Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Tıkanıklık Açma Tuvalet Açma Gider Açma Lavabo Açma Pimaş Açma Kaçak Su Tespiti Su Kaçağı Bulma İstanbul Tesisatçı Acil Tesisatçı Su Sızıntısı Tespit Patlak Boru Bulma

100% Su Kaçağı Tespiti

0 ( 537 ) 953 73 13

7/24 TIKANIKLIK AÇMA

0 ( 537 ) 953 73 13
Biz Sizi Arayalım
0 ( 212 ) 434 58 38

30 Dk Acil Tesisatçı

Çevrimiçi
Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Tıkanıklık Açma Tuvalet Açma Gider Açma Lavabo Açma Pimaş Açma Kaçak Su Tespiti Su Kaçağı Bulma İstanbul Tesisatçı Acil Tesisatçı Su Sızıntısı Tespit Patlak Boru Bulma

100% Su Kaçağı Tespiti

0 ( 537 ) 953 73 13

7/24 TIKANIKLIK AÇMA

0 ( 537 ) 953 73 13

Biz Sizi Arayalım

0 ( 212 ) 434 58 37

30 Dk Acil Tesisatçı

Çevrimiçi

Pimaş Tıkanıklığı Açma Fiyatları?

Kırmadan ve kesinlikle tesisatınıza hiç bir zarar vermeden pimaş açma. Pimaş tıkanıklığı açma için hemen arayın servisimiz 30 dk da ayağınıza gelsin. İstanbul'da robot tıkanıklık açma cihazları ile pimaş tıkanıklıklarını kırmadan açıyoruz. Kimyasal kullanmak tesisatınıza kalıcı zarar verebilir.

Hemen AraFiyat Al
 1. Anasayfa
 2. Kırmadan Tıkanıklık Açma Yöntemleri?
 3. Pimaş Tıkanıklığı Açma Fiyatları?
100% Pimaş Tıkanıklığı Açma ve Pimaş Boru Tıkanma Sebepleri Nelerdir?

100% Pimaş Tıkanıklığı Açma ve Pimaş Boru Tıkanma Sebepleri Nelerdir?

100% Pimaş Tıkanıklığı Açma ve Pimaş Boru Tıkanma Sebepleri Nelerdir?

Tıkalı pimaş açma yapılırken özellikle mutfak ve banyo bölümlerinde en sık rastladığımız sorunlardan biriside uygun çapta boru veya malzemenin kullanılmamasıdır. Pimaş tıkanıklığının dört sebebi vardır;

 1. Dairelerden atılan maddeler
 2. Pimaş borularının iç kısmının pislik bağlaması
 3. Yatay döşeli borulardaki çökme ve meyilsizlik sorunudur
 4. Bina rögarında olan sorunlar

Pimaş tıkanıklığı açma mutlak suretle robotlu tesisatçı tarafından yapılmalıdır. Daire içlerinde meydana gelen tıkanmalarda bazen ev sahipleri bir takım yöntemler kullanıp tıkanıklığı açabilir. Ancak bina ortak giderlerinde olan tıkanmaları açmak tıkalı pimaş açma robotu olmadan imkansızdır.

Pimaş Tıkanıklığı Açma Fiyatları?

Pimaş Tıkanıklığı Açma Fiyatları?

7/24 Pimaş Tıkanıklığı Açma Bizim İşimiz.Robotla Pimaş Açma Sadece 10 Dk

Pimaş tıkanıklığı nasıl açılır? Tüketim alışkanlıklarının değişmesi ve yanlış tesisat uygulamaları yüzünden pimaş tıkanmaları son yıllarda hızla yaygınlaşmaktadır. Pimaş tıkanıklığı açma işlemi robot ile evinizde veya binanızda herhangi bir yer kırılmadan yapılmaktadır. Tuvalet bölümlerinde tuvalet kağıdı ve ıslak mendiller pimaş tıkanıklığına yol açmaktadır. Mutfak bölümlerinde  yemek atıklarıkızartma yağları tıkanmaya neden olur. Pimaş borular sürekli tıkanıyorsa mutlaka kameralı tesisatçıdan yardım alınız. Tıkalı pimaş boruların içine kamera ile bakarak sorunu net olarak tespit ediyoruz ve kırmadan tıkalı pimaş açma işlemi yapıyoruz.

100% Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma

100% Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma

100% Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma

Tıkanan boru nasıl açılır? Daire içlerinde veya bina ana borularında meydana gelen tıkanmalar, tıkalı pimaş açma makinesi ile kırmadan yapılmaktadır. Pimaş açma robotu ile lavabo, tuvalet ve süzgeçte ki tıkanmalar dakikalar içinde açılmaktadır.

Özellikle cihazları olmayan bazı tesisatçılar uzun tel çubuk, boru gibi malzemeler kullanarak pimaş açmaya çalışmaktadır. Tıkalı pimaş açma robotu olmayan tesisatçılar gider borularına zarar verip kırabilir.

Robotla pimaş açmanın en büyük avantajı herhangi bir yerin zarar görmemesidir ve çıkabilecek masrafların en aza indirilmesidir.

Lavabo Sürekli Tıkanıyor Acil Çözüm Nedir?

Lavabo Sürekli Tıkanıyor Acil Çözüm Nedir?

Bina Gider Boruları Sürekli Tıkanıyor.7/24 Tıkalı Pimaş Açma

Tıkanıklık açma fiyatları? Pimaş tıkanıklığı açma yapıldıktan sonra binadaki yukarıdan aşağı inen ve yatay konumdan rögara doğru giden ana gider boruları ve rögarınız kamera ile kontrol edilmelidir. Özellikle mutfak ana gider borularının iç kısmının yağ ve kireç tutması needeniyle tıkanıklık daha çok meydana gelebilir. Yerdeki pimaş borularda kamera ile kontrol edilmelidir. Şayet kirlenme varsa pimaş yıkama işlemi yapılmasında fayda vardır. Pimaş yıkama işlemi ile gider borularının içi tertemiz sıfırdan yapılmış gibi olur.

Şayet pimaş boruların içinde kirlenme yoksa geriye üç seçenek kalmaktadır. Bunlardan birincisi dairelerden yabancı maddelerin atılıyor olması. İkincisi yataydaki ana borulara meyilsizlik veya çökme olması. Üçüncüsü de rögarda çökme veya içinin pislik dolu olması. Zaten yapılan kameralı kontroller sonucu her şey kesin olarak tespit edilecektir. Pimaş tıkanıklıklarında en çok zarar gören yerler bodrum veya giriş kat dairelerdir. Olası bir pimaş tıkanıklığında giriş kat veya bodrum katı lağım suyu basabilir. Binanızın gider boruları sürekli tıkanıyorsa kesin çözüm pimaş tıkanıklığı açma yoluna gitmeniz en doğrusudur.

Pimaş Yıkamanın Faydaları Nelerdir?

 • Gider borularının içinde biriken yağ, kireç ve tortular tamamen temizlenir.
 • Gider borularının içine yapışıp kalan pisliklerden gelen kötü kokular son bulur.
 • Borunun iç kısmının daralmasından kaynaklı tıkanmaların önüne geçmiş olursunuz.
 • Yeniden tesisat yapma maliyeti ödemezsiniz.
 • Yapılan işlem süre açısından oldukça tasarrufludur.
30 dk Kırmadan 100% Tıkalı Pimaş Açma.Yağmur Yağınca Binayı Lağım Suyu Doluyor.

30 dk Kırmadan 100% Tıkalı Pimaş Açma.Yağmur Yağınca Binayı Lağım Suyu Doluyor.

30 dk Kırmadan Pimaş Tıkanıklığı Açma.

Yağmur gideri tıkanıklığı nasıl açılır? Yağmur gider borularının rögara bağlı olduğu yerlerde, yağmur yağdığı zaman rögar aşırı gelen suyu kaldıramaz ve binanızı lağım suyu basabilir. Bu konu ile ilgili yapılması gereken ilk iş mümkünse yağmurluk giderlerinin rögardan bağlantısını kesmeniz olacaktır. Çatıdan gelen yağmur suları dış ortama akmalıdır.

İkinci olarak her ihtimale karşı bina ana gider borusuna pis su cekvalfi koymak olacaktır. Binadan pis su geldiğinde cekvalfin kapağı açılır ve bittiğinde kapanır. Dolayısıyla pis suyun geri tepme ihtimali yoktur.

Ayrıca böcek, fare gibi haşretlar ve kanaldan gelen lağım kokusu içinde çözüm olacaktır. Pis su cekvalfi montaj edilecekse kaliteli malzeme kullanılmalı ve gider borusuna sağlam şekilde monte edilmelidir. Pis su cekvalfinin montajı uzman kişilerce yapılmalıdır.

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR

Toprak Tesisat hangi hizmetleri veriyor?

Toprak Tesisat firmamız 1988’den günümüze kadar 35+ yıllık tecrübesiyle her türlü tesisat sorunlarına çözüm ortağı olmak için İstanbul ve çevre illerde hizmet vermektedir. Uzun yıllardır devam eden sıhhi tesisat tecrübesiyle binlerce mutlu müşteri ile bir çok referansa sahip olan firmamız İstanbul’un bütün ilçelerine ve çevre illerde sıhhi tesisat hizmetini 7/24 en uygun fiyatlarla vermektedir.

Su tesisatında neden sızıntı ve kaçaklar olur?

 1. Yaşlanma ve aşınma: Su tesisatı malzemeleri zamanla aşınabilir veya yaşlanabilir. Bu durumda, borular çatlama, delinme veya paslanma gibi problemlerle karşı karşıya kalabilir ve su kaçırabilir.
 2. Montaj hatası: Su tesisatı malzemelerinin yanlış montajı veya kötü bir şekilde kurulumu da sızıntılara neden olabilir. Boruların yanlış bağlantıları, contaların doğru şekilde takılmaması veya bağlantıların sıkılaştırılmaması gibi hatalar, sızıntıların oluşmasına neden olabilir.
 3. Basınç problemleri: Yüksek su basıncı, borularda hasar veya sızıntıya neden olabilir. Aynı şekilde, düşük su basıncı da boruların içinde suyun yavaşlamasına ve birikmesine neden olabilir, bu da boruların çürümesine veya paslanmasına yol açabilir.
 4. Dış etkenler: Su tesisatı boruları, dış etkenlerin etkisi altında kalabilir. Örneğin, kökler, toprak kayması veya yapısal hareketler gibi faktörler boruların hasar görmesine ve sızıntı oluşmasına neden olabilir.
 5. Malzeme kalitesi: Su tesisatı malzemeleri, kalitesiz veya düşük kaliteli malzemelerden yapıldığında, zamanla aşınma ve hasara daha açık hale gelebilir. Bu durumda, boruların sızıntıya neden olması muhtemeldir.

Kameralı su kaçak tespiti nasıl yapılır?

Kırmadan su kaçağı tespitinde tesisat ustalarımız ilk işlem olarak şebeke suyunu kontrol etmektedir, sızdırmazlık testleri uygular eğer bir sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu bölgeyi tek fayansta bulur ve onarımlarını sadece o bölüm içinde 2 yıl garantili olarak gerçekleştirir.

Su kaçağı kesin olarak nasıl bulunur?

Su kaçağının kesin olarak varlığı tespit edilir. Su sızıntısının nerede olduğunu tespit etmeniz tamamen tahminlere dayalı olabilir. Her su kaçağı, su sayacının hızlı dönmesine sebep olmaz. Zamanla sızan su çatlağı büyüterek daha fazla akmaya başlar.

Tavandan su akıyor ne yapmam lazım?

Üst kattan tavana su akıyor gibi su kaçağı şikayetine yoğun olarak rastlanmaktadır. Binanızda ki bu sızıntıyı bulmak için cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçılardan yardım almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Su tesisatındaki arızalarının nedenlerini araştırmadan lütfen evinizi kırdırtmayın

Su kaçağı belirtileri nelerdir?

Evdeki su kaçaklarının belirtileri genelde tavanların sararması, küflenmesi, pis kokular ve su damlacıklarının bir öbek halinde birikmesi şeklinde kendini göstermektedir. Sizin de su tesisatı kaçağı şüpheleriniz varsa firmamızı aramanız ve randevu almanız gerekmektedir. Yeriniz neresi olursa olsun İstanbul'da en uygun su kaçak tespit fiyatları ile 7/24 hizmet veriyoruz. Tesisat kaçak kontrolü yaptırmak istiyorsanız hemen arayıp randevu alabilirsiniz.

Kombi suyu sürekli azalıyorsa sebep nedir?

Kombi suyunda eksilmeler meydana geliyor ise kendi dairenizin duvarlarında bir metreyi geçmeyen kabartılar ve karartılar var ise kalorifer tesisatında ufak bir kaçak var demektir. Firmamız bu noktada su kaçağı tespiti yöntemi de uygulayabilir, kimyasal ilaçla su kaçağını kapama yöntemini de uygulayabilir. Kimyasal ile kapanırsa hiç bir yer kırılmayacak size ek fayans masrafı çıkmayacak garantili bir yöntemdir.

Kırmadan su kaçağı bulmanın faydaları nelerdir?

Bu şekilde alacağınız önlem zamandan ve paradan tasarruf da sağlayacaktır. Eşyalarınız da zarar görmek durumunda kalmayacaktır. Evinizde kaçak olup olmadığını öğrenmek istiyor ya da böyle bir durum yaşıyor ve yardıma ihtiyaç duyuyorsanız su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetleri vermekte olan firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul su tesisat firmaları?

Klozet iç takım değiştirme musluk tamiri işlemleriniz için İstanbul'da 7/24 mobil tesisat ekibimiz ile 45 dakika içinde servis yerine ulaşmaktayız. Mobil tesisat ustalarıyla Asya ve Avrupa yakasında en yakın tesisatçı olarak her türlü tesisat sorununuza hızlı ve garantili çözümler üretiyoruz.

Tıkanıklıklar neden kırılmadan açılmalıdır?

Tıkanıklık açma işlemlerinin kırmadan yapılması önem arz etmektedir. Eski nesil uygulamalarda tesisat firmalarının karşılaştığı sorunlarda direkt olarak kırma işlemi yaptığı görülmektedir. Kırma işlemi esnasında etrafın kirlenmesi, yaşam alanındaki estetiğin bozulması söz konusudur. Tıkanık açma işlemi sırasında yapılan tıkanıklık bölgesinin aktif olmaması da sizler için ciddi sorunlar doğuracaktır.

Robotla tıkanıklık açma nasıl yapılır?

Tıkanıklık açma işleminde duruma göre, tıkanıklık açma robotu, pupper, görüntüleme için kameralı robot, kimyasal ilaç ve yıkama için basınçlı özel yıkama makinesi gerekli görüldüğünde kullanılmaktadır. Tıkanıklığın durumuna ve müşteri isteğine göre firmamızda her türlü teknolojik araç ve hizmet mevcuttur.

Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır?

Tuvalet tıkanıklıkları hem kötü koku oluşması hem de ortamın kirlenmesi sonucu sağlıksız koşulların oluşması nedeniyle oldukça rahatsız edici sorunlardır. Bu tıkanıklıklara eğer dikkatli bir şekilde müdahale edilmezse gider boruları ek yerlerinden oynayabilir, delinebilir, alt kata ve kendi dairemizde su sızıntıları ve su kaçağı gibi ciddi sorunlar ortaya çıkabilir.

Pimaş boru tıkanıklığı nasıl açılır?

Pimaş tıkanıklıklarının profesyonel bir müdahale ile açılmasına ihtiyaç vardır. Bu kapsamda firmamızdan en iyi hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz. Uzman sıhhi tesisat ekibine sahip firmamız İstanbul'un tüm ilçelerine 45 dakika içinde ulaşmaktadır.

Lavabo açıcıların zararları nelerdir?

Bu kimyasal ürünler giderlerde oluşan tıkanıkları açmak için kullanılırlar. Ancak çok fazla kullanıldıklarında borulara zarar verebilirler. Her tıkanıklıkta bu ürünleri kullanırsanız zamanla lavabo boruları aşınacak, contalar zarar görecek ve çatlamalar meydana gelecektir. Bunun sonucu olarak su sızıntıları ve su kaçakları oluşacaktır.

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.
7/24 Acil