İstanbul Sultangazi’de kiracının oturduğu bodrum kat dairede tuvalet giderinden su gelmesine çözüm bulamadık. 9 yıllık binada iki defa daireyi kanalizasyon taşması sonrasında lağım suyu bastı. Üst kattakilerin tuvalet suyu daireden çıkıyor. Parkeler bu yüzden mahvoldu. Tuvalet giderinden neden su geldiğini neden kaynaklandığının tespitini yaptırmak istiyorum. Bilgi verir misiniz.

1 Answers
Toprak Tesisat Staff answered 3 sene ago

Tuvalet giderinden su gelmesinin birden fazla sebebi olabilir. Bina sakinleri tarafından tuvalete atılan tuvalet kağıdı, ıslak mendil, bez ve diğer yabancı maddelerden kaynaklanabilir. Bunun dışından binanın ana gider borularında olan yapısal sorunlar nedeniyle dairenizde taşmalar olabilir. Kameralı cihazlar ile binanın ana gider borularının kontrollerini kırmadan yapıyoruz. Tuvalet tıkanmasına ve lağım taşmasına sebebiyet veren hususu kesin olarak tespit ediyoruz. Bunun dışında binanızın rögar ve yağmurluk giderleri de kontrol ediliyor. Bizimle irtibata geçerseniz yardımcı oluruz

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.