Kemal İzci / Kağıthane - İstanbul Staff asked 3 sene ago

Kağıthane’de kapalı otoparkımız var. Yıkama bölümündeki otopark kanalı sürekli tıkanıyor. Sitenizde okuduğum kadarıyla otopark kanal tıkanıklığı açma ve kanal yıkama hizmeti varmış. Kanal temizleme işini biz az çok yapıyoruz. Ancak otopark kanal tıkanıklığı olmaması için ne yapmamız lazım. Otopark kanal tıkanıklığına kesin çözüm  bulmak istiyoruz. Her gün uğraşıyoruz çünkü.

1 Answers
Toprak Tesisat Staff answered 3 ay ago

Merhaba, İstanbul’un tüm ilçelerinde kırmadan tıkanıklık açma servisimiz 7/24 vardır. Sizin sorunuzla ilgili otopark kanal giderlerinde inceleme yaparak kesin bir bilgi verebiliriz. Eğer sürekli otopark giderinde tıkanma oluyorsa muhtemel tesisatın genel yapısı ile ilgili sorunlar vardır. Gider borularında kameralı tesisat kontrolü yaparak nerede nasıl sorun olduğunu bulabilirsiniz. Ayrıca kanal yıkama hizmetimizi alarak borularda zamanla oluşan tortu ve pisliklerden kurtulabilirsiniz.100% kırmadan kanal tıkanıklığı açma için hemen arayın 30 dk da servis gelsin.

 

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.