Kolay gelsin. 1 haftadır kombiyi yakmaya başladık. Kombi basıncını 2 ye yükselttim sonra peteklerin havasını aldım. Bar biraz düşmüştü tekrar su bastım. Hava almam rağmen petekler doğru düzgün ısınmıyor. 1 ay önce yoğuşmalı kombi taktırdık. Servisi çağırdım kombide sorun yok dedi peteklere baktırmamız lazım. Ne yapmamız lazım peteklerin havasını alırken mi yanlış yapıyoruz acaba?

1 Answers
Toprak Tesisat Staff answered 3 sene ago

Merhaba Filiz Hanım. Anlaşılan peteklerin havası yeterince alınmıyor. İsterseniz petek havası alma işini iki kişi birlikte yapın. Bir kişi kombiye su takviye yaparken diğer kişide peteklerin havasını alsın. Petek havası alırken purjör kısmından su gelir gelmez hemen kapatmayın. Suyun biraz akıtın bazen su geldikten bir müddet sonra tekrar biriken hava gelebilir. Bu şekilde yaptıktan sorun düzelmez ise bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz. Petek temizliği yaptırdınız mi bilmiyorum. Petekleriniz kirlide olabilir. Hava alma işlemini tamamladıktan sonra tekrar iletişime geçebilirsiniz

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.