100% Kırmadan Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti.7/24 Su Kaçağı Tespiti Bahçelievler

Bahçelievler su kaçağı tespit firması olarak kırmadan ve kesinlikle tesisatınıza hiç bir zarar vermeden noktasal olarak dinleme cihazları ile Bahçelievler su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz. Hemen arayın 7/24 Su kaçağı tespiti Bahçelievler servisimiz 30 dk da ayağınıza gelsin.
Hemen AraFiyat Al

7/24 Bahçelievler Su Kaçağı Bulma

HEMEN ARAYIN 30 DK TESİSATÇI GELSİN.SU KAÇAĞINI 100% BULUYORUZ.

100% Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma İstanbul Boru Açma Tıkanıklık Açma Acil Tesisat Ustası Gider açma Boru Tıkandı Lavabo Tıkandı Tuvalet Tıkandı

100% Kırmadan Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti.7/24 Su Kaçağı Tespiti Bahçelievler

100% Su Kaçağı Tespiti Bahçelievler Servisi

Teknolojik su kaçağı bulma cihazları ile arıza tespiti kesin ve noktasal olarak yapıyoruz. Bahçelievler su kaçağı tespiti firması olarak son teknoloji kameralı su kaçağı bulma makineleri kullanıyoruz.Usta su tesisatçısı personeli ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Su kaçağı tespiti Bahçelievler ve İstanbul‘un tüm ilçelerinde 30 dk da yapılır.Aynı gün 2 yıl garantili olarak tamirat yapıyoruz. Detaylı bilgi için hemen su kaçağı tespiti Bahçelievler servisini arayabilirsiniz.

100% Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma İstanbul Boru Açma Tıkanıklık Açma Acil Tesisat Ustası Gider açma Boru Tıkandı Lavabo Tıkandı Tuvalet Tıkandı

100% Kırmadan Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti.7/24 Su Kaçağı Tespiti Bahçelievler

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti ( 100% Kırmadan ve Noktasal )

Su kaçağı sıcak ve soğuk su, pis su borusu ve kalorifer borularında olan patlama, delinme, korozyona uğrama gibi nedenlerden olabilir. Bahçelievler su kaçağı tespiti merkez servisi olarak kısaca su kaçağı hakkında bilgi verelim.

Plastik borularda olan su kaçağının temel nedenleri aşağıdaki gibidir;

 • Yanlış kaynak yapma
 • Zedelenmiş boru ve ara malzeme kullanımı
 • Dışarıdan gelen darbe veya delinme sonucu patlamalar
 • Su borusunun üstüne mukavemetli beton atılması gibi nedenlerden olabilir.

Su Kaçağı Tespiti Bahçelievler Hızlı Servis

Temiz su borularında olduğu kadar pis su borularında sürekli su kaçağı olmaktadır. Pis su kaçağının birden fazla nedeni vardır. Pis su tesisatı yapılırken aşağıda anlatılan temel kurallara uyulmadığı takdirde su kaçağı durumu yaşanması mümkündür.

Pis Su Borularında Su Kaçağı Oluşmasının Nedenleri

 • Tesisat yapılırken zedelenmiş conta kullanılması
 • Boru döşenirken su ve pisliğin gitmesi için doğru oranda meyil (eğim) verilmemesi
 • Farklı markada kullanılan malzemenin birbirine uyum sağlaması ve tesisat yapılırken conta sıyırması
 • Zamanla ek yerlerindeki contanın deforme olması

Yukarıda sayılan arızalardan en çok yapılan hatalar pis su borularına verilen eğim sorunudur. Atık su tesisatı yapılırken, borunun içinden geçecek su ve pisliğin aynı anda gidebilmesi için doğru oranda meyil verilmelidir. Eğim çok fazla verilirse su pislikte önce gidecektir. Zamanla tekrarlaması durumunda borunun içi pislikle dolup tıkanacaktır.

Kombi Su Kaçağı Tamirini Kırmadan Yapan Tesisatçı

Su Kaçağı Tamiratı Yapılırken Çok Fazla Yer Kırılacak mı?

Pis Su Kaçağında Diğer Etkenler

Tesisat yapılırken az derecede eğim verilirse su ve pislik borunun içinde sürekli kalacaktır. Bu durumda zamanla yıpranan conta kısımlarından alt kata sızıntı yapacaktır. Özellikle alaturka tuvalet taşı konulurken taş es sifon parçasının üstüne direk koyulmamalıdır. Ara parça pimaş kullanılarak taşın es sifon parçasına boşluk kalmadan yapılmalıdır.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti Makineli Tespit

Su kaçağı evinizin veya işyerinizin neresinde olursa olsun mutlak suretle su kaçağı tespit makineleri kullanılarak yapılmalıdır. Tespit ücreti vermeyen ev sahipleri evleri gereksiz yere kırıldığı zaman pişman olmaktadır. Su kaçağı sorunundan hızlı ve kesin olarak kurtulmak istiyorsanız mutlak suretle makineyle su kaçağı tespiti Bahçelievler firmasından destek alınız.

Su Kaçağı Tamiratı Yapılırken Çok Fazla Yer Kırılacak mı?

Islak zemin ola bölgelerde örneğin; banyo ve tuvalet gibi alanlarda su kaçağı temiz su tesisatında ise genelde 1 ve ya 2 fayans kırılarak arıza tamir edilir. Burada birazda şans yanınızda olmalıdır. Seramik altında kalan su boruları bazen tam 4 fayansın birleşim noktasında olabilir. Su kaçağı tamiratı için bazen bu dört fayans kırılmak zorunda kalabilir. Duvar veya yerde olan su kaçağının tamiratında genel olarak ortalama 20-30 santim alan kırılarak tamirat yapılabilir. 

Su Kaçağı Tespitinde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 • Hızlı ve zamanında servis
 • Su kaçağı tespitinde profesyonel uzman personel
 • Son teknoloji su kaçağı tespiti cihazlarımız
 • Garantili su kaçağı tespiti ve tamiratı
 • Alternatif çözüm yolları
 • Uygun fiyatlar
 • Kesin müşteri memnuniyeti ilkemiz
 • TSE belgeli ve 1. kalite malzeme kullanımı

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR

Su Borusu Patladı Usta Fayansı Tamir Etmeden Gitti

Soru : İstanbul Arnavutköy'de apartmanın 3.katında oturuyorum. Kış mevsiminde çocuklarımın yanına gittiğim için daire boş kalıyor. Geç kış mutfak lavabosunun altında ki ince borular patlamış ve evi su basmıştı. Boru patlaması sonrasında alt komşuları aradılar. Gelen usta boruyu tamir edip gitti ancak su patlağını bulabilmek için 3-5 tane kırdığı fayansı tamir etmeden gitti. Şuan herhangi bir su kaçağı yok ancak fayansların tamir edilmesi lazım bu konuda yardımcı olur musunuz. Tekrar aynı sorunu yaşamamak için su tesisatının kontrol edilmesini rica ediyorum.

Cevap : Yaşadığınız sorun nedeniyle geçmiş olmasını dileriz. Bağcılarda bulunan ve İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız kısmi fayans tamiri yaptığı gibi komple tadilatta yapmaktadır. Usta arkadaşlarımız gelip gerekli tespitleri yaptıktan sonra fiyatla ilgili bilgi verebiliriz. Herhangi bir tadilat çalışması içine girmeden bizim görüşmeniz çok iyi olmuş. Aksi halde eskiyen su tesisatı değişmeden veya devam eden su kaçağı sorunları çözülmeden yapılan masraf boşa gidebilecektir. Hemen kırmadan su kaçağı tespiti yapan ve aynı gün tamiratını yapan firmamızı arayıp randevu alabilirsiniz.

Su Kaçağının Hangi Daireden Olduğunu Nasıl Tespit Edebiliriz?

Soru : Kolay gelsin. Bizim binada her katta iki daire var. Benim altımdaki daire değil diğer tarafın mutfak tavanına su akıyor. Karşı komşum tesisatçı çağırdı boyalı su döktü hem benden hem de karşı daireden bir şey anlamadı. Su kaçağı kimin dairesindeyse bulmak istiyoruz.

Ayrıca su kaçağını bulan firmaya su kaçağını tamir ettirmek istiyoruz. Sonuçta bulan kişi arızayı daha iyi tamir eder diye düşünüyoruz. Bununla alakalı kesin buluyorsanız yarın evdeyiz öğlen saatlerinde gelebilirsiniz. Bağcılarda ikamet ediyoruz.

Cevap : Hasan bey boyalı su yöntemi genelde pis su kaçağı tespitinde cihazları olmayan tesisatçılar tarafından yapılmaktadır. Tespit işlemi mutlaka su kaçağı tespit cihazı ve uzman su kaçağı ustası tarafından yapılmalıdır.

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Noktasal Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Nasıl Yapıyorsunuz?

Soru : İyi günler İstanbul Esenyurt'ta 3 yıllık binada dubleks dairem var. Alt katın banyosundan 4 gündür su akıntısı var. Binanın tesisatını yapan tesisatçı muslukların dibinden olduğunu söyleyerek banyoda ne kadar musluk varsa söküp tekrar sıktı. 2 gün geçmesine rağmen hala su akıntısı devam ediyor.

Banyonun tam ortasına denk geliyor akan yer ama kapıya doğru ilerlemiş alt katta. Su kaçağını noktasal olarak tespit ettirmek istiyorum. Su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiratı hakkında bilgi verir misiniz?

Cevap :İyi günler Serkan bey.Öncelikle Su kaçağını dinleme cihazları ile noktasal olarak ve tesisat zarar vermeden tespit ediyoruz. Su kaçağı tespiti tahminlere göre ezbere asla yapılamaz. Evinize geldiğimiz ilk olarak sıcak su ve soğuk su tesisatınızı test ediyoruz. Daha sonra temiz su da kaçak varsa su kaçağının sesini duymaya yarayan cihaz ile buluyoruz.

Eğer temiz suda kaçak yok ise, Pis su gider borularınız kontrol edilir. Bu işlemde yine kırmadan yapılır.Peşinden gider borularının içine gönderdiğimiz kamera ile su kaçağı tespit edilir. Sonuç olarak tespit sonrası yaptığımız su kaçağı tamiratına 2 yıl garanti veriyoruz. Servis kaydı açtırmak için bize ulaşabilirsiniz

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Alt Katın Mutfağına Su Damlıyor Çözüm Nedir?

Soru : İki gündür alt kat komşum bizim mutfaktan kendisine su aktığını söylüyor dün öğleden sonra evde yoktuk yine akmış dolayısıyla bizden olmadığını düşünüyoruz ancak biz evde olup mutfakta su kullandığımız zaman su daha çok akıyor bende bugün inip baktım lavabonun alt kısmını kırdım biraz kuru nereden olabilir en hızlı nasıl bulabiliriz su kaçağını.Kolay gelsin.

Cevap : Öncelikle geçmiş olsun. Sizin dairenizin kontrol edilmesi gerekli yapılacak Su kaçağı kontrollerine bina ana gider borularına bakılması faydalı olacaktır.

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Üst Katın Tuvaletinden Su Akıyor Ne Yapmalıyız.

Soru : Üst kat tuvaleti kullandığı zaman bizim tuvaletin tavanındaki gider borusundan damla damla su akıyor.Borudan sızan su pis artık iğrenmeye başladık.1 haftadır aynı sorun devam ediyor üst kat komşusu ile kötü oluyoruz.Su sızıntısının tespiti ile komşu mu ilgilenmeli yoksa biz mi ilgilenmeli bu konuda sorunlar genel olarak nasıl çözülüyor acaba.

Cevap : Öncelikle geçmiş olsun. Merak etmeyin çok büyük çapta bir arıza yok gibi. Anlattıklarınızdan anladığım kadarıyla alaturka tuvaletin sifon parçasından su akıntısı yapıyor. Sizin tuvaletinizin tavanından bu parçanın değişmesi gerekli. Bu işlemi kırmadan su kaçağı tespiti ve su tesisatı bakımı yapan firmamız yapıyor. Bize ulaşırsanız detaylı bilgi alabilirsiniz

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Ana sayfa » Toprak Tesisat » Su Kaçağı Tespiti Hizmet Bölgeleri » Su Kaçağı Tespiti Avrupa Yakası » 100% Kırmadan Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti.7/24 Su Kaçağı Tespiti Bahçelievler

Sıhhi Tesisat

Su Tesisatı Hizmetlerimiz

Tıkanıklık Açma

Tuvalet - Lavabo - Boru-  Gider - Süzgeç - Kanal

7/24 her türlü kırmadan tıkanıklık açma çözümlerimiz ile yanınızdayız.

Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan - Noktasal - Dinlemeli - Kameralı

100% noktasal dinleme cihazları ile su kaçağı tespiti yapıyoruz ve tamir ediyoruz.

Sıhhi Tesisat

Batarya - Süzgeç - Musluk - Sifon

Batarya su damlaması,sifon su kaçırması artık canınızı sıkmasın.

Su Tesisatı ve Komple Tadilat

Siz yorulmayın tesisat ustası aramayın.

Hemen arayın tüm su tesisatı tadilat ve tamir işlerinizi profesyonel tesisatçılarımız yapsın.

Petek Temizleme

Petek temizleme ile %30 varan ısı tasarrufu sağlayın.

Kış aylarında yüksek faturalara çözüm ve sıcacık evler için petek temizleme yaptırın.

7/24 Acil Tamirci

İstanbul Bağcılar / Esenler / Güngören / Bayrampaşa

Mobil acil su tesisatı servisimiz ile İstanbul'da Bağcılar ve yakında ilçelerde hizmetteyiz.
Bahçelievlerde Tesisat Hizmeti Olan Mahalleler ve Kısa Bilgiler

Bahçelievler Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Cumhuriyet Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Çobançeşme Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Fevziçakmak Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Hürriyet Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Kocasinan Merkez Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Siyavuşpaşa Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Soğanlı Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Şirinevler Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Yenibosna Merkez Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Zafer MahallesiSu Kaçağı Tespiti

İstanbul’un Avrupa yakasındadır. Güneyden Bakırköy’e, batıdan Küçükçekmece’ye, kuzeyden Bağcılar’a ve doğudan Güngören’e komşudur. 1992 yılında Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur. Yüzölçümü 16.7 kilometrekaredir.

Bahçelievler İlçesi, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak ve Hürriyet mahallelerinin Yenibosna bölgeleri, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer ve Bahçelievler olmak üzere 11 mahalleden oluşmaktadır. Bahçelievler’e bağlı bucak ve köy yoktur.

1950’li yıllara kadar bugün Bahçelievler ilçesinin bulunduğu bölgede Kocasinan ve Yenibosna köyleri vardı. Bahçelievler’in bulunduğu kesim, Bakırköy’ün O-1 karayolunun (eski E-5) kuzeyine doğru büyümesiyle oluşmuştur.

Bahçelievler’in nüfusu da, komşu ilçelerinin nüfusu gibi, 60’lı yıllardan itibaren çok hızlı bir artış gösterdi. 1960 yılında 8.500 olan nüfus, 5 yıl sonra 1965 yılında 20.881’e çıktı. 1975 yılında ise Bahçelievler’in nüfusu 100 bini aşıyordu.

Bahçelievler Bazı Resmi Kurum Ve Kuruluşların Adres Ve Telefon Bilgileri Aşağıdadır

Bahçelievler İGDAŞ Hizmet Binası

Zafer, Yıldırım Beyazıt Cd. No:66/C, 34194 Bahçelievler/İstanbul
Telefon:0 212 499 11 11

Bahçelievler İSKİ

Bahçelievler, Bağcılar Cd. No:77, 34180 Bahçelievler/İstanbul
Tel: 0 212 321 00 00

Bahçelievler Elektrik İdaresi Hizmet Binası

Çobançeşme,Mithatpaşa Cd. No:3, 34196 Bahçelievler/İstanbul

Tel: 444 6 255

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.