçük çocuğu olan aileler tuvalet kullanımı için çocuklarını eğitmelidir. Tuvalet bölümünde kullanılan havlu peçete ve tuvalet kağıtları gidere değil çöp kovasına atılmalıdır.

Mutfak bölümlerinde lavaboya asla kızartma yağı dökülmemelidir. Tabak ve tencere dipleri çöp kovasına sıyrıldıktan sonra lavaboda yıkanmalı veya bulaşık makinesine koyulmalıdır. Temizlik sonrası kalan kirli su tuvalete veya küvete dökülecekse kovanın içinde temizlik bezi ve sünger gibi maddelerin olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Gider Borumuzun İçi Çok Kirli Değişmekten Başka Çare Var Mı?

Gider Borumuzun İçi Çok Kirli Değişmekten Başka Çare Var Mı?

Pimaş Boru Açma Fiyatları??

Pimaş boru açma fiyatları? Gider borularının içi zamanla yağ ve kireçlenmeden dolayı daralmaktadır. Firmamız pimaş yıkama makinesi ile gider borularınızın içini sıfırdan yapılmış gibi temizlemektedir. Pimaş yıkama borunun içyapısının daralması sebebiyle meydana gelen tıkanıklık ve kötü koku içinde en kısa ve maliyetsiz yöntemdir. Pimaş yıkama daire içindeki gider borularına ve binanızın ana gider borularına uygulanmaktadır. Restoran, yemek üretim yerleri, fabrika, okul, cami, hastane gibi yoğun kullanım yerlerinde pimaş yıkama işleminin belirli aralıklarla rutin bakım olarak yapılmasında her zaman fayda vardır.

Kırmadan Pimaş Tıkanıklığı Açma

Kırmadan Pimaş Tıkanıklığı Açma

Kırmadan Pimaş Boru Açma?

Pimaş tıkanıklığı nasıl açılır? Tüketim alışkanlıklarının değişmesi ve yanlış tesisat uygulamaları yüzünden pimaş tıkanmaları son yıllarda hızla yaygınlaşmaktadır. Pimaş tıkanıklığı açma işlemi robot ile evinizde veya binanızda herhangi bir yer kırılmadan yapılmaktadır.

Tuvalet bölümlerinde tuvalet kağıdı ve ıslak mendiller pimaş tıkanıklığına yol açmaktadır. Mutfak bölümlerinde  yemek atıkları, kızartma yağları tıkanmaya neden olur. Pimaş borular sürekli tıkanıyorsa mutlaka kameralı tıkanıklık açma servisinden yardım alınız. Boruların içine kamera ile bakarak sorunu net olarak tespit ediyoruz ve pimaş açma işlemi yapıyoruz.

Kırmadan pimaş boru açma? Bina gider borusu tıkanmalarında hiç kimse hatayı kabullenmez. Aslında yukarıda anlattığımız maddelerin atılması yüzünden gider boruları tıkanmaktadır. Dolayısıyla bina sakinlerinin konu hakkında bilinçli davranması gereklidir. Ana gider borusu tıkandığından en alt kattaki daireyi su bastığından bütün sıkıntıyı daire sahibi çekmektedir. Apartman sakinleri bilinçli bir tüketici olmalı ve kendilerini ilgilendiren bu konuda küçük çocukları varsa onları da bilgi sahibi etmelidir.

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR

Klozet Tıkanıklığına 100% Kırmadan Çözüm

Soru : Kolay gelsin.Bağcılarda ara kat bir daire kiracı olarak oturuyorum.Eve taşındığımdan beri banyodaki klozet ve yerdeki su gideri sürekli tıkanıyor. Tuvalet kağıdı kullanmıyoruz ve klozete herhangi bir şeyde atılmadı bizim bildiğimiz.Klozet tıkanıklığın çok kötü olduğu durumlarda gider açıcı sıvı döktüm yine etkisi olmadı böyle durumda ne yapılıyor kimlerden hizmet alınıyor acaba?

Cevap : Merhaba Şefik bey.Sürekli tıkanmaların olduğu klozet, banyo süzgeci,lavabo,mutfak gideri gibi evin sık kullanılan giderlerinde sorunun 100% çözümü için kameralı tıkanıklık açma robotları ile izleme yapılması gerekmektedir.Yapılan bu kameralı tıkanıklık açma işlemi sonrasında borulardan tıkanıklığa neyin sebep olduğu ve çözüm ne olacağını işini ehli ustalarımız size izah edecektir.En kısa zaman da tıkanıklık açma servis kaydınızı ( 0 537 953 73 13 ) numaralı telefonumuz üzerinden yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yağmur Suyu Gider Tıkanıklığı Nasıl Çözülür?

Soru : Merhaba ben dubleks dairede oturuyorum. Evi alalı 3 ay oldu. Yağmur yağdığı zaman terastaki giderden su az gidiyor. Nalbur dan gideri açmak için tel aldım ama 20 santim sonra gitmiyor. Bende süzgecin olduğu yeri kırdım. Beton parçaları vardı temizledim. Sonra hortumu içine sokup su tuttum yine tıkandı gider. Giderin içine kamera ile bakılmasını istiyorum. Nerede ne sorun var tespit edilsin.

Cevap : Hacı bey gider tıkanıklığının sebebini kırmadan kameralı tespit cihazları ile buluyoruz. Gider borusunun içinde ne varsa cihazın ekranında aynen görünmektedir. Firmamızı arayarak gider görüntüleme ve gider tıkanıklığı açma hizmeti için servis kaydı açtırmanız yeterli olacaktır.

Daireyi Lağım Suyu Basıyor Sebebi Ne olabilir?

Soru : İstanbul Sultangazide kiracının oturduğu bodrum kat daire var. Bina 9 yıllık.İki defa daireyi lağım suyu bastı. Üst kattakilerin tuvalet suyu daireden çıkıyor. Parkeler bu yüzden mahvoldu. Bunun neden kaynaklandığının tespitini yaptırmak istiyorum. Bilgi verir misiniz.

Cevap : Tuvalet tıkanmasının birden fazla sebebi olabilir. Bina sakinleri tarafından tuvalete atılan tuvalet kağıdı,ıslak mendil,bez ve diğer yabancı maddelerden kaynaklanabilir. Bunun dışından binanın ana gider borularında olan yapısal sorunlar nedeniyle dairenizde taşmalar olabilir. Kameralı cihazlar ile binanın ana gider borularının kontrollerini kırmadan yapıyoruz. Tuvalet tıkanmasına ve lağım taşmasına sebebiyet veren hususu kesin olarak tespit ediyoruz. Bunun dışında binanızın rögar ve yağmurluk giderleri de kontrol ediliyor. Bizimle irtibata geçerseniz yardımcı oluruz

100% Kırmadan Tuvalet Açma Yapıyor musunuz?

Soru : Merhaba.5 katlı bir binada dublex dairede oturuyorum.Hem üst katta  hemde alt katta tuvalet var ikisi de klozet.5 yaşında ki oğlum biz yokken tuvalete temizlik bezini atıp sifonu çekmiş.Bir kaç gündür hiç sorun yaşamıyorduk ancak son zamanlarda tuvalet sadece suyu çekiyor ama diğer giderler gitmiyor.Belki çözüm olur diye kimyasal boru tıkanıklığı açma sıvısı kullandım ama oda fayda vermedi.Siz evde yada bina da diğer yerlerde  herhangi bir yeri kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma yapıyor musunuz. Ayrıca kırmadan tuvalet açma işlem ücreti nedir tahmini ne kadar sürer.Çalışan insanlar olduğumuz için bizim evde olduğumuz saatlerde gelmeniz gerekecektir.

Cevap : Merhaba.İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farksız kırmadan ve kesinlikle hiç bir yere zarar vermeden tıkanıklık açma servisimizvardır.Yaşamakta olduğunuz sorunları daha önce defalarca garantili olarak çözmüş tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Arzu ederseniz 7/24 çalışan kırmadan tıkanıklık açma ustalarımız evinize gelip özel tıkanıklık açmarobotları ile 30 dk da sorununuz garantili olarak çözer.

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.