İyi günler 2 aylık yeni binanın asansör boşluğuna su doluyor. Kuyu içine dalgıç pompa attık ama tedirginiz. Olması gereken suyun kaynağını tespit edip asansör boşluğuna su dolmadan önce engellemek gerekir. Nalburlardan bir kaç normal tesisatçı getirdik inceleme yaptılar ama görebilmek için bazı yerleri kırmamız lazım dediler. Biz de kırmadan önce internette arayıp Toprak tesisatı bulduk. Sorunla ilgili acil yardım ve önerilerinizi bekleriz.

1 Answers
Toprak Tesisat Staff answered 3 sene ago

Merhaba. Öncelikle konuyla ilgili kesin bir şey söylemek doğru olmaz. Asansör boşluğuna su doluyor sürekli geliyor diyorsunuz. Giriş kat daireler, varsa dükkanlar, binaya şebekeden gelen temiz su hattı kontrolü yapılmalıdır. Genel bir kontrolden ziyade alan daraltılması yapılarak bulunması daha iyi olur. En kötü ihtimalde bina temellerinde su kaynağının olması ve drenaj yapılmamasıdır.

Normal tesisatçılarla uğraşmadan kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmalar ile çalışmanızı kesinlikle tavsiye ederiz aksi takdir se sorunu bulamayıp boşuna masraf yapmış olabilirsiniz.

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.