Hayırlı günler. Ben Alibeyköy’den Murat ŞAFAK. Benim evimde 1 tanede banyoda, 1 tanede yan tarafta ayrı tuvalet var alaturka tuvalet. İki gün önce alaturka tuvalet tıkandı. Ben tuvalet tıkanıklığını açmak için pompa kullandım ama açılmadı. Benim size sorum tam anlamıyla şu olacak. Ben ay başında kameralı sistemle tuvalet tıkanıklığı açma yaptıracağım. Ancak; tuvalet tıkanıklığı olunca alt kata su akar mı? Alt komşun iki gündür kapıma geliyor. Eğer öyleyse beklemeden tuvalet tıkanıklığını açtıracağım.

1 Answers
Toprak Tesisat Staff answered 3 ay ago

Öncelikle geçmiş olsun Murat Bey, Sorunun büyüyüp daha fazla hasara sebep olmaması için en kısa zamanda kameralı tesisat kontrolü yaptırarak tuvaletinizdeki tıkanıklığı kırmadan dökmeden özel tıkanıklık açma robotları ile açtırmanızı tavsiye ederiz. Bu konuda kimyasal tıkanıklık açma ilaçlarından ve mahalledeki normal tesisatçılardan uzak durmalısınız aksi takdirde tesisata zarar vererek daha fazla harcama yapabilirsiniz.

Tıkanıklık açma ustalarımız İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti hizmetlerimiz 2 yıl garantili olup sorunu tespit edemezsek ücret talep etmemekteyiz.

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.