Boru Tıkanıklığı Açma Yöntemleri?

Mutfak lavabosu, tuvalet ve banyo bölümlerinin giderlerinin tıkanması boru tıkanıklığı açma makinesi ile artık dakikalar içinde açılmaktadır. Gider boruları kullanım hataları ve yapısal sorunlardan dolayı tıkanmaktadır. Boru tıkanıklığı her ne kadar kolay açılsa da sürekli tekrarlayabilecek bir sorun olduğu için kullanım hatalarını en aza indirmek gereklidir. Boru açma servislerimizde karşılaştığımız durumlardan sizler boruların neden tıkandığı konusunda bilgi vermek istedik.
Hemen AraFiyat Al
 1. Anasayfa
 2. Toprak Tesisat
 3. Kırmadan Tıkanıklık Açma
 4. Boru Tıkanıklığı Açma Yöntemleri?
100% Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma İstanbul Boru Açma Tıkanıklık Açma Acil Tesisat Ustası Gider açma Boru Tıkandı Lavabo Tıkandı Tuvalet Tıkandı

Boru Tıkanıklığı Açma Yöntemleri?

Giderler Nasıl Tıkanır ?

Mutfak lavabosu, tuvalet ve banyo bölümlerinin giderlerinin tıkanması boru tıkanıklığı açma makinesi ile artık dakikalar içinde açılmaktadır. Gider boruları kullanım hataları ve yapısal sorunlardan dolayı tıkanmaktadır. Boru tıkanıklığı açma her ne kadar kolay olsa da sürekli tekrarlayabilecek bir sorun olduğu için kullanım hatalarını en aza indirmek gereklidir. Boru tıkanıklığı açma servislerimizde karşılaştığımız durumlardan sizler boruların neden tıkandığı konusunda bilgi vermek istedik.

Mutfak Lavabosu Tıkanmasının Nedenleri

Tabak ve tencere dibinde kalan yemek kalıntılarının lavaboya dökülmesi

Çay çöplerinin çöp kovasına dökülmeden lavaboda yıkanması

Kürdan, kibrit, sigara izmariti gibi yabancı maddelerin lavaboya atılması

Kızartma yağlarının lavaboya dökülmesi

Meyve ve sebze yıkarken veya doğrarken küçük parçaların ve çöplerin lavaboya atılması veya kaçması

Tuvalet tıkanmasının nedenleri

Tuvalete yumak haline getirilip atılan tuvalet kağıtları

Islak mendil ve el kurulama peçeteleri

Çocukların tuvalete attıkları yabancı cisimler

Temizlik kovasındaki kirli su dökülürken, kova içinde unutulan sünger veya bezin tuvalete kaçması

Tuvalet boğazının ve alt kısmında es sifonun kireçlenmeden dolayı daralması

Tuvalet gider bağlantılarında kapalı dirsek kullanılması

Banyodaki Giderlerin Tıkanmasının Nedenleri

Duş sifonu veya duş içindeki giderin tıkanmasının genel nedeni gidere atılan veya kaçan saç kılı ve tüylerdir.

Banyo yıkandığında saç kıllarının ve tüylerin süzgece gönderilmesi

İçinde tuvalet olan banyolara ağda bezi, ağda çubuğu, ped, kondom, ambalaj poşeti, jilet, saç tokası gibi maddelerin atılması

Erkeklerin tıraş olurken sakal kıllarını lavaboya atması

Tüm bunların haricinde yapısal sorunlardan dolayı gider boruları tıkanabilir. Boru tıkanıklığı açan su tesisatçısı kameralı tespit cihazları sayesinde gider borularınızda olan sorunları tespit etmektedir. Gider boruları yapılırken su ve pisliğin gitmesi için boruya verilen eğim oranı doğru verilmelidir. Eğim çok fazla verilirse su pislikten önce gider ve boru dibinde sürekli tortu birikir. Buda zamanla tıkanıklığa ve kötü kokuya sebep olur. Eğim az verilirse boru içinde su ve pislik sürekli kalacağı için yine tıkanıklık ve kötü kokuya sebep olur. Boru contaları zamanla yıprandığı için boru içinde kalan su zamanla alt kat komşunuza sızar.

Mutfak lavabosu, tuvalet ve banyo bölümlerinin giderlerinin tıkanması boru tıkanıklığı açma makinesi ile artık dakikalar içinde açılmaktadır. Gider boruları kullanım hataları ve yapısal sorunlardan dolayı tıkanmaktadır. Boru tıkanıklığı her ne kadar kolay açılsa da sürekli tekrarlayabilecek bir sorun olduğu için kullanım hatalarını en aza indirmek gereklidir. Boru açma servislerimizde karşılaştığımız durumlardan sizler boruların neden tıkandığı konusunda bilgi vermek istedik.

Boru Tıkanıklığı Açma Firması

Boru Tıkanıklığı Açma Firması

Banyo, tuvalet ve mutfak giderlerinin bina ana gidere bağlantısı mümkün olduğu kadar kısa yıldan yapılmalıdır. Pis su tesisatı yapılırken uygun çapta boru kullanılmalıdır. Tesisat yapılırken zorunlu kalmadıkça kapalı dirsek kullanılmamalıdır. Kapalı dirsek pisliğin gitmesini yavaşlattığı için dönüş bölgesinde tıkanmalar sıklıkla yaşanır. Boru tıkanıklığı açma su tesisatçısı firmamız İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet vermektedir. Boru tıkanıklığı açma robotumuz ile gider tıkanmalarını eviniz kirlenmeden ve kırılmadan dakikalar içinde açıyoruz.

10 Dk Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açma

10 Dk Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Robotla Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?

Robotla tıkanıklık açma nasıl yapılır? Tıkanıklık açma işleminde duruma göre, tıkanıklık açma robotu, pupper, görüntüleme için kameralı robot, kimyasal ilaç ve yıkama için basınçlı özel yıkama makinesi gerekli görüldüğünde kullanılmaktadır. Tıkanıklığın durumuna ve müşteri isteğine göre firmamızda her türlü teknolojik araç ve hizmet mevcuttur.

Firmamız aşağıdaki tıkanıklık açma hizmetlerini uygun fiyat ve 100% müşteri memnuniyeti garantili olarak sunmaktadır.

 • Tuvalet açma,
 • Lavabo açma
 • Pimaş açma
 • Gider açma
 • Kanal açma
 • Kanalizasyon açma
 • Mutfak tıkanıklığı açma
 • Klozet açma

Yukarıdaki profesyonel uygulamalar sayesinde tıkanıklık açma işlemleri sorunsuz şekilde yapılır. Bunun yanında sorunun tekrarlanmaması için de firmamız tarafından müşterilerimize gerekli tavsiyeler verilir.

Tıkanıklık açma sorunlarının kısa sürede çözülmemesi durumunda, yaşam alanlarında tıkanıklığın yaşandığı bölümler kullanılamaz. Bunun yanında ev ya da işyerinde pis kokunun görülmesi kaçınılmaz bir durumdur. Yaşanan gider tıkanıklığı sorunları, doğal olarak hayat konforunu doğrudan etkileyen hususlar arasındadır.

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR

Klozet Tıkanıklığına 100% Kırmadan Çözüm

Soru : Kolay gelsin.Bağcılarda ara kat bir daire kiracı olarak oturuyorum.Eve taşındığımdan beri banyodaki klozet ve yerdeki su gideri sürekli tıkanıyor. Tuvalet kağıdı kullanmıyoruz ve klozete herhangi bir şeyde atılmadı bizim bildiğimiz.Klozet tıkanıklığın çok kötü olduğu durumlarda gider açıcı sıvı döktüm yine etkisi olmadı böyle durumda ne yapılıyor kimlerden hizmet alınıyor acaba?

Cevap : Merhaba Şefik bey.Sürekli tıkanmaların olduğu klozet, banyo süzgeci,lavabo,mutfak gideri gibi evin sık kullanılan giderlerinde sorunun 100% çözümü için kameralı tıkanıklık açma robotları ile izleme yapılması gerekmektedir.Yapılan bu kameralı tıkanıklık açma işlemi sonrasında borulardan tıkanıklığa neyin sebep olduğu ve çözüm ne olacağını işini ehli ustalarımız size izah edecektir.En kısa zaman da tıkanıklık açma servis kaydınızı ( 0 537 953 73 13 ) numaralı telefonumuz üzerinden yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yağmur Suyu Gider Tıkanıklığı Nasıl Çözülür?

Soru : Merhaba ben dubleks dairede oturuyorum. Evi alalı 3 ay oldu. Yağmur yağdığı zaman terastaki giderden su az gidiyor. Nalbur dan gideri açmak için tel aldım ama 20 santim sonra gitmiyor. Bende süzgecin olduğu yeri kırdım. Beton parçaları vardı temizledim. Sonra hortumu içine sokup su tuttum yine tıkandı gider. Giderin içine kamera ile bakılmasını istiyorum. Nerede ne sorun var tespit edilsin.

Cevap : Hacı bey gider tıkanıklığının sebebini kırmadan kameralı tespit cihazları ile buluyoruz. Gider borusunun içinde ne varsa cihazın ekranında aynen görünmektedir. Firmamızı arayarak gider görüntüleme ve gider tıkanıklığı açma hizmeti için servis kaydı açtırmanız yeterli olacaktır.

Daireyi Lağım Suyu Basıyor Sebebi Ne olabilir?

Soru : İstanbul Sultangazide kiracının oturduğu bodrum kat daire var. Bina 9 yıllık.İki defa daireyi lağım suyu bastı. Üst kattakilerin tuvalet suyu daireden çıkıyor. Parkeler bu yüzden mahvoldu. Bunun neden kaynaklandığının tespitini yaptırmak istiyorum. Bilgi verir misiniz.

Cevap : Tuvalet tıkanmasının birden fazla sebebi olabilir. Bina sakinleri tarafından tuvalete atılan tuvalet kağıdı,ıslak mendil,bez ve diğer yabancı maddelerden kaynaklanabilir. Bunun dışından binanın ana gider borularında olan yapısal sorunlar nedeniyle dairenizde taşmalar olabilir. Kameralı cihazlar ile binanın ana gider borularının kontrollerini kırmadan yapıyoruz. Tuvalet tıkanmasına ve lağım taşmasına sebebiyet veren hususu kesin olarak tespit ediyoruz. Bunun dışında binanızın rögar ve yağmurluk giderleri de kontrol ediliyor. Bizimle irtibata geçerseniz yardımcı oluruz

100% Kırmadan Tuvalet Açma Yapıyor musunuz?

Soru : Merhaba.5 katlı bir binada dublex dairede oturuyorum.Hem üst katta  hemde alt katta tuvalet var ikisi de klozet.5 yaşında ki oğlum biz yokken tuvalete temizlik bezini atıp sifonu çekmiş.Bir kaç gündür hiç sorun yaşamıyorduk ancak son zamanlarda tuvalet sadece suyu çekiyor ama diğer giderler gitmiyor.Belki çözüm olur diye kimyasal boru tıkanıklığı açma sıvısı kullandım ama oda fayda vermedi.Siz evde yada bina da diğer yerlerde  herhangi bir yeri kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma yapıyor musunuz. Ayrıca kırmadan tuvalet açma işlem ücreti nedir tahmini ne kadar sürer.Çalışan insanlar olduğumuz için bizim evde olduğumuz saatlerde gelmeniz gerekecektir.

Cevap : Merhaba.İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farksız kırmadan ve kesinlikle hiç bir yere zarar vermeden tıkanıklık açma servisimizvardır.Yaşamakta olduğunuz sorunları daha önce defalarca garantili olarak çözmüş tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Arzu ederseniz 7/24 çalışan kırmadan tıkanıklık açma ustalarımız evinize gelip özel tıkanıklık açmarobotları ile 30 dk da sorununuz garantili olarak çözer.

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.