7/24 Kanal Tıkanıklığı Açma. İstanbul Kanal Açma

Pis su borularında ve kanallarında meydana gelen tıkanmaları kanal açma robotu sayesinde herhangi bir kırılmadan dakikalar içinde açıyoruz. Kanal yapıdaki bağımsız birimlerin pis suyunun döküldüğü veya dış ortamda atık suyun tahliyesini yapan bölümlerdir. Atık suya maruz kalan kanal içi zamanla daralır kanal içinde kötü koku gelir. Daha ileri boyutlarda kanal tıkanıklığı meydana gelir.
Hemen AraFiyat Al

7/24 Kırmadan Robotla Tıkanıklık Açma

7/24 Kanal Tıkanıklığı Açma. İstanbul Kanal Açma

7/24 Kanal Tıkanıklığı Açma. İstanbul Kanal Açma

Bina Ana Gider Tıkanmaları Ve Alınabilecek Önlemler

Konut ve işyerlerinde gider tıkanmaları sürekli yaşanmaktadır. Kanal açma robotu ile evinizde veya binanızda herhangi bir yer kırılmadan tıkanan kanal açılmaktadır. Kanal tıkanması sürekli yaşanıyorsa mutlak suretle kameralı makinelerle kanal içi kontrol edilmeli ve sorunun kaynağı kesin olarak tespit edilmelidir.

Bina bağımsız bölümlerinde bulunan mutfak, tuvalet ve banyo bölümlerinden dökülen atık sular bina an gider tıkanmasına yol açmaktadır. Buna bağlı olarak mutfak bölümlerinde tence ve tabak diplerinde kalan yemek kalıntıları çöp kovasına sıyrıldıktan sonra lavaboda yıkanmalı veya bulaşık makinesine koyulmalıdır. Meyve veya sebze yıkarken ve doğrarken küçük parçalar lavaboya atılmamalıdır. Bilhassa kızartma yağları lavabo giderine dökülmemelidir. Kürdan, sigara izmariti ve ambalaj poşetlerinin açma yerleri lavaboya atılmamalıdır. Çaydanlık yıkanırken çay çöpü çöp kovasına dökülmeli yıkanırken süzgeçten geçirilmelidir.

Tuvalet bölümlerinde yapılan hatalar nedeniylede kanal tıkanıklığı meydana gelmektedir. Kanal tıkanıklığı açma servislerimizde bina sakinlerinin hiç birisi tuvalete yabancı madde attığını kabul etmediğine şahit olduk. Tuvalet bölümlerinden atılan tuvalet kağıdı, ıslak mendil ve el kurulama peçeteleri kanal tıkanıklığına sebebiyet vermektedir. Ayrıca alafranga tuvalet içlerine asılan tuvalet koku gidericilerin gidere düşmesi nedeniyle tıkanmalar meydana gelmektedir.

Pis su borularında ve kanallarında meydana gelen tıkanmaları kanal açma robotu sayesinde herhangi bir kırılmadan dakikalar içinde açıyoruz. Kanal yapıdaki bağımsız birimlerin pis suyunun döküldüğü veya dış ortamda atık suyun tahliyesini yapan bölümlerdir. Atık suya maruz kalan kanal içi zamanla daralır kanal içinde kötü koku gelir. Daha ileri boyutlarda kanal tıkanıklığı meydana gelir.

Yağmurluk Kanal Açma Ve Alınabilecek Önlemler

Yağmurluk Kanal Açma Ve Alınabilecek Önlemler

Yağmurluk kanal tıkanıklığı açma servislerimizde tıkanıklığa neden olan iki temel unsurlar karşılaşmaktayız. Bunlardan birincisi yabani hayvanların kanala düşürdüğü kemik cevizler, ikincisi de rüzgarla uçuşan toz ve pisliklerin kanal giderlerini tıkamasıdır. Yağmurluk kanalları, kanal giderleri ve varsa süzgeç ağızların rutin olarak kontrol edilmesi gereklidir.

Otopark Kanal Tıkanmaları Ve Alınabilecek Önlemler

Otopark kanal açma işlemi daha zahmetli olmaktadır. Açık ve kapalı otoparklarda bulunan kanal tıkanmalarının başlıca nedeni çamur ve tozdur. Kanal ızgarası yapılırken üst kapak küçük delikli tercih edilmelidir. Araç giriş çıkışlarında lastiklerinden dökülen çamur ve tozlar zamanla kanal tıkanıklığına sebebiyet vermektedir. Kanal tıkanıklığına önlem olarak kanal içi rutin olarak temizlenmelidir. Sigara izmariti ve ambalaj atıkları için otoparkın belli bölgelerine çöp kutusu koyulmalıdır. Otopark girişine ve iç kısmına uyarıcı levhalar asılmalıdır.

İstanbul kanal açma firmamız 7/24 İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet vermektedir. Şirketimizde kanal açma için bütün cihazlar mevcuttur. Bütün servis personelimiz işinin ehli ve eğitimli kişilerdir.

 

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR

Klozet Tıkanıklığına 100% Kırmadan Çözüm

Soru : Kolay gelsin.Bağcılarda ara kat bir daire kiracı olarak oturuyorum.Eve taşındığımdan beri banyodaki klozet ve yerdeki su gideri sürekli tıkanıyor. Tuvalet kağıdı kullanmıyoruz ve klozete herhangi bir şeyde atılmadı bizim bildiğimiz.Klozet tıkanıklığın çok kötü olduğu durumlarda gider açıcı sıvı döktüm yine etkisi olmadı böyle durumda ne yapılıyor kimlerden hizmet alınıyor acaba?

Cevap : Merhaba Şefik bey.Sürekli tıkanmaların olduğu klozet, banyo süzgeci,lavabo,mutfak gideri gibi evin sık kullanılan giderlerinde sorunun 100% çözümü için kameralı tıkanıklık açma robotları ile izleme yapılması gerekmektedir.Yapılan bu kameralı tıkanıklık açma işlemi sonrasında borulardan tıkanıklığa neyin sebep olduğu ve çözüm ne olacağını işini ehli ustalarımız size izah edecektir.En kısa zaman da tıkanıklık açma servis kaydınızı ( 0 537 953 73 13 ) numaralı telefonumuz üzerinden yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yağmur Suyu Gider Tıkanıklığı Nasıl Çözülür?

Soru : Merhaba ben dubleks dairede oturuyorum. Evi alalı 3 ay oldu. Yağmur yağdığı zaman terastaki giderden su az gidiyor. Nalbur dan gideri açmak için tel aldım ama 20 santim sonra gitmiyor. Bende süzgecin olduğu yeri kırdım. Beton parçaları vardı temizledim. Sonra hortumu içine sokup su tuttum yine tıkandı gider. Giderin içine kamera ile bakılmasını istiyorum. Nerede ne sorun var tespit edilsin.

Cevap : Hacı bey gider tıkanıklığının sebebini kırmadan kameralı tespit cihazları ile buluyoruz. Gider borusunun içinde ne varsa cihazın ekranında aynen görünmektedir. Firmamızı arayarak gider görüntüleme ve gider tıkanıklığı açma hizmeti için servis kaydı açtırmanız yeterli olacaktır.

Daireyi Lağım Suyu Basıyor Sebebi Ne olabilir?

Soru : İstanbul Sultangazide kiracının oturduğu bodrum kat daire var. Bina 9 yıllık.İki defa daireyi lağım suyu bastı. Üst kattakilerin tuvalet suyu daireden çıkıyor. Parkeler bu yüzden mahvoldu. Bunun neden kaynaklandığının tespitini yaptırmak istiyorum. Bilgi verir misiniz.

Cevap : Tuvalet tıkanmasının birden fazla sebebi olabilir. Bina sakinleri tarafından tuvalete atılan tuvalet kağıdı,ıslak mendil,bez ve diğer yabancı maddelerden kaynaklanabilir. Bunun dışından binanın ana gider borularında olan yapısal sorunlar nedeniyle dairenizde taşmalar olabilir. Kameralı cihazlar ile binanın ana gider borularının kontrollerini kırmadan yapıyoruz. Tuvalet tıkanmasına ve lağım taşmasına sebebiyet veren hususu kesin olarak tespit ediyoruz. Bunun dışında binanızın rögar ve yağmurluk giderleri de kontrol ediliyor. Bizimle irtibata geçerseniz yardımcı oluruz

100% Kırmadan Tuvalet Açma Yapıyor musunuz?

Soru : Merhaba.5 katlı bir binada dublex dairede oturuyorum.Hem üst katta  hemde alt katta tuvalet var ikisi de klozet.5 yaşında ki oğlum biz yokken tuvalete temizlik bezini atıp sifonu çekmiş.Bir kaç gündür hiç sorun yaşamıyorduk ancak son zamanlarda tuvalet sadece suyu çekiyor ama diğer giderler gitmiyor.Belki çözüm olur diye kimyasal boru tıkanıklığı açma sıvısı kullandım ama oda fayda vermedi.Siz evde yada bina da diğer yerlerde  herhangi bir yeri kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma yapıyor musunuz. Ayrıca kırmadan tuvalet açma işlem ücreti nedir tahmini ne kadar sürer.Çalışan insanlar olduğumuz için bizim evde olduğumuz saatlerde gelmeniz gerekecektir.

Cevap : Merhaba.İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farksız kırmadan ve kesinlikle hiç bir yere zarar vermeden tıkanıklık açma servisimizvardır.Yaşamakta olduğunuz sorunları daha önce defalarca garantili olarak çözmüş tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Arzu ederseniz 7/24 çalışan kırmadan tıkanıklık açma ustalarımız evinize gelip özel tıkanıklık açmarobotları ile 30 dk da sorununuz garantili olarak çözer.

Sıhhi Tesisat

Su Tesisatı Hizmetlerimiz

Tıkanıklık Açma

Tuvalet - Lavabo - Boru-  Gider - Süzgeç - Kanal

7/24 her türlü kırmadan tıkanıklık açma çözümlerimiz ile yanınızdayız.

Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan - Noktasal - Dinlemeli - Kameralı

100% noktasal dinleme cihazları ile su kaçağı tespiti yapıyoruz ve tamir ediyoruz.

Sıhhi Tesisat

Batarya - Süzgeç - Musluk - Sifon

Batarya su damlaması,sifon su kaçırması artık canınızı sıkmasın.

Su Tesisatı ve Komple Tadilat

Siz yorulmayın tesisat ustası aramayın.

Hemen arayın tüm su tesisatı tadilat ve tamir işlerinizi profesyonel tesisatçılarımız yapsın.

Petek Temizleme

Petek temizleme ile %30 varan ısı tasarrufu sağlayın.

Kış aylarında yüksek faturalara çözüm ve sıcacık evler için petek temizleme yaptırın.

7/24 Acil Tamirci

İstanbul Bağcılar / Esenler / Güngören / Bayrampaşa

Mobil acil su tesisatı servisimiz ile İstanbul'da Bağcılar ve yakında ilçelerde hizmetteyiz.
Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.