Pendik Su Kaçağı Tespiti

Pendik Su Kaçağı Tespiti şirketi olarak bu yazımızda sizlere su kaçağını nasıl ve hangi cihazlar ile bulduğumuz konusunda bilgi vermek istedik. Su tesisatındaki sızıntıların nasıl tespit edildiği hakkında gerek internet ortamında, gerekse çevrenizdeki kişilerden birçok bilgi alabilirsiniz. Su kaçağı hakkında doğru ve güvenilir bilgi için pendik su kaçağı tespiti firmamızın internet sitesindeki bilgilerden faydalanabilirsiniz.
0 ( 212 ) 434 58 370 ( 537 ) 953 73 13

Ana sayfa » Toprak Tesisat » 7/24 Acil Pendik Su Kaçağı Tespiti

Pendik Su Kaçağı Tespiti

Pendik Su Kaçağı Tespiti

Pendik Su Kaçağı Tespiti şirketi olarak bu yazımıza sizlere su kaçağını nasıl ve hangi cihazlar ile bulduğumuz konusunda bilgi vermek istedik.Su tesisatındaki sızıntıların nasıl tespit edildiği hakkında gerek internet ortamında, gerekse çevrenizdeki kişilerden birçok bilgi alabilirsiniz. 

Temiz su kaçağı bulma (sıcak ve soğuk su)

Temiz su kaçakları su sızıntısının sesini algılayan hassas dinleme cihazı ile yapılmaktadır. Su sızıntısı damlama şeklinde olsa bile pendik su kaçağı tespiti servisi Toprak Tesisat su kaçağının yeri noktasal olarak bulunmaktadır. Sıcak su kaçağı tespitinde sıcak suya duyarlı termal kamerada kullanılmaktadır. Termal kamera su borularının nereden geçtiğini tespit etmekte içinde kullanılmaktadır.

Pis su kaçağı bulma

Mutfak, tuvalet ve banyo bölümleri kullanıldığı zaman alt kata su akıyorsa sorun pis su borularında olan sorundan kaynaklıdır. Pendil su kaçağı tespiti olarak pis su kaçağı bulma işlemini gider borusunun içine gönderdiğimiz kamera ile yapıyoruz. Borunun iç kısmı cihazın ekranında aynen görünmektedir.

Pendik Su Kaçağı Tespiti

Pendik Su Kaçağı Tespiti

Kalorifer su kaçağı bulma

Kalorifer su kaçakları tıpkı temiz su tesisatında olduğu gibi dinleme cihazı ve termal kamera ile tespit edilmektedir. Kalorifer su kaçağı olduğunu anlamak için kombi barını takip etmek yeterlidir. Kombi barı düşüyorsa ve kombiye sürekli su ekliyorsanız su kaçağı var demektir.

Sizinde evinizde veya işyerinizde su kaçağı varsa hemen pendik su kaçağı tespiti servisini arayın ve servis kaydı açtırın. Uzman personel ve son teknoloji kameralı makinelerimiz ile pendik su kaçağı tespitinde lider firmayız. Yıllarca pendik halkına sıhhi tesisat hizmeti veren Toprak Tesisat pendik su kaçağı tespiti hizmeti ile de her zaman müşteri memnuniyeti elde etmiştir.

SON TEKNOLOJİ MAKİNE VE UZMAN PERSONEL İLE İSTANBUL GENELİNE HİZMET

Su Kaçağı Tespiti

Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Lavabo Açma

Pimaş Açma

Gider Açma

Logar Açma

Kanal Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon Açma

Müşteri Görüşleri

blank

İkram USTA Bağcılar 3 Ocak 2018

Mutfağın lavabo tıkanıklığı için çağırdım internetten. Çok memnun kaldım kısa sürede bitti işleri.

İşini iyi yapan nadir firmalardan. Su tesisatçımız diyebileceğimiz ciddi bir firma var artık sevgiler

blank

Selahattin KILIÇ Bağcılar 13 Ocak 2018

Alt komşuya su akıyordu banyodan. Toprak tesisattan arkadaşlar sağolsun buldular arızayı. Banyodaki gider borularının değişmesi gerektiğini söylediler. Fayans dahil herşey yapıldı gerçekten titiz çalışıyorlar. Gelen ustalar saygılı ve işini biliyor.

blank

Güliz SAYAR Esenler 6 Şubat 2018

Kış geldiği zaman ısınmakta güçlük çekiyorduk. Eski ev olduğu için yalıtımda yok. Araştırmalarım sonucu petek temizliği yaptırmaya karar verdim. Petek temizliği aldığım toprak tesisattan çok memnun kaldım Benden sonra ablamlar da yaptırdı. Teşekkürler toprak tesisat

100% SU KAÇAĞI TESPİTİ VE 7/24 KIRMADAN TIKANIKLIK AÇMA

Garantili su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma için hemen arayın.Ev ve iş yerlerindeki su kaçaklarını cihazlar ile kırmadan noktasal olarak tespit ediyoruz. Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz. Son teknoloji makinelerimiz ile İstanbul’un bütün ilçelerine fiyat farkı olmadan servis hizmetimiz vardır. Su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açmanın makine ile yapılmasının en büyük avantajı en az tamirat masrafıyla sorundan kurtulmanızdır. 

0537 953 7313Hemen Arayın
Bina Boşluğundan Su Sızıyor

Bina Boşluğundan Su Sızıyor

Bina boşluğundan su sızıyor arızasının tespitinde en önemli detay su kaçağının daire içlerinden mi yoksa ana gider borularından mı geldiğinin tespitinin yapılmasıdır. Bina boşlukları yani ana gider borularının geçtiği şaft bölümlerinden su sızıntısı problemi yaşanmaktadır. 

read more
Fabrika ve İmalathane Tesisat Arıza Tespiti

Fabrika ve İmalathane Tesisat Arıza Tespiti

Tıpkı konutlarda olduğu fabrika su kaçağı tespiti cihazlar ile yapılmaktadır. Fabrikalar büyük alanlara sahip olduğu için bazı su kaçaklarında alan daraltma işlemi yapılarak fabrika su kaçağı tespiti yapılmalıdır. Olası bir dikkatsizlik ve alanın büyük olması günlerce su kaçağının aranmasına ve hatta başarısız sonuçlar alınmasına neden olabilir. Bilhassa çok katlı işyerlerin de uygulanması gereken alan daraltma işleminde dikkat edilmesi gereken bazı hususları sizlere aktaralım.

read more
Beykoz Su Kaçağı Tespiti ( 100% Kameralı Tesisatçı )

Beykoz Su Kaçağı Tespiti ( 100% Kameralı Tesisatçı )

Alt komşunuza evinizden su akıyorsa lütfen bilinçsizce evinizin duvar veya fayanslarını kırmayınız. Beykoz su kaçağı tespiti servisinden destek almanız en doğrusu olacaktır. Öncelikle alt kata akan suyun sürekli yoksa sadece pis su giderlerine su dökünce mi gittiğini gözlemleyiniz. Şayet giderlere su dökülünce su akıyorsa daha fazla su dökmemeniz en doğrusu olacaktır. 

read more
Florya Makineli Su Akıntı Tespiti

Florya Makineli Su Akıntı Tespiti

Alanında uzman kadrosuyla florya su kaçağı bulma servisi 7/24 hizmetinizdedir. Aynı gün içinde servis ve sabit fiyat garantisi ile % 100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığımız bu yolda arkamızda hep mutlu müşteriler bıraktık. Florya su kaçağı bulma servisi olarak su ev veya işyerinizin su tesisatı arızalarının tespit ve tamiri için mühendislik ve gerekli bütün arge çalışmalarını yapıyoruz. Üretilen son teknoloji cihazları sizin hizmetinize sunuyoruz.

read more
Cihazlı Su Tesisatçısı Kurumsal ve Garantili Hizmet

Cihazlı Su Tesisatçısı Kurumsal ve Garantili Hizmet

Beşiktaş bölgesinin köklü su tesisatı firması Toprak Tesisat, beşiktaş su kaçağı tespiti hizmetinde yine lider. Evinizi kırmadan dökmeden alt komşunuza akan suyu buluyoruz. Modern ekipman ve işini bilen ustalarımızla beşiktaşın her bölgesinde hizmetteyiz. Su tesisatı sorunlarınızda kaliteli ve profesyonel hizmet almak için bizi aramanız yeterlidir. 7/24 servis hizmetimiz mevcuttur.

read more
Üst Kattan Akan Suyun Tespiti

Üst Kattan Akan Suyun Tespiti

Yetkili su tesisatı ustası kadroları ile şişli su kaçağı tespiti servisi hizmetinizde. Evinizdeki su arızalarına sok nokta. Toprak Tesisat güvencesi ile hızlı servis ve son teknoloji cihazlar ile kırmadan tespit. 

read more

Filter:AllUnanswered
Süleyman BİRSİN asked 2 sene ago • 
412 views1 answers0 votes
Suna BAYRAK asked 2 sene ago • 
636 views1 answers1 votes
Şerif Demir asked 2 sene ago • 
353 views1 answers0 votes
Mahmut KAĞITÇI asked 2 sene ago • 
325 views1 answers0 votes
882 views1 answers-1 votes
Filiz BAYAR asked 2 sene ago • 
521 views1 answers0 votes
Emrah GÜLER asked 2 sene ago • 
532 views1 answers0 votes
Gülay YILMAZ asked 2 sene ago • 
475 views0 answers-2 votes
Fahri KAYMAK asked 3 sene ago • 
520 views0 answers2 votes
901 views1 answers-1 votes
888 views1 answers-2 votes
860 views1 answers-1 votes
Alp AYDIN asked 3 sene ago • 
886 views1 answers-1 votes
863 views1 answers-1 votes
birol cayar asked 3 sene ago • 
898 views1 answers-1 votes
883 views1 answers2 votes

SU KAÇAĞINA ve TIKANIKLIĞA SON! HIZLI SERVİS, KESİN ÇÖZÜM İÇİN BİZİ ARAYIN

2 + 12 =

 

Sancaktepe Mah. 899. Sok.
No: 19/A Bağcılar / İSTANBUL

 

Şimdi Teklif Al
1
Hemen Teklif Al
Merhaba,

Size nasıl yardımcı olabilirim? Su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve diğer tüm su tesisatı sorunlarında hizmet vermekteyiz.