Kolay gelsin, bizim binanın kanalizasyonu tıkandı, tuvaletin suları bodruma akmaya başladı binanın etrafında logar görünmüyor bodrum katta görünen borular var oradan toprak altına giriyor. İSKİ kanalizasyon tıkanıklığı numarasını aradık gelip baktılar kanalizasyondaki sorun çözüldü ancak bir kaç gün sonra yine sorun yaşadık. İSKİ kanalizasyon tıkanıklığının kendilerinden kaynaklığı olmadığını bina ana gider borularını kontrol etmemiz gerektiğini söylüyor. Bütün apartman rezil durumda acil şekilde nasıl çözebiliriz sorunu.

1 Answers
Toprak Tesisat Staff answered 3 sene ago

Merhaba Nesim bey. Kanalizasyon tıkanıklığını robot ile kırmadan açıyoruz. Tıkanıklığı açtıktan sonra gider borusunun içini kamera ile görüntüleyerek sorunun sebebini buluyoruz. Bina logarınızla ilgili ise logar tespit detektörleri ile noktasal olarak logar kapak tespiti yapıyoruz.

İSKİ kanalizasyon tıkanıklığı konusunda yardımcı olur ancak binaya ait ana gider borularındaki tıkanıklıklar için sizin kırmadan robotla tıkanıklık açma yapan tesisatçı çağırmanız gerekir. Sitemizde bulunan iletişim numaraları üzerinden arayarak hemen servis talebinden bulunabilirsiniz. İstanbul’da tüm ilçelere 30 dk tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz.

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.