Çiğdem Ballı / Esenyurt- İstanbul Staff asked 3 sene ago

Üst kat tuvaleti kullandığı zaman bizim tuvaletin tavanındaki gider borusundan damla damla su akıyor. Borudan sızan su pis artık iğrenmeye başladık.1 haftadır aynı sorun devam ediyor üst kat komşusu ile kötü oluyoruz. Su sızıntısının tespiti ile komşu mu ilgilenmeli yoksa biz mi ilgilenmeli bu konuda sorunlar genel olarak nasıl çözülüyor acaba.

Üst katın tuvaletinden su akıyorsa olması gereken öncelikli daire sahibini baktırması gerekmez mi sorunu yaşayanlar olarak bizim mi takip etmemiz gerekiyor.

1 Answers
Toprak Tesisat Staff answered 3 sene ago

Öncelikle geçmiş olsun. Merak etmeyin çok büyük çapta bir arıza yok gibi. Anlattıklarınızdan anladığım kadarıyla alaturka tuvaletin sifon parçasından su akıntısı yapıyor. Sizin tuvaletinizin tavanından bu parçanın değişmesi gerekli. Bu işlemi kırmadan su kaçağı tespiti ve bakımı yapan firmamız yapıyor. Bize ulaşırsanız detaylı bilgi alabilirsiniz.

Normal şartlarda bu tarz sorunlar ile dediğiniz gibi öncelikli daire sahibi ilgilenir ancak sorunlu insanlarsa önemsemeye biliyorlar. Bu gibi durumlarda için biz evlerinize sigorta yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.