İyi günler diliyorum. 9 yıllık binada dükkân üstü 3 oda 1 salon evimiz var. Kış aylarında ısınma sorunu yaşıyoruz kalorifer peteği neden az ısınıyor. Özellikle kombiye uzak olan odalardaki petekler neredeyse hiç ısınmıyor. Kombi bakımını geçen pazar günü yaptırdım hiç bir faydası olmadı. Bakım için gelen arkadaşlar peteklerin havasını da aldı düzenli olarak biz de kontrol edip alıyoruz. Konuyla alakalı kesin çözüm bulmak istiyorum. Kendi dairem olduğu için kalıcı bir çözüm bulmak istiyorum. Acil olarak bana bilgi verir misiniz?

1 Answers
Toprak Tesisat Staff answered 3 sene ago

Emrah bey ilk olarak size şunu söyleyelim. Evinizdeki ısı kaybını önlemeniz gerekli. Alt katta dükkan var diyorsunuz. Dükkan yeterli derecede ısı sağlamıyorsa zaten evinizde sıcaklık kaybının büyük çoğunluğu dükkandan dolayıdır. Dükkan sahibiyle konuşup tavan kısmına gereken yalıtım işlemlerini yapabilirsiniz. İkinci olarak kombinizin kapasitesi yeterli olup olmadığı tespit edilmelidir. Kombi kapasitesi yeterli ise son peteklerdeki ısınma sorunu için izlenecek iki yol var. Muhtemelen kalorifer tesisatınız plastik boru ile yapılmış. Şayet böyle ise petek temizliği yapıldıktan sonra aynı sorun ediyorsa kalorifer tesisatınız mobil sistem olarak değiştirilirse ısınma sorunu yaşamazsınız. Konuyla alakalı servis ve fiyat bilgisi almak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.