Kolay gelsin. Yağmur yağdığında teras akıyor, dubleks dairenin teras kısmındaki süzgeçten su yavaş gidiyor ve biraz yağışta bile süzgecin olduğu bölgeye su toplanıyor. Alt katta süzgecin olduğu bölge de nemlenme, küflenmeler ve kabarmalar olmaya başladı. Kalıcı çözüm için ne yapmam lazım acaba yardımcı olur musunuz?

1 Answers
Toprak Tesisat Staff answered 4 ay ago

Merhaba, Yağmur yağdığında teras akıyorsa pimaş borularda kısmi tıkanıklıklar olabilir yada pimaş boruların eğimi ilk yapılırken düzgün verilemedi ise borularınızın içinde su kalıyor olabilir. Teras su sızıntısına kesin çözüm için öncelikle olarak gider boruları kameralı su kaçağı tespiti ile kontrol edilmeli sorunlu bölge tespit edilmeli. Eğer borularda herhangi bir gider tıkanıklığı söz konusu ise tıkanıklık açma robotları ile kırmadan açılır.30 dk da kırmadan su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma çözümlerimiz için hemen servis çağırabilirsiniz.

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.