Binamızda sürekli mutfak borusu tıkanıklığı yaşanıyor. Daha önce 6 defa evimi pis su bastı bodrum katta olduğum için. Pimaş boru tıkanıklığı açma işlemi yapıldıktan sonra 1 veya 2 ay kadar sorun olmuyor ancak tekrar tıkanıyor. İSKİ’nin kanal açma arabası geldi bizle alakası yok dedi. Pimaş tıkanıklığının kesin çözümü için yardım istiyorum sizden. Birde pimaş tıkanıklığı açma ücret bilgisi nedir. Boru tıkanıklığı açmak için geldiğinizde tıkanıklık 100% açılıyor mu?

 

1 Answers
Toprak Tesisat Staff answered 2 sene ago

Merhaba efendim. Öncelikle Bodrum katta oturduğunuz için binanızın ana gider boruları sizin dairenizin içinden geçiyor olmalı. Bina ana gider boruları kamera ile kontrol edilmeli ve sorunun kaynağı kesin olarak tespit edilmelidir. Toprak tesisat olarak bu hizmeti profesyonel şekilde veriyoruz. Yapılan tespit sonrası kalıcı ve garantili çözümler sunuyoruz. Mutfak borusu tıkanıklığı için geldiğimiz de eğer tıkanıklık açılmazsa ücret talep etmiyoruz. Servis kaydı açtırmak için bize ulaşabilirsiniz

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.