Su Borusu Tamiri

Küçük çapta olan su borusu tamiri işlerini bazen ev sahiplerinin kendileri veya mahallerinde bulunan su tesisatçılarına yaptırmaktadır. Ancak su kaçağı tespitinde cihazlı su tesisatçısından yardım almanız en doğrusu olacaktır. Bazen ev sahipleri musluk değişimi basit işlerde bile su borularına zarar verirler. Bu yüzden eğer mümkünse uzman su tesisatçısından yardım almanız en doğrusu olur. Arıza temiz su borusu tamiratı veya pis su borusu tamiratında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

0 ( 212 ) 434 58 370 ( 537 ) 953 73 13

[wpseo_breadcrumb]

Temiz su borusu tamiri edilirken kaynak makinesinin ısı derecesi doğru olmalıdır. Ek parçalar kaynatılırken su geçişini engellememesi için fazla ısıtılıp kapanmamalıdır. Kullanılan su borusu ve ek parçalar kaliteli olmalıdır. Su boruları genleştiği için su borusunun üstüne çimento oranı yüksek olan yağlı harç olarak tabir ettiğimiz harç vurulmamalıdır. Aksi takdir de boru genleşemez ve harcın olduğu yerden su kaçağı meydana gelir. Su borusu tamir etme işlemi tamamlandıktan sonra mutlak suretle su kaçağı testi yapılmalıdır. Su kaçağı testi mutlaka test pompası ile yapılmalıdır.

Pis su borusu tamiri 

Pis su tesisatı yapılırken veya tamirat yapılırken ek yerlerine mutlak suretle conta koyulmalıdır. Yıpranmış ezilmiş contalar kullanılmamalıdır. Kullanılan malzemelerin aynı marka olmasına özen gösterilmelidir. Pis su boruların üzeri kapatılmadan mutlaka su kaçağı testi yapılmalıdır.

Eldeki imkanlara göre su kaçağı testi borunun içine su vererek, duman makinesi ile veya kağıt yakarak yapılabilir. Pis su borusu tamiri yapılırken boruların alta doğru çökmemesi için alt kısmı iyice doldurulmalıdır. Suyun ve pisliğin gitmesi için doğru eğim verilmelidir. Tavanda yürütülen veya dikey inişli pis su borularına uygun yerlere kelepçe koyulmalıdır. Üzeri beton ile kapatılan borularda su borusu tamiri bazen zor olmaktadır. Bu yüzden dikkat edilmelidir.

Su borusu tamiri ustası

Su tesisatının yapılması ne kadar önemli ise test aşaması en az o kadar önemlidir. diğer önemli unsurlar ise;

  • Kaliteli malzeme
  • Nitelikli işçilik
  • Uygun su tesisatı projesi
  • Doğru su kaçağı testi  

Su tesisatının vazgeçilmez kuralları arasındadır. İnternet üzerinden su borusu tamiri servisi araştırırken gerek su kaçağı tespiti, gerekse arızanın tamiri için garanti isteyin.

Firmanın internet sitesinde adres bilgileri ve sabit telefon bilgilerinin olmasına özen gösteriniz. Su borusu tamiri servisi işini tamamladıktan sonra yapılan işi ve ödediğiniz ücreti gösteren servis fişi talep ediniz.

SON TEKNOLOJİ MAKİNE VE UZMAN PERSONEL İLE İSTANBUL GENELİNE HİZMET

Su Kaçağı Tespiti

Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Lavabo Açma

Pimaş Açma

Gider Açma

Logar Açma

Kanal Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon Açma

100% SU KAÇAĞI TESPİTİ VE 7/24 KIRMADAN TIKANIKLIK AÇMA

Garantili su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma için hemen arayın.Ev ve iş yerlerindeki su kaçaklarını cihazlar ile kırmadan noktasal olarak tespit ediyoruz. Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz. Son teknoloji makinelerimiz ile İstanbul’un bütün ilçelerine fiyat farkı olmadan servis hizmetimiz vardır. Su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açmanın makine ile yapılmasının en büyük avantajı en az tamirat masrafıyla sorundan kurtulmanızdır. 

0537 953 7313Hemen Arayın
Acil Su Tesisatçısı Garantili Servis Hizmeti

Acil Su Tesisatçısı Garantili Servis Hizmeti

Özellikle akşam ve gece saatlerinde meydana gelen su tesisatı arızalarında acil su tesisatçısı servisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Komşularınızdan su tesisatı işinden anlayan ya da mahallenizde bulunan su tesisatçısına ulaşabilirseniz çok şanslısınız demektir. Ancak İstanbul gibi bir metropolde gittikçe kalabalıklaşan nüfus nedeniyle acil su tesisatçısına her zaman ihtiyaç olmaktadır.

read more

[dwqa-list-questions]

SU KAÇAĞINA ve TIKANIKLIĞA SON! HIZLI SERVİS, KESİN ÇÖZÜM İÇİN BİZİ ARAYIN

3 + 12 =

 

Sancaktepe Mah. 899. Sok.
No: 19/A Bağcılar / İSTANBUL