Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Tıkanıklık Açma Tuvalet Açma Gider Açma Lavabo Açma Pimaş Açma Kaçak Su Tespiti Su Kaçağı Bulma İstanbul Tesisatçı Acil Tesisatçı Su Sızıntısı Tespit Patlak Boru Bulma

100% Su Kaçağı Tespiti

0 ( 537 ) 953 73 13

7/24 TIKANIKLIK AÇMA

0 ( 537 ) 953 73 13
Biz Sizi Arayalım
0 ( 212 ) 434 58 38

30 Dk Acil Tesisatçı

Çevrimiçi
Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Tıkanıklık Açma Tuvalet Açma Gider Açma Lavabo Açma Pimaş Açma Kaçak Su Tespiti Su Kaçağı Bulma İstanbul Tesisatçı Acil Tesisatçı Su Sızıntısı Tespit Patlak Boru Bulma

100% Su Kaçağı Tespiti

0 ( 537 ) 953 73 13

7/24 TIKANIKLIK AÇMA

0 ( 537 ) 953 73 13

Biz Sizi Arayalım

0 ( 212 ) 434 58 37

30 Dk Acil Tesisatçı

Çevrimiçi

Sarıyer Su Kaçağı Tespiti?

Su tesisatında olan arızalar nedeniyle alt komşunuza su sızıntıları olabilir. Sarıyer su kaçağı tespiti servisi su kaçağı tespiti cihazları sayesinde tam yer tespit yapılmaktadır. Kameralı Sarıyer su kaçağı bulmanın temel amacı en az hasarla arızayı tamir etmektir. İnternet vasıtası ile evinize çağıracağınız servisten su kaçağını garantili olarak tespit etmelerini isteyiniz. Sizlere su kaçağını nasıl tespit ettiğimizi kısaca anlatalım.

Hemen AraFiyat Al
  1. Anasayfa
  2. Toprak Tesisat
  3. Su Kaçağı
  4. Sarıyer Su Kaçağı Tespiti?
Sarıyer Su Kaçağı Tespiti?

Sarıyer Su Kaçağı Tespiti?

Alt komşunuza evinizden su akıyorsa lütfen bilinçsizce duvar veya fayanslarını kırmayın. Sarıyer su kaçağı tespiti ustasından yardım alarak su kaçağının yerini tam tespit etmek için en doğrusu olacaktır.

Sarıyer Su Kaçağı Tespiti Yapan Tesisatçı

İsterseniz su kaçağını nasıl bulduğumuzdan bahsedelim. Sarıyer su kaçağı tespiti yapan servis elemanlarımız evinize geldiğinde ilk olarak su kaçağının hangi hattan olduğunu tespit eder.

Su kaçağı temiz su tesisatı (sıcak su tesisatı ve soğuk su tesisatı), pis su tesisatı veya ısıtma tesisatında olabilir. Su kaçağı temiz su tesisatı ve ısıtma tesisatında ise su kaçağının sesini algılayan ve sıcak suyun yerini bulan termal kamera ile bulunur. Pis su borularında olan su kaçakları ise gider borusunun içine gönderdiğimiz görüntülü kamera ile tespit edilir.

7/24 Su Kaçağı Tespiti.Kırmadan Dinleme Cihazı ile 100% Tespit Yapıyoruz.

7/24 Su Kaçağı Tespiti.Kırmadan Dinleme Cihazı ile 100% Tespit Yapıyoruz.

Sarıyer Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiratı

Sarıyer su kaçağı tespiti firmamız su kaçağını yerini tespit ettikten sonra tamirat işlerini iki yıl garantili olarak yapmaktadır. Tamirat bedeli su kaçağı tespit edildikten sonra yerinde belli olmaktadır. Servis personelimizin tamamı işinde uzman ve eğitimli personeldir. Tamirat işlerinizi titizlikle yapmaktadır.

Su kaçağı servisine ulaşma imkanınız olmadığı önemli durumlarda yapmanız gereken bazı işlemleri size hatırlatalım.

Alt Kata Akan Su Tespiti

Öncelikle alt kata akan suyun sürekli mi yoksa sadece pis su giderlerine su dökünce mi gittiğini gözlemleyiniz. Şayet giderlere su dökülünce su akıyorsa daha fazla su dökmeyiniz. Şayet su hiç kesilmeden sürekli akıyorsa kombinin altındaki sıcak su vanasını kapatınız ve bir müddet bekleyiniz. Şayet suda azalma varsa su kaçağı sıcak su tesisatında demektir.

Sıcak su vananızı kapattığınız halde alt daireye akan su azalmadıysa dairenizin su vanasını sıkıca kapatınız. Su vanasının suyu kesip kesmediğini kontrol etmek için evdeki herhangi bir musluğu açıp denemeniz yeterli olacaktır. Vanayı kapattığınızda su kesildiyse sorun soğuk su tesisatında demektir. Buraya kadar anlattıklarımızın tamamı acil durumlarda su kaçağı bulma servisi gelene kadar yapabileceğiniz işlemlerdir.

Bina boşluğundan su sızıyor arızasının tespitinde en önemli detay su kaçağının daire içlerinden mi yoksa ana gider borularından mı geldiğinin tespitinin yapılmasıdır. Bina boşlukları yani ana gider borularının geçtiği şaft bölümlerinden su sızıntısı problemi yaşanmaktadır.

Su Kaçağı Bulma Kameralı Makineler Olmadan Yapılır Mı?

Su Kaçağı Bulma Kameralı Makineler Olmadan Yapılır Mı?

Su Kaçağı Bulma Kameralı Makineler Olmadan Yapılır Mı?

Su sızıntısı nasıl tespit edilir? Cihazları olmayan su tesisatçıları evinizde bilinçsizce her yeri kırmaktadır. Su kaçak bulma ücreti vermek istemeyen ev sahipleri evleri gereksiz yere kırıldıktan sonra çok pişman olmaktadır.Su kaçak bulma cihazı olmadan arızayı bulmak çok zordur. Servis elemanlarımız tamir edilen arızadan sonra başka bir su kaçağı olup olmadığını kontrol eder. Bu yüzden dolayı su kaçağı bulma sonrası tamirat işlemini firmamız yaparsa faydalı olacaktır.

Yukarıda evinizin su tesisatınızı tanıyalım demiştik. Evinizde su kaçağı varsa ilk önce hangi tesisat hattında olduğunun tespit edilmesi gereklidir. Sonrasında noktasal tespit yapılmalıdır. Alt kata su akıyor diye panikle bir yerleri kırmaya çalışırsanız kolay olan işiniz zorlaşır.

Kameralı makineleri olmayan tesisatçılara su kaçağı bulma işlemi yaptırıp başınıza dert açmayın!

Kırmadan Dökmeden 100% Su Kaçak Bulma

Su kaçağı tespiti fiyatları? Tespit edilemeyen su kaçağı yoktur. Mutlak suretle yanlış tespit çalışması söz konusudur. Cihazlı su kaçağı bulma yöntemi ile su kaçağının bulunmaması mümkün değildir. Su kaçak bulma işlemi tabi ki her yerde farklılık gösterebilir. Örneğin; bir fabrikanın su tesisatı düzeniyle, dairelerin tesisatı farklı olabilir. Ancak mantık itibari ile arıza bulma çalışması benzerlik taşımaktadır.

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR
Su Borusu Patladı Usta Fayansı Tamir Etmeden Gitti

Soru : İstanbul Arnavutköy'de apartmanın 3.katında oturuyorum. Kış mevsiminde çocuklarımın yanına gittiğim için daire boş kalıyor. Geç kış mutfak lavabosunun altında ki ince borular patlamış ve evi su basmıştı. Boru patlaması sonrasında alt komşuları aradılar. Gelen usta boruyu tamir edip gitti ancak su patlağını bulabilmek için 3-5 tane kırdığı fayansı tamir etmeden gitti. Şuan herhangi bir su kaçağı yok ancak fayansların tamir edilmesi lazım bu konuda yardımcı olur musunuz. Tekrar aynı sorunu yaşamamak için su tesisatının kontrol edilmesini rica ediyorum.

Cevap : Yaşadığınız sorun nedeniyle geçmiş olmasını dileriz. Bağcılarda bulunan ve İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız kısmi fayans tamiri yaptığı gibi komple tadilatta yapmaktadır. Usta arkadaşlarımız gelip gerekli tespitleri yaptıktan sonra fiyatla ilgili bilgi verebiliriz. Herhangi bir tadilat çalışması içine girmeden bizim görüşmeniz çok iyi olmuş. Aksi halde eskiyen su tesisatı değişmeden veya devam eden su kaçağı sorunları çözülmeden yapılan masraf boşa gidebilecektir. Hemen kırmadan su kaçağı tespiti yapan ve aynı gün tamiratını yapan firmamızı arayıp randevu alabilirsiniz.

Su Kaçağının Hangi Daireden Olduğunu Nasıl Tespit Edebiliriz?

Soru : Kolay gelsin. Bizim binada her katta iki daire var. Benim altımdaki daire değil diğer tarafın mutfak tavanına su akıyor. Karşı komşum tesisatçı çağırdı boyalı su döktü hem benden hem de karşı daireden bir şey anlamadı. Su kaçağı kimin dairesindeyse bulmak istiyoruz.

Ayrıca su kaçağını bulan firmaya su kaçağını tamir ettirmek istiyoruz. Sonuçta bulan kişi arızayı daha iyi tamir eder diye düşünüyoruz. Bununla alakalı kesin buluyorsanız yarın evdeyiz öğlen saatlerinde gelebilirsiniz. Bağcılarda ikamet ediyoruz.

Cevap : Hasan bey boyalı su yöntemi genelde pis su kaçağı tespitinde cihazları olmayan tesisatçılar tarafından yapılmaktadır. Tespit işlemi mutlaka su kaçağı tespit cihazı ve uzman su kaçağı ustası tarafından yapılmalıdır.

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Noktasal Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Nasıl Yapıyorsunuz?

Soru : İyi günler İstanbul Esenyurt'ta 3 yıllık binada dubleks dairem var. Alt katın banyosundan 4 gündür su akıntısı var. Binanın tesisatını yapan tesisatçı muslukların dibinden olduğunu söyleyerek banyoda ne kadar musluk varsa söküp tekrar sıktı. 2 gün geçmesine rağmen hala su akıntısı devam ediyor.

Banyonun tam ortasına denk geliyor akan yer ama kapıya doğru ilerlemiş alt katta. Su kaçağını noktasal olarak tespit ettirmek istiyorum. Su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiratı hakkında bilgi verir misiniz?

Cevap :İyi günler Serkan bey.Öncelikle Su kaçağını dinleme cihazları ile noktasal olarak ve tesisat zarar vermeden tespit ediyoruz. Su kaçağı tespiti tahminlere göre ezbere asla yapılamaz. Evinize geldiğimiz ilk olarak sıcak su ve soğuk su tesisatınızı test ediyoruz. Daha sonra temiz su da kaçak varsa su kaçağının sesini duymaya yarayan cihaz ile buluyoruz.

Eğer temiz suda kaçak yok ise, Pis su gider borularınız kontrol edilir. Bu işlemde yine kırmadan yapılır.Peşinden gider borularının içine gönderdiğimiz kamera ile su kaçağı tespit edilir. Sonuç olarak tespit sonrası yaptığımız su kaçağı tamiratına 2 yıl garanti veriyoruz. Servis kaydı açtırmak için bize ulaşabilirsiniz

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Alt Katın Mutfağına Su Damlıyor Çözüm Nedir?

Soru : İki gündür alt kat komşum bizim mutfaktan kendisine su aktığını söylüyor dün öğleden sonra evde yoktuk yine akmış dolayısıyla bizden olmadığını düşünüyoruz ancak biz evde olup mutfakta su kullandığımız zaman su daha çok akıyor bende bugün inip baktım lavabonun alt kısmını kırdım biraz kuru nereden olabilir en hızlı nasıl bulabiliriz su kaçağını.Kolay gelsin.

Cevap : Öncelikle geçmiş olsun. Sizin dairenizin kontrol edilmesi gerekli yapılacak Su kaçağı kontrollerine bina ana gider borularına bakılması faydalı olacaktır.

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Üst Katın Tuvaletinden Su Akıyor Ne Yapmalıyız.

Soru : Üst kat tuvaleti kullandığı zaman bizim tuvaletin tavanındaki gider borusundan damla damla su akıyor.Borudan sızan su pis artık iğrenmeye başladık.1 haftadır aynı sorun devam ediyor üst kat komşusu ile kötü oluyoruz.Su sızıntısının tespiti ile komşu mu ilgilenmeli yoksa biz mi ilgilenmeli bu konuda sorunlar genel olarak nasıl çözülüyor acaba.

Cevap : Öncelikle geçmiş olsun. Merak etmeyin çok büyük çapta bir arıza yok gibi. Anlattıklarınızdan anladığım kadarıyla alaturka tuvaletin sifon parçasından su akıntısı yapıyor. Sizin tuvaletinizin tavanından bu parçanın değişmesi gerekli. Bu işlemi kırmadan su kaçağı tespiti ve su tesisatı bakımı yapan firmamız yapıyor. Bize ulaşırsanız detaylı bilgi alabilirsiniz

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.
7/24 Acil