Su Arıza

Alt daireye akan suyun noktasal tespiti için su arıza firmasından yardım almanız en doğrusudur. Bina şebeke suyu ile ilgili bağlı bulunduğunuz ilçenin su arıza numarası ve detaylı bilgi yazının devamındadır.
0 ( 212 ) 434 58 370 ( 537 ) 953 73 13

[wpseo_breadcrumb]

Alt daireye akan suyun noktasal tespiti için su arıza firmasından yardım almanız en doğrusudur. Bina şebeke hattıyla ilgili herhangi bir sorununda bağlı bulunduğunuz ilçe sular idaresini aramanız gerekmektedir.

İSTANBUL BÜTÜN İLÇE BELEDİYELERİNİN SU ARIZA TELEFON BİLGİLERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ İSKİ SAYFASINDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ VEYA ALO 185 ÇAĞRI MERKEZİNİ ARAYABİLİRSİNİZ

https://www.iski.istanbul/web/tr-TR/ariza-kesinti

Evdeki su arıza tespiti nasıl yapılır? 

Tesisat borularındaki patlakları su arıza bulma cihazlarımız ile tespit ediyoruz. Su kaçağını tespit etmek için birden fazla makine vardır. Temiz su kaçaklarının tespitinde su sesini algılayan hassas dinleme makinesi ile buluyoruz. Sıcak su tesisatı ve kalorifer kaçağı tespitinde sıcak suyu hassas derecede bulan termal kamera yardımcı makine olarak kullanılmaktadır. Pis su kaçağı tespitinde durum biraz daha farklıdır. Gider borularının içine gönderdiğimin makine telinin ucundaki kamera bize her şeyi net olarak göstermektedir.

Evim sigortalı tespit ve tamirat masrafını sigorta karşılar mı?

Öncelikle sigorta poliçenizde su tesisatınızda ilgili meydana gelen su arıza hasarların karşılanacağı maddesi bulunması gereklidir. Şayet böyle bir madde varsa ilk olarak sigorta şirketini arayınız. Sigorta şirketi kendilerinin anlaşmalı olduğu bir servisi size yönlendirecektir. Bazı durumlarda sigorta şirketi tespit ve tamirat işlemleri için gereken ne varsa sizin yapmanızı isteyebilir. Su arıza tespit ve tamirat işlemini yaptırdıktan sonra su tesisatı servisinden yapılan işi ve ödediğini ücreti gösteren fatura ve servis fişi isteyip sigortadan para iadesi talebinde bulunabilirsiniz. Bazı durumlarda sigorta hasarın tamamını karşılamaz. Bu yüzden tespit tamirat yaptırmadan öncede sigorta şirketi ile konuşup konu hakkında bilgi almanız daha iyi olacaktır.

 

SON TEKNOLOJİ MAKİNE VE UZMAN PERSONEL İLE İSTANBUL GENELİNE HİZMET

Su Kaçağı Tespiti

Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Lavabo Açma

Pimaş Açma

Gider Açma

Logar Açma

Kanal Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon Açma

Müşteri Görüşleri

İkram USTA Bağcılar 3 Ocak 2018

Mutfağın lavabo tıkanıklığı için çağırdım internetten. Çok memnun kaldım kısa sürede bitti işleri.

İşini iyi yapan nadir firmalardan. Su tesisatçımız diyebileceğimiz ciddi bir firma var artık sevgiler

Selahattin KILIÇ Bağcılar 13 Ocak 2018

Alt komşuya su akıyordu banyodan. Toprak tesisattan arkadaşlar sağolsun buldular arızayı. Banyodaki gider borularının değişmesi gerektiğini söylediler. Fayans dahil herşey yapıldı gerçekten titiz çalışıyorlar. Gelen ustalar saygılı ve işini biliyor.

Güliz SAYAR Esenler 6 Şubat 2018

Kış geldiği zaman ısınmakta güçlük çekiyorduk. Eski ev olduğu için yalıtımda yok. Araştırmalarım sonucu petek temizliği yaptırmaya karar verdim. Petek temizliği aldığım toprak tesisattan çok memnun kaldım Benden sonra ablamlar da yaptırdı. Teşekkürler toprak tesisat

100% SU KAÇAĞI TESPİTİ VE 7/24 KIRMADAN TIKANIKLIK AÇMA

Garantili su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma için hemen arayın.Ev ve iş yerlerindeki su kaçaklarını cihazlar ile kırmadan noktasal olarak tespit ediyoruz. Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz. Son teknoloji makinelerimiz ile İstanbul’un bütün ilçelerine fiyat farkı olmadan servis hizmetimiz vardır. Su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açmanın makine ile yapılmasının en büyük avantajı en az tamirat masrafıyla sorundan kurtulmanızdır. 

0537 953 7313Hemen Arayın
Su Borusu Tamiri Tesisat Tamir Ustası

Su Borusu Tamiri Tesisat Tamir Ustası

Küçük çapta olan su borusu tamiri işlerini bazen ev sahiplerinin kendileri veya mahallerinde bulunan su tesisatçılarına yaptırmaktadır. Ancak su kaçağı tespitinde cihazlı su tesisatçısından yardım almanız en doğrusu olacaktır. Bazen ev sahipleri musluk değişimi basit işlerde bile su borularına zarar verirler. Bu yüzden eğer mümkünse uzman su tesisatçısından yardım almanız en doğrusu olur. Arıza temiz su borusu tamiratı veya pis su borusu tamiratında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

read more
Acil Su Tesisatçısı Garantili Servis Hizmeti

Acil Su Tesisatçısı Garantili Servis Hizmeti

Özellikle akşam ve gece saatlerinde meydana gelen su tesisatı arızalarında acil su tesisatçısı servisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Komşularınızdan su tesisatı işinden anlayan ya da mahallenizde bulunan su tesisatçısına ulaşabilirseniz çok şanslısınız demektir. Ancak İstanbul gibi bir metropolde gittikçe kalabalıklaşan nüfus nedeniyle acil su tesisatçısına her zaman ihtiyaç olmaktadır.

read more

[dwqa-list-questions]

SU KAÇAĞINA ve TIKANIKLIĞA SON! HIZLI SERVİS, KESİN ÇÖZÜM İÇİN BİZİ ARAYIN

1 + 13 =

 

Sancaktepe Mah. 899. Sok.
No: 19/A Bağcılar / İSTANBUL