İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma.30 Dk Kesin Tuvalet Açma

İstanbul tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak servis tecrübelerimizde hayli ilginç manzaralar ile karşılaşmaktayız. Özellikle iş yerlerinde ve cami, fabrika, tekstil atölyeleri, okul, dinlenme tesisleri, otel gibi alanlarda tuvaleti kullananlar gidere kasıtlı olarak yabancı maddeler atmaktadır. Ev ve iş yerlerinde adeta kronik bir sorun haline gelen tuvalet tıkanıklığı hakkında sizlere bilgi verelim istedik.
Hemen AraFiyat Al

7/24 Kırmadan Robotla Tıkanıklık Açma

İstanbul tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak servis tecrübelerimizde hayli ilginç manzaralar ile karşılaşmaktayız. Özellikle iş yerlerinde ve cami, fabrika, tekstil atölyeleri, okul, dinlenme tesisleri, otel gibi alanlarda tuvaleti kullananlar gidere kasıtlı olarak yabancı maddeler atmaktadır. Ev ve iş yerlerinde adeta kronik bir sorun haline gelen tuvalet tıkanıklığı hakkında sizlere bilgi verelim istedik.

İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma.30 Dk Kesin Tuvalet Açma

Tuvalet tıkanması neredeyse günlük hayatın bir parçası haline geldi. İstanbul tuvalet tıkanıklığı açma firması Toprak Tesisat tuvalet tıkanmasının en büyük sebeplerini tuvalet kağıdı, ıslak mendil, klozete asılan koku gidericiler, el kurulama peçetelerini örnek gösterebiliriz.  İstanbul tuvalet tıkanıklığı açma servislerimizden edindiğimiz tecrübeler sonucu tuvale tıkanmasına karşı alabileceğiniz önlemleri sizin için araştırdık.

Tuvalet Sürekli Tıkanıyor İse Önlem Olarak Neler Yapabilirsiniz?

  • Tuvalet bölümlerine gidere ıslak mendil ve peçete atılmaması için uyarıcı yazılar asılmalıdır
  • Tuvalete sigara ve içecek ile girilmesi yasaklanmalıdır
  • Tuvalet bölümlerinde mutlaka atık peçete için çöp kovası bulundurulmalıdır
  • El yıkama lavabosu tuvalet ile aynı bölümde olan yerlerde lavabo yanına ve tuvalet yanına ayrı ayrı çöp kovası koyulmalıdır. Birçok kullanıcı peçete ile elini kuruladıktan sonra tuvalet giderine atmaktadır.
İstanbul tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak servis tecrübelerimizde hayli ilginç manzaralar ile karşılaşmaktayız. Özellikle iş yerlerinde ve cami, fabrika, tekstil atölyeleri, okul, dinlenme tesisleri, otel gibi alanlarda tuvaleti kullananlar gidere kasıtlı olarak yabancı maddeler atmaktadır. Ev ve iş yerlerinde adeta kronik bir sorun haline gelen tuvalet tıkanıklığı hakkında sizlere bilgi verelim istedik.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılıyor ?

Tuvalet Neden Tıkanır? 

Tuvalet tıkanmasının kullanım kaynaklı olabileceği gibi, yapısal sorunlar nedeniylede olabileceğini unutmayalım. Yapısal sorunlarının tespitini İstanbul tuvalet tıkanıklığı açma servisi firmamız kameralı makineler ile yapmaktadır. Gidere gönderilen kameralı cihaz ile tuvaletin neden tıkandığını kesin olarak tespit etmekteyiz.

  • Tuvalet giderine yumak haline getirilip atılan tuvalet kağıdı ve el kurulama peçeteleri tuvaleti tıkamaktadır. Tuvalet kağıdı her ne kadar suda erimeye müsait yapıda olsa da yumak haline getirilmemelidir
  • Tuvalete atılan pet şişe ve cam şişeler
  • Tuvalete atılan boş sigara paketleri ve tuvalete düşen dolu sigara paketleri
  • Tuvalet giderine düşen ya da atılan kalemler gideri tıkamaktadır
  • Özellikle tekstil atölyelerinde tuvalet giderine bez atılmaktadır
  • Temizlik sonrası kirli su tuvalete dökülünce içinde kalan bez ve sünger tuvaleti tıkamaktadır

Tuvalet yabancı madde atılmadığı halde sürekli tıkanıyorsa gider borularınızda sorun var demektir. Özellikle alaturka tuvalet taşlarının alt bağlantı elemanı olan es sifonun iç kısmı zamanla kireç tutmaktadır. Bu kireç iç kısmı daralttığı için sürekli tıkanmaktadır. Ayrıca Atık su tesisatı yapılırken suyun ve pisliğin akışkanlığını zorlaştıran ve tıkanmaya sebebiyet veren kapalı dirsek kullanılmamalıdır. Tuvalet gider bağlantılarında yatay şekilde boru döşenecek ise mümkün olduğu kadar yatay boru en az seviyede tutulmalıdır. Gider borularının çapı uygun büyüklükte olmalıdır.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılıyor?

İstanbul tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak tuvalet tıkanıklığı işinizi dakikalar içinde kırmadan dökmeden robotla açıyoruz. Tuvalet tıkanıklığı açmak için en kolay ve basit yöntem robotla tuvalet açma yöntemidir. Bazı ev sahipleri tuvalet tıkanıklığını kendileri açmayı denemektedir. Çoğunlukla tıkanıklık açılmamaktadır. Robotla tuvalet açma yöntemi varken neden tuvalet açma gibi pis bir işle uğraşasınız ki? Robotla tuvalet açma eviniz kirlenmenden tuvaletinizde herhangi bir yer kırılmadan yapılır.

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR

Klozet Tıkanıklığına 100% Kırmadan Çözüm

Soru : Kolay gelsin.Bağcılarda ara kat bir daire kiracı olarak oturuyorum.Eve taşındığımdan beri banyodaki klozet ve yerdeki su gideri sürekli tıkanıyor. Tuvalet kağıdı kullanmıyoruz ve klozete herhangi bir şeyde atılmadı bizim bildiğimiz.Klozet tıkanıklığın çok kötü olduğu durumlarda gider açıcı sıvı döktüm yine etkisi olmadı böyle durumda ne yapılıyor kimlerden hizmet alınıyor acaba?

Cevap : Merhaba Şefik bey.Sürekli tıkanmaların olduğu klozet, banyo süzgeci,lavabo,mutfak gideri gibi evin sık kullanılan giderlerinde sorunun 100% çözümü için kameralı tıkanıklık açma robotları ile izleme yapılması gerekmektedir.Yapılan bu kameralı tıkanıklık açma işlemi sonrasında borulardan tıkanıklığa neyin sebep olduğu ve çözüm ne olacağını işini ehli ustalarımız size izah edecektir.En kısa zaman da tıkanıklık açma servis kaydınızı ( 0 537 953 73 13 ) numaralı telefonumuz üzerinden yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yağmur Suyu Gider Tıkanıklığı Nasıl Çözülür?

Soru : Merhaba ben dubleks dairede oturuyorum. Evi alalı 3 ay oldu. Yağmur yağdığı zaman terastaki giderden su az gidiyor. Nalbur dan gideri açmak için tel aldım ama 20 santim sonra gitmiyor. Bende süzgecin olduğu yeri kırdım. Beton parçaları vardı temizledim. Sonra hortumu içine sokup su tuttum yine tıkandı gider. Giderin içine kamera ile bakılmasını istiyorum. Nerede ne sorun var tespit edilsin.

Cevap : Hacı bey gider tıkanıklığının sebebini kırmadan kameralı tespit cihazları ile buluyoruz. Gider borusunun içinde ne varsa cihazın ekranında aynen görünmektedir. Firmamızı arayarak gider görüntüleme ve gider tıkanıklığı açma hizmeti için servis kaydı açtırmanız yeterli olacaktır.

Daireyi Lağım Suyu Basıyor Sebebi Ne olabilir?

Soru : İstanbul Sultangazide kiracının oturduğu bodrum kat daire var. Bina 9 yıllık.İki defa daireyi lağım suyu bastı. Üst kattakilerin tuvalet suyu daireden çıkıyor. Parkeler bu yüzden mahvoldu. Bunun neden kaynaklandığının tespitini yaptırmak istiyorum. Bilgi verir misiniz.

Cevap : Tuvalet tıkanmasının birden fazla sebebi olabilir. Bina sakinleri tarafından tuvalete atılan tuvalet kağıdı,ıslak mendil,bez ve diğer yabancı maddelerden kaynaklanabilir. Bunun dışından binanın ana gider borularında olan yapısal sorunlar nedeniyle dairenizde taşmalar olabilir. Kameralı cihazlar ile binanın ana gider borularının kontrollerini kırmadan yapıyoruz. Tuvalet tıkanmasına ve lağım taşmasına sebebiyet veren hususu kesin olarak tespit ediyoruz. Bunun dışında binanızın rögar ve yağmurluk giderleri de kontrol ediliyor. Bizimle irtibata geçerseniz yardımcı oluruz

100% Kırmadan Tuvalet Açma Yapıyor musunuz?

Soru : Merhaba.5 katlı bir binada dublex dairede oturuyorum.Hem üst katta  hemde alt katta tuvalet var ikisi de klozet.5 yaşında ki oğlum biz yokken tuvalete temizlik bezini atıp sifonu çekmiş.Bir kaç gündür hiç sorun yaşamıyorduk ancak son zamanlarda tuvalet sadece suyu çekiyor ama diğer giderler gitmiyor.Belki çözüm olur diye kimyasal boru tıkanıklığı açma sıvısı kullandım ama oda fayda vermedi.Siz evde yada bina da diğer yerlerde  herhangi bir yeri kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma yapıyor musunuz. Ayrıca kırmadan tuvalet açma işlem ücreti nedir tahmini ne kadar sürer.Çalışan insanlar olduğumuz için bizim evde olduğumuz saatlerde gelmeniz gerekecektir.

Cevap : Merhaba.İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farksız kırmadan ve kesinlikle hiç bir yere zarar vermeden tıkanıklık açma servisimizvardır.Yaşamakta olduğunuz sorunları daha önce defalarca garantili olarak çözmüş tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Arzu ederseniz 7/24 çalışan kırmadan tıkanıklık açma ustalarımız evinize gelip özel tıkanıklık açmarobotları ile 30 dk da sorununuz garantili olarak çözer.

Sıhhi Tesisat

Su Tesisatı Hizmetlerimiz

Tıkanıklık Açma

Tuvalet - Lavabo - Boru-  Gider - Süzgeç - Kanal

7/24 her türlü kırmadan tıkanıklık açma çözümlerimiz ile yanınızdayız.

Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan - Noktasal - Dinlemeli - Kameralı

100% noktasal dinleme cihazları ile su kaçağı tespiti yapıyoruz ve tamir ediyoruz.

Sıhhi Tesisat

Batarya - Süzgeç - Musluk - Sifon

Batarya su damlaması,sifon su kaçırması artık canınızı sıkmasın.

Su Tesisatı ve Komple Tadilat

Siz yorulmayın tesisat ustası aramayın.

Hemen arayın tüm su tesisatı tadilat ve tamir işlerinizi profesyonel tesisatçılarımız yapsın.

Petek Temizleme

Petek temizleme ile %30 varan ısı tasarrufu sağlayın.

Kış aylarında yüksek faturalara çözüm ve sıcacık evler için petek temizleme yaptırın.

7/24 Acil Tamirci

İstanbul Bağcılar / Esenler / Güngören / Bayrampaşa

Mobil acil su tesisatı servisimiz ile İstanbul'da Bağcılar ve yakında ilçelerde hizmetteyiz.
Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.