Su Borusu Tamiri

Küçük çapta olan su borusu tamiri işlerini bazen ev sahiplerinin kendileri veya mahallerinde bulunan su tesisatçılarına yaptırmaktadır. Ancak su kaçağı tespitinde cihazlı su tesisatçısından yardım almanız en doğrusu olacaktır. Bazen ev sahipleri musluk değişimi basit işlerde bile su borularına zarar verirler. Bu yüzden eğer mümkünse uzman su tesisatçısından yardım almanız en doğrusu olur. Arıza temiz su borusu tamiratı veya pis su borusu tamiratında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

0 ( 212 ) 434 58 370 ( 537 ) 953 73 13

Ana sayfa » Toprak Tesisat » Tesisat » Su Borusu Tamiri Tesisat Tamir Ustası

Temiz su borusu tamiri edilirken kaynak makinesinin ısı derecesi doğru olmalıdır. Ek parçalar kaynatılırken su geçişini engellememesi için fazla ısıtılıp kapanmamalıdır. Kullanılan su borusu ve ek parçalar kaliteli olmalıdır. Su boruları genleştiği için su borusunun üstüne çimento oranı yüksek olan yağlı harç olarak tabir ettiğimiz harç vurulmamalıdır. Aksi takdir de boru genleşemez ve harcın olduğu yerden su kaçağı meydana gelir. Su borusu tamir etme işlemi tamamlandıktan sonra mutlak suretle su kaçağı testi yapılmalıdır. Su kaçağı testi mutlaka test pompası ile yapılmalıdır.

Pis su borusu tamiri 

Pis su tesisatı yapılırken veya tamirat yapılırken ek yerlerine mutlak suretle conta koyulmalıdır. Yıpranmış ezilmiş contalar kullanılmamalıdır. Kullanılan malzemelerin aynı marka olmasına özen gösterilmelidir. Pis su boruların üzeri kapatılmadan mutlaka su kaçağı testi yapılmalıdır.

Eldeki imkanlara göre su kaçağı testi borunun içine su vererek, duman makinesi ile veya kağıt yakarak yapılabilir. Pis su borusu tamiri yapılırken boruların alta doğru çökmemesi için alt kısmı iyice doldurulmalıdır. Suyun ve pisliğin gitmesi için doğru eğim verilmelidir. Tavanda yürütülen veya dikey inişli pis su borularına uygun yerlere kelepçe koyulmalıdır. Üzeri beton ile kapatılan borularda su borusu tamiri bazen zor olmaktadır. Bu yüzden dikkat edilmelidir.

Su borusu tamiri ustası

Su tesisatının yapılması ne kadar önemli ise test aşaması en az o kadar önemlidir. diğer önemli unsurlar ise;

  • Kaliteli malzeme
  • Nitelikli işçilik
  • Uygun su tesisatı projesi
  • Doğru su kaçağı testi  

Su tesisatının vazgeçilmez kuralları arasındadır. İnternet üzerinden su borusu tamiri servisi araştırırken gerek su kaçağı tespiti, gerekse arızanın tamiri için garanti isteyin.

Firmanın internet sitesinde adres bilgileri ve sabit telefon bilgilerinin olmasına özen gösteriniz. Su borusu tamiri servisi işini tamamladıktan sonra yapılan işi ve ödediğiniz ücreti gösteren servis fişi talep ediniz.

SON TEKNOLOJİ MAKİNE VE UZMAN PERSONEL İLE İSTANBUL GENELİNE HİZMET

Su Kaçağı Tespiti

Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Lavabo Açma

Pimaş Açma

Gider Açma

Logar Açma

Kanal Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon Açma

Müşteri Görüşleri

İkram USTA Bağcılar 3 Ocak 2018

Mutfağın lavabo tıkanıklığı için çağırdım internetten. Çok memnun kaldım kısa sürede bitti işleri.

İşini iyi yapan nadir firmalardan. Su tesisatçımız diyebileceğimiz ciddi bir firma var artık sevgiler

Selahattin KILIÇ Bağcılar 13 Ocak 2018

Alt komşuya su akıyordu banyodan. Toprak tesisattan arkadaşlar sağolsun buldular arızayı. Banyodaki gider borularının değişmesi gerektiğini söylediler. Fayans dahil herşey yapıldı gerçekten titiz çalışıyorlar. Gelen ustalar saygılı ve işini biliyor.

Güliz SAYAR Esenler 6 Şubat 2018

Kış geldiği zaman ısınmakta güçlük çekiyorduk. Eski ev olduğu için yalıtımda yok. Araştırmalarım sonucu petek temizliği yaptırmaya karar verdim. Petek temizliği aldığım toprak tesisattan çok memnun kaldım Benden sonra ablamlar da yaptırdı. Teşekkürler toprak tesisat

100% SU KAÇAĞI TESPİTİ VE 7/24 KIRMADAN TIKANIKLIK AÇMA

Garantili su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma için hemen arayın.Ev ve iş yerlerindeki su kaçaklarını cihazlar ile kırmadan noktasal olarak tespit ediyoruz. Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz. Son teknoloji makinelerimiz ile İstanbul’un bütün ilçelerine fiyat farkı olmadan servis hizmetimiz vardır. Su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açmanın makine ile yapılmasının en büyük avantajı en az tamirat masrafıyla sorundan kurtulmanızdır. 

0537 953 7313Hemen Arayın
Acil Su Tesisatçısı Garantili Servis Hizmeti

Acil Su Tesisatçısı Garantili Servis Hizmeti

Özellikle akşam ve gece saatlerinde meydana gelen su tesisatı arızalarında acil su tesisatçısı servisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Komşularınızdan su tesisatı işinden anlayan ya da mahallenizde bulunan su tesisatçısına ulaşabilirseniz çok şanslısınız demektir. Ancak İstanbul gibi bir metropolde gittikçe kalabalıklaşan nüfus nedeniyle acil su tesisatçısına her zaman ihtiyaç olmaktadır.

read more

Filter:AllUnanswered
Süleyman BİRSİN asked 1 sene ago • 
359 views1 answers0 votes
Suna BAYRAK asked 2 sene ago • 
564 views1 answers1 votes
Şerif Demir asked 1 sene ago • 
303 views1 answers0 votes
Mahmut KAĞITÇI asked 1 sene ago • 
275 views1 answers0 votes
838 views1 answers-1 votes
Filiz BAYAR asked 1 sene ago • 
475 views1 answers0 votes
Emrah GÜLER asked 2 sene ago • 
483 views1 answers0 votes
Gülay YILMAZ asked 2 sene ago • 
454 views0 answers-2 votes
Fahri KAYMAK asked 2 sene ago • 
497 views0 answers2 votes
856 views1 answers-1 votes
842 views1 answers-2 votes
814 views1 answers-1 votes
Alp AYDIN asked 2 sene ago • 
841 views1 answers-1 votes
820 views1 answers-1 votes
birol cayar asked 2 sene ago • 
854 views1 answers-1 votes
839 views1 answers2 votes
887 views1 answers1 votes

SU KAÇAĞINA ve TIKANIKLIĞA SON! HIZLI SERVİS, KESİN ÇÖZÜM İÇİN BİZİ ARAYIN

6 + 6 =

 

Sancaktepe Mah. 899. Sok.
No: 19/A Bağcılar / İSTANBUL

 

Call Now Button7/24 Acil - Tıkla Ara