Rafet GÜÇLÜ / Fatih - İstanbul Staff asked 3 sene ago

Bakırköy’de 3 katlı villada oturuyorum. Evin bir cephesi sürekli rutubetli duvar sürekli kabarıp boya dökülüyor. Daha önce bir kaç defa boyacı çağırıp duvar tamir edildi dış cephede bir sorunda görülmedi. Gelen ustalar robotla ve dinleme cihazları ile kırmadan su kaçak tespiti yapan tesisatçılar var dedi bende sizden bu konuda bilgi almak istiyorum. Evin duvarı neden rutubet yapar diye bazı tesisatçılar getirdik hepsi kırıp bakmamız lazım diyor bu işin kırmadan bir çözümü var mı?

1 Answers
Toprak Tesisat Staff answered 3 sene ago

Rafet Bey merhaba. Evin duvarı neden rutubet yapar sorusunun altına bir çok sorun girebilir. Su faturanızda artış yoksa cephe ve yağmurluk giderlerinin kontrol edilmesi gerekli. Bina içinde o bölgeye denk gelen pis su boruları varsa bakılmasında fayda var. Pis su borularının dinleme cihazları ile 100% kırmadan dökmeden su kaçak tespiti yöntemi ile kontrolünde yardımcı olabiliriz. Lütfen iletişim kısmından uzman robotlu su tesisatçılarımızdan randevu alınız.

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.