Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Tıkanıklık Açma Tuvalet Açma Gider Açma Lavabo Açma Pimaş Açma Kaçak Su Tespiti Su Kaçağı Bulma İstanbul Tesisatçı Acil Tesisatçı Su Sızıntısı Tespit Patlak Boru Bulma

100% Su Kaçağı Tespiti

0 ( 537 ) 953 73 13

7/24 TIKANIKLIK AÇMA

0 ( 537 ) 953 73 13
Biz Sizi Arayalım
0 ( 212 ) 434 58 38

30 Dk Acil Tesisatçı

Çevrimiçi
Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Tıkanıklık Açma Tuvalet Açma Gider Açma Lavabo Açma Pimaş Açma Kaçak Su Tespiti Su Kaçağı Bulma İstanbul Tesisatçı Acil Tesisatçı Su Sızıntısı Tespit Patlak Boru Bulma

100% Su Kaçağı Tespiti

0 ( 537 ) 953 73 13

7/24 TIKANIKLIK AÇMA

0 ( 537 ) 953 73 13

Biz Sizi Arayalım

0 ( 212 ) 434 58 37

30 Dk Acil Tesisatçı

Çevrimiçi

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti?

Bahçelievler su kaçağı tespit firması olarak kırmadan ve kesinlikle tesisatınıza hiç bir zarar vermeden noktasal olarak dinleme cihazları ile Bahçelievler su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz. Hemen arayın 7/24 Su kaçağı tespiti Bahçelievler servisimiz 30 dk da ayağınıza gelsin.

Hemen AraFiyat Al
 1. Anasayfa
 2. Toprak Tesisat
 3. Bölgeler
 4. Avrupa
 5. Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti?
Bahçelievler Su Kaçağı Bulma ve 724 Su Kaçağı Bulma Bahçelievler

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti?

100% Su Kaçağı Tespiti Bahçelievler Servisi

Teknolojik su kaçağı bulma cihazları ile arıza tespiti kesin ve noktasal olarak yapıyoruz. Bahçelievler su kaçağı tespiti firması olarak son teknoloji kameralı su kaçağı bulma makineleri kullanıyoruz.Usta su tesisatçısı personeli ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Su kaçağı tespiti Bahçelievler ve İstanbul‘un tüm ilçelerinde 30 dk da yapılır.Aynı gün 2 yıl garantili olarak tamirat yapıyoruz. Detaylı bilgi için hemen su kaçağı tespiti Bahçelievler servisini arayabilirsiniz.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti ( 100% Kırmadan ve Noktasal )

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti ( 100% Kırmadan ve Noktasal )

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti ( 100% Kırmadan ve Noktasal )

Su kaçağı sıcak ve soğuk su, pis su borusu ve kalorifer borularında olan patlama, delinme, korozyona uğrama gibi nedenlerden olabilir. Bahçelievler su kaçağı tespiti merkez servisi olarak kısaca su kaçağı hakkında bilgi verelim.

Plastik borularda olan su kaçağının temel nedenleri aşağıdaki gibidir;

 • Yanlış kaynak yapma
 • Zedelenmiş boru ve ara malzeme kullanımı
 • Dışarıdan gelen darbe veya delinme sonucu patlamalar
 • Su borusunun üstüne mukavemetli beton atılması gibi nedenlerden olabilir.

Su Kaçağı Tespiti Bahçelievler Hızlı Servis

Temiz su borularında olduğu kadar pis su borularında sürekli su kaçağı olmaktadır. Pis su kaçağının birden fazla nedeni vardır. Pis su tesisatı yapılırken aşağıda anlatılan temel kurallara uyulmadığı takdirde su kaçağı durumu yaşanması mümkündür.

Pis Su Borularında Su Kaçağı Oluşmasının Nedenleri

 • Tesisat yapılırken zedelenmiş conta kullanılması
 • Boru döşenirken su ve pisliğin gitmesi için doğru oranda meyil (eğim) verilmemesi
 • Farklı markada kullanılan malzemenin birbirine uyum sağlaması ve tesisat yapılırken conta sıyırması
 • Zamanla ek yerlerindeki contanın deforme olması

Yukarıda sayılan arızalardan en çok yapılan hatalar pis su borularına verilen eğim sorunudur. Atık su tesisatı yapılırken, borunun içinden geçecek su ve pisliğin aynı anda gidebilmesi için doğru oranda meyil verilmelidir. Eğim çok fazla verilirse su pislikte önce gidecektir. Zamanla tekrarlaması durumunda borunun içi pislikle dolup tıkanacaktır.

İstanbul Su Kaçak Tespiti Tıkanıklık Açma Kırmadan Su Kaçağı Bulma Tuvalet Açma Gider Açma Lavabo Açma Acil Tesisatçı

Su Kaçağı Tamiratı Yapılırken Çok Fazla Yer Kırılacak mı?

Pis Su Kaçağında Diğer Etkenler

Tesisat yapılırken az derecede eğim verilirse su ve pislik borunun içinde sürekli kalacaktır. Bu durumda zamanla yıpranan conta kısımlarından alt kata sızıntı yapacaktır. Özellikle alaturka tuvalet taşı konulurken taş es sifon parçasının üstüne direk koyulmamalıdır. Ara parça pimaş kullanılarak taşın es sifon parçasına boşluk kalmadan yapılmalıdır.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti Makineli Tespit

Su kaçağı evinizin veya işyerinizin neresinde olursa olsun mutlak suretle su kaçağı tespit makineleri kullanılarak yapılmalıdır. Tespit ücreti vermeyen ev sahipleri evleri gereksiz yere kırıldığı zaman pişman olmaktadır. Su kaçağı sorunundan hızlı ve kesin olarak kurtulmak istiyorsanız mutlak suretle makineyle su kaçağı tespiti Bahçelievler firmasından destek alınız.

Su Kaçağı Tamiratı Yapılırken Çok Fazla Yer Kırılacak mı?

Islak zemin ola bölgelerde örneğin; banyo ve tuvalet gibi alanlarda su kaçağı temiz su tesisatında ise genelde 1 ve ya 2 fayans kırılarak arıza tamir edilir. Burada birazda şans yanınızda olmalıdır. Seramik altında kalan su boruları bazen tam 4 fayansın birleşim noktasında olabilir. Su kaçağı tamiratı için bazen bu dört fayans kırılmak zorunda kalabilir. Duvar veya yerde olan su kaçağının tamiratında genel olarak ortalama 20-30 santim alan kırılarak tamirat yapılabilir. 

Su Kaçağı Tespitinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 • Hızlı ve zamanında servis
 • Su kaçağı tespitinde profesyonel uzman personel
 • Son teknoloji su kaçağı tespiti cihazlarımız
 • Garantili su kaçağı tespiti ve tamiratı
 • Alternatif çözüm yolları
 • Uygun fiyatlar
 • Kesin müşteri memnuniyeti ilkemiz
 • TSE belgeli ve 1. kalite malzeme kullanımı

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR

Toprak Tesisat hangi hizmetleri veriyor?

Toprak Tesisat firmamız 1988’den günümüze kadar 35+ yıllık tecrübesiyle her türlü tesisat sorunlarına çözüm ortağı olmak için İstanbul ve çevre illerde hizmet vermektedir. Uzun yıllardır devam eden sıhhi tesisat tecrübesiyle binlerce mutlu müşteri ile bir çok referansa sahip olan firmamız İstanbul’un bütün ilçelerine ve çevre illerde sıhhi tesisat hizmetini 7/24 en uygun fiyatlarla vermektedir.

Su tesisatında neden sızıntı ve kaçaklar olur?

 1. Yaşlanma ve aşınma: Su tesisatı malzemeleri zamanla aşınabilir veya yaşlanabilir. Bu durumda, borular çatlama, delinme veya paslanma gibi problemlerle karşı karşıya kalabilir ve su kaçırabilir.
 2. Montaj hatası: Su tesisatı malzemelerinin yanlış montajı veya kötü bir şekilde kurulumu da sızıntılara neden olabilir. Boruların yanlış bağlantıları, contaların doğru şekilde takılmaması veya bağlantıların sıkılaştırılmaması gibi hatalar, sızıntıların oluşmasına neden olabilir.
 3. Basınç problemleri: Yüksek su basıncı, borularda hasar veya sızıntıya neden olabilir. Aynı şekilde, düşük su basıncı da boruların içinde suyun yavaşlamasına ve birikmesine neden olabilir, bu da boruların çürümesine veya paslanmasına yol açabilir.
 4. Dış etkenler: Su tesisatı boruları, dış etkenlerin etkisi altında kalabilir. Örneğin, kökler, toprak kayması veya yapısal hareketler gibi faktörler boruların hasar görmesine ve sızıntı oluşmasına neden olabilir.
 5. Malzeme kalitesi: Su tesisatı malzemeleri, kalitesiz veya düşük kaliteli malzemelerden yapıldığında, zamanla aşınma ve hasara daha açık hale gelebilir. Bu durumda, boruların sızıntıya neden olması muhtemeldir.

Kameralı su kaçak tespiti nasıl yapılır?

Kırmadan su kaçağı tespitinde tesisat ustalarımız ilk işlem olarak şebeke suyunu kontrol etmektedir, sızdırmazlık testleri uygular eğer bir sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu bölgeyi tek fayansta bulur ve onarımlarını sadece o bölüm içinde 2 yıl garantili olarak gerçekleştirir.

Su kaçağı kesin olarak nasıl bulunur?

Su kaçağının kesin olarak varlığı tespit edilir. Su sızıntısının nerede olduğunu tespit etmeniz tamamen tahminlere dayalı olabilir. Her su kaçağı, su sayacının hızlı dönmesine sebep olmaz. Zamanla sızan su çatlağı büyüterek daha fazla akmaya başlar.

Tavandan su akıyor ne yapmam lazım?

Üst kattan tavana su akıyor gibi su kaçağı şikayetine yoğun olarak rastlanmaktadır. Binanızda ki bu sızıntıyı bulmak için cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçılardan yardım almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Su tesisatındaki arızalarının nedenlerini araştırmadan lütfen evinizi kırdırtmayın

Su kaçağı belirtileri nelerdir?

Evdeki su kaçaklarının belirtileri genelde tavanların sararması, küflenmesi, pis kokular ve su damlacıklarının bir öbek halinde birikmesi şeklinde kendini göstermektedir. Sizin de su tesisatı kaçağı şüpheleriniz varsa firmamızı aramanız ve randevu almanız gerekmektedir. Yeriniz neresi olursa olsun İstanbul'da en uygun su kaçak tespit fiyatları ile 7/24 hizmet veriyoruz. Tesisat kaçak kontrolü yaptırmak istiyorsanız hemen arayıp randevu alabilirsiniz.

Kombi suyu sürekli azalıyorsa sebep nedir?

Kombi suyunda eksilmeler meydana geliyor ise kendi dairenizin duvarlarında bir metreyi geçmeyen kabartılar ve karartılar var ise kalorifer tesisatında ufak bir kaçak var demektir. Firmamız bu noktada su kaçağı tespiti yöntemi de uygulayabilir, kimyasal ilaçla su kaçağını kapama yöntemini de uygulayabilir. Kimyasal ile kapanırsa hiç bir yer kırılmayacak size ek fayans masrafı çıkmayacak garantili bir yöntemdir.

Kırmadan su kaçağı bulmanın faydaları nelerdir?

Bu şekilde alacağınız önlem zamandan ve paradan tasarruf da sağlayacaktır. Eşyalarınız da zarar görmek durumunda kalmayacaktır. Evinizde kaçak olup olmadığını öğrenmek istiyor ya da böyle bir durum yaşıyor ve yardıma ihtiyaç duyuyorsanız su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetleri vermekte olan firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul su tesisat firmaları?

Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için İstanbul'da 7/24 mobil tesisat ekibimiz ile 45 dakika içinde servis yerine ulaşmaktayız. Mobil tesisat ustalarıyla Asya ve Avrupa yakasında en yakın tesisatçı olarak her türlü tesisat sorununuza hızlı ve garantili çözümler üretiyoruz.

Tıkanıklıklar neden kırılmadan açılmalıdır?

Tıkanıklık açma işlemlerinin kırmadan yapılması önem arz etmektedir. Eski nesil uygulamalarda tesisat firmalarının karşılaştığı sorunlarda direkt olarak kırma işlemi yaptığı görülmektedir. Kırma işlemi esnasında etrafın kirlenmesi, yaşam alanındaki estetiğin bozulması söz konusudur. Tıkanık açma işlemi sırasında yapılan tıkanıklık bölgesinin aktif olmaması da sizler için ciddi sorunlar doğuracaktır.

Robotla tıkanıklık açma nasıl yapılır?

Tıkanıklık açma işleminde duruma göre, tıkanıklık açma robotu, pupper, görüntüleme için kameralı robot, kimyasal ilaç ve yıkama için basınçlı özel yıkama makinesi gerekli görüldüğünde kullanılmaktadır. Tıkanıklığın durumuna ve müşteri isteğine göre firmamızda her türlü teknolojik araç ve hizmet mevcuttur.

Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır?

Tuvalet tıkanıklıkları hem kötü koku oluşması hem de ortamın kirlenmesi sonucu sağlıksız koşulların oluşması nedeniyle oldukça rahatsız edici sorunlardır. Bu tıkanıklıklara eğer dikkatli bir şekilde müdahale edilmezse gider boruları ek yerlerinden oynayabilir, delinebilir, alt kata ve kendi dairemizde su sızıntıları ve su kaçağı gibi ciddi sorunlar ortaya çıkabilir.

Pimaş boru tıkanıklığı nasıl açılır?

Pimaş tıkanıklıklarının profesyonel bir müdahale ile açılmasına ihtiyaç vardır. Bu kapsamda firmamızdan en iyi hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz. Uzman sıhhi tesisat ekibine sahip firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine 45 dakika içinde ulaşmaktadır.

Lavabo açıcıların zararları nelerdir?

Bu kimyasal ürünler giderlerde oluşan tıkanıkları açmak için kullanılırlar. Ancak çok fazla kullanıldıklarında borulara zarar verebilirler. Her tıkanıklıkta bu ürünleri kullanırsanız zamanla lavabo boruları aşınacak, contalar zarar görecek ve çatlamalar meydana gelecektir. Bunun sonucu olarak su sızıntıları ve su kaçakları oluşacaktır.

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.
7/24 Acil