7/24 Tıkanık Boru Açma. Tıkanan Borulara Kesin Çözüm

Banyo, tuvalet ve mutfak bölgelerinin giderinde ki yaşanan sürekli tıkanmalar ev sahiplerini sıkıntıya düşürmektedir. Evde kendi imkanlarınızla gider tıkanıklığını açamadıysanız daha fazla uğraşmanıza gerek kalmadan robotla tıkanık boru açma servisi çağırmanız en doğrusu olacaktır. Firmamız tıkalı giderleri tıkanıklık açma robotu ile dakikalar içinde eviniz zarar görmeden kırmadan dökmeden yapmaktadır.
Hemen AraFiyat Al

7/24 Kırmadan Robotla Tıkanıklık Açma

7/24 Tıkanık Boru Açma. Tıkanan Borulara Kesin Çözüm

7/24 Tıkanık Boru Açma. Tıkanan Borulara Kesin Çözüm

Boruların Tıkanmaması İçin Yapılmaması Gereken Hususlar

Şayet gider boruları sürekli tıkanıyorsa iki ihtimal vardır. Bunlardan birincisi kullanıcıların gidere atılmaması gereken maddeleri atıyor olmasıdır. İkincisi de gider borularınızla ilgili sorundan kaynaklı olabilir. Tıkanık boru açma konusunda banyo bölümünden başlayacak olursak;

 • Küvet içine saç kılı ve tüy atılmamalıdır. Duş sonrası taranan saçlar taraktan alınıp gidere değil çöp kovasına atılmalıdır.
 • Kadınlar ağda sonrası banyoda bulunan tuvalete ağda bezi gibi maddeler atmamalıdır.
 • Makyaj silme veya temizlik için kullanılan ıslak mendiller tuvalet giderine değil çöp kutusuna atılmalıdır.
 • Erkekler sakal tıraşı olduğu zamanlarda kesilen sakalların lavabo giderine gitmemesi için peçete yardımı ile lavabo gideri kapatılmalıdır. Tıraş bittikten sonra yine peçete yardımı ile lavabo içindeki kıllar toplanıp çöp kovasına atılmalıdır.
 • Temizlik sonrası kovada kalan kirli su küvet içine veya banyodaki tuvalete dökülecek ise suyun içinde sünger veya bez gibi maddelerin olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Tuvalet bölümlerinde de durum aslında çok farklı değildir.

 • Tuvalet kağıdı ve el kurulama peçeteleri kullanıldıktan sonra gidere değil çöp kovasına atılmalıdır. Ev sakinleri bu konuda uyarılmalıdır.
 • Özellikle ıslak mendil ve el kurulama havlu peçeteleri tıkanıklığa daha çok sebebiyet verir. Tuvalet kağıdı yumak haline getirilmeden gidere atılırsa tuvaleti tıkama durumu aslında biraz zordur. Ancak gider boğazı daralmış tuvaletlerde küçük parçalarda atılan tuvalet kağıdı dahi tıkamaktadır.
Mutfak Lavabosunun Tıkanma Nedenleri

Mutfak Lavabosunun Tıkanma Nedenleri

Mutfak Lavabosunun Tıkanma Nedenleri

Adeta kadınların korkulu rüyası olan mutfak lavabo tıkanıklığına gelecek olursak;

 • Mutfak gideri tıkanıklığının başlıca sebepleri yağlı yemek kalıntılarının çöp kovasına sıyrılmadan lavaboda yıkanması veya bulaşık makinesine koyulması
 • Kızartma yağının lavaboya dökülmesi
 • Meyve ve sebze yıkarken veya doğrarken küçük parçaların gidere atılması veya kaçması
 • Kürdan, sigara izmariti gibi yabancı maddelerin atılması tıkanıklığa sebebiyet verebilir

Tıkanık boru açma konusunda şayet sorun sürekli yaşanıyorsa mutlaka kamera ile gider borusunun iç kısmı kontrol edilmelidir. Gider borusunda yapısal anlamda bir sorun varsa kalıcı çözüme gidilmelidir. Toprak tesisat kameralı tıkanık boru açma makineleri ve uzman personeli ile İstanbul’un bütün ilçelerine servis imkanı vardır.

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR

Klozet Tıkanıklığına 100% Kırmadan Çözüm

Soru : Kolay gelsin.Bağcılarda ara kat bir daire kiracı olarak oturuyorum.Eve taşındığımdan beri banyodaki klozet ve yerdeki su gideri sürekli tıkanıyor. Tuvalet kağıdı kullanmıyoruz ve klozete herhangi bir şeyde atılmadı bizim bildiğimiz.Klozet tıkanıklığın çok kötü olduğu durumlarda gider açıcı sıvı döktüm yine etkisi olmadı böyle durumda ne yapılıyor kimlerden hizmet alınıyor acaba?

Cevap : Merhaba Şefik bey.Sürekli tıkanmaların olduğu klozet, banyo süzgeci,lavabo,mutfak gideri gibi evin sık kullanılan giderlerinde sorunun 100% çözümü için kameralı tıkanıklık açma robotları ile izleme yapılması gerekmektedir.Yapılan bu kameralı tıkanıklık açma işlemi sonrasında borulardan tıkanıklığa neyin sebep olduğu ve çözüm ne olacağını işini ehli ustalarımız size izah edecektir.En kısa zaman da tıkanıklık açma servis kaydınızı ( 0 537 953 73 13 ) numaralı telefonumuz üzerinden yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yağmur Suyu Gider Tıkanıklığı Nasıl Çözülür?

Soru : Merhaba ben dubleks dairede oturuyorum. Evi alalı 3 ay oldu. Yağmur yağdığı zaman terastaki giderden su az gidiyor. Nalbur dan gideri açmak için tel aldım ama 20 santim sonra gitmiyor. Bende süzgecin olduğu yeri kırdım. Beton parçaları vardı temizledim. Sonra hortumu içine sokup su tuttum yine tıkandı gider. Giderin içine kamera ile bakılmasını istiyorum. Nerede ne sorun var tespit edilsin.

Cevap : Hacı bey gider tıkanıklığının sebebini kırmadan kameralı tespit cihazları ile buluyoruz. Gider borusunun içinde ne varsa cihazın ekranında aynen görünmektedir. Firmamızı arayarak gider görüntüleme ve gider tıkanıklığı açma hizmeti için servis kaydı açtırmanız yeterli olacaktır.

Daireyi Lağım Suyu Basıyor Sebebi Ne olabilir?

Soru : İstanbul Sultangazide kiracının oturduğu bodrum kat daire var. Bina 9 yıllık.İki defa daireyi lağım suyu bastı. Üst kattakilerin tuvalet suyu daireden çıkıyor. Parkeler bu yüzden mahvoldu. Bunun neden kaynaklandığının tespitini yaptırmak istiyorum. Bilgi verir misiniz.

Cevap : Tuvalet tıkanmasının birden fazla sebebi olabilir. Bina sakinleri tarafından tuvalete atılan tuvalet kağıdı,ıslak mendil,bez ve diğer yabancı maddelerden kaynaklanabilir. Bunun dışından binanın ana gider borularında olan yapısal sorunlar nedeniyle dairenizde taşmalar olabilir. Kameralı cihazlar ile binanın ana gider borularının kontrollerini kırmadan yapıyoruz. Tuvalet tıkanmasına ve lağım taşmasına sebebiyet veren hususu kesin olarak tespit ediyoruz. Bunun dışında binanızın rögar ve yağmurluk giderleri de kontrol ediliyor. Bizimle irtibata geçerseniz yardımcı oluruz

100% Kırmadan Tuvalet Açma Yapıyor musunuz?

Soru : Merhaba.5 katlı bir binada dublex dairede oturuyorum.Hem üst katta  hemde alt katta tuvalet var ikisi de klozet.5 yaşında ki oğlum biz yokken tuvalete temizlik bezini atıp sifonu çekmiş.Bir kaç gündür hiç sorun yaşamıyorduk ancak son zamanlarda tuvalet sadece suyu çekiyor ama diğer giderler gitmiyor.Belki çözüm olur diye kimyasal boru tıkanıklığı açma sıvısı kullandım ama oda fayda vermedi.Siz evde yada bina da diğer yerlerde  herhangi bir yeri kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma yapıyor musunuz. Ayrıca kırmadan tuvalet açma işlem ücreti nedir tahmini ne kadar sürer.Çalışan insanlar olduğumuz için bizim evde olduğumuz saatlerde gelmeniz gerekecektir.

Cevap : Merhaba.İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farksız kırmadan ve kesinlikle hiç bir yere zarar vermeden tıkanıklık açma servisimizvardır.Yaşamakta olduğunuz sorunları daha önce defalarca garantili olarak çözmüş tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Arzu ederseniz 7/24 çalışan kırmadan tıkanıklık açma ustalarımız evinize gelip özel tıkanıklık açmarobotları ile 30 dk da sorununuz garantili olarak çözer.

Sıhhi Tesisat

Su Tesisatı Hizmetlerimiz

Tıkanıklık Açma

Tuvalet - Lavabo - Boru-  Gider - Süzgeç - Kanal

7/24 her türlü kırmadan tıkanıklık açma çözümlerimiz ile yanınızdayız.

Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan - Noktasal - Dinlemeli - Kameralı

100% noktasal dinleme cihazları ile su kaçağı tespiti yapıyoruz ve tamir ediyoruz.

Sıhhi Tesisat

Batarya - Süzgeç - Musluk - Sifon

Batarya su damlaması,sifon su kaçırması artık canınızı sıkmasın.

Su Tesisatı ve Komple Tadilat

Siz yorulmayın tesisat ustası aramayın.

Hemen arayın tüm su tesisatı tadilat ve tamir işlerinizi profesyonel tesisatçılarımız yapsın.

Petek Temizleme

Petek temizleme ile %30 varan ısı tasarrufu sağlayın.

Kış aylarında yüksek faturalara çözüm ve sıcacık evler için petek temizleme yaptırın.

7/24 Acil Tamirci

İstanbul Bağcılar / Esenler / Güngören / Bayrampaşa

Mobil acil su tesisatı servisimiz ile İstanbul'da Bağcılar ve yakında ilçelerde hizmetteyiz.
Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.