Kırmadan Kanalizasyon Borusu Açma. Acil Kanalizasyon Tıkanıklığı Çözüm

Binaların atık suyu bina ortak atık su borularından geçerek bina rögarına, oradan da belediye ana kanal borusuna dökülmektedir. Kanalizasyon borusu açma durumunda iki durum ile karşılaşılmaktadır. Birincisi rögar çıkış ağzı ve ikincisi de rögarınızın daha ileri kısımlarında sokağınızdan geçen ana gider hattına bağlantı noktasından olabilir.
Hemen AraFiyat Al

7/24 Kırmadan Robotla Tıkanıklık Açma

100% Kırmadan Robotla Tıkalı Pimaş Açma İstanbul Boru Açma Tıkanıklık Açma Acil Tesisat Ustası Gider açma Boru Tıkandı Lavabo Tıkandı Tuvalet Tıkandı

Kırmadan Kanalizasyon Borusu Açma. Acil Kanalizasyon Tıkanıklığı Çözüm

Kanalizasyon Borusu Açma İşleminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kanalizasyon borusu açma uzmanlık gerektiren ve kanalizasyon açma makineleri ile yapılması gereken bir işlemdir. Demir çubuk veya sopa gibi yapılan kanal açma uygulamaları eskiden kalan ilkel yöntemlerdir. Bazı mal sahiplerinin kendi çabalarıyla kanalizasyon açma girişimleri esnasında çoğu kez kazalar yaşanmakta ve kanalizasyon içinde metal boru ve ahşap sopa kalmakta veya kırılmaktadır.

Öncelikle çalışma alanına uyarıcı levha asılmalı veya şerit çekilmelidir. Rögar kapağı açık bırakılıp başka alanlara gidilmemelidir. Rögarın olduğu yerden başka alanlara gidilecekse mutlaka uyarıcı olarak bir kişi beklemelidir. Rögar kapağı açılırken veya kapanırken iş güvenliği çok önemlidir. Rögar kapağı açılınca mümkünse yalnız açılmamalıdır.

Rögar kapağı maline veya açmaya uygun aparatlar ile açılmalıdır. Rögar kapağı açıldığı zaman rögar içinde biriken metan gazının dışarı çıkması için bir müddet havalanması için beklenmelidir. Yanıcı maddeler ile çalışma alanına yaklaşılmamalıdır. Kanalizasyon borusu açma çalışması yapılırken kanal ve rögar içinde kolayca kırılabilecek malzemeler kullanılmamalıdır. Rögar kapak kenarlarından kanalın iç kısmına taş ve toprak gitmesi engellenmelidir.

Kombi Su Kaçağı Tamirini Kırmadan Yapan Tesisatçı

Kanalizasyon Borusu Açma Robotlu Çözüm

Kanalizasyon Borusu Açma Robotlu Çözüm

Firmamız kanalizasyon borusu açma işlemini tıkanıklık açma robotu ile yapmaktadır. Herhangi bir yer kırılmadan yapılan bu işlem gerek bina ana gider boruları, kanalizasyon ve daire içlerinde bulunan gider tıkanıklığını açmak için en etkili ve doğru yöntemdir. Özellikle son yıllarda gider açıcı kimyasal maddelerin kullanılması gider borularının zarar görmesine neden olmaktadır. Gider açan kimyasal maddeler yüksek dozda asit içerdiği için sağlığınız açısından zararlıdır. Ayrıca asit gider borularınızı eritip büzüştürmektedir. Ek yerlerinde contalara zarar vererek su sızıntılarına sebebiyet verir.

Kanalizasyon Borularının Nereden Geçtiğini Bulan Tesisat Ustası

Bina rögarı ve kanalizasyon borularının nereden geçtiği bilinmeyen yerlerde kanal tespit dedektörlerimiz ile noktasal olarak tespit ediyoruz. Toprak veya beton zemin altında kalan rögar kapağı ve kanalizasyon borusu tespitinde en kısa ve maliyetsiz yöntem dedektörlü tespittir. Tahminlere göre boş yere toprak kazma veya beton kırmadan yapılan bu işlem sayesinde bahçe veya binanız hasar görmekten kurtulur.

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR

Klozet Tıkanıklığına 100% Kırmadan Çözüm

Soru : Kolay gelsin.Bağcılarda ara kat bir daire kiracı olarak oturuyorum.Eve taşındığımdan beri banyodaki klozet ve yerdeki su gideri sürekli tıkanıyor. Tuvalet kağıdı kullanmıyoruz ve klozete herhangi bir şeyde atılmadı bizim bildiğimiz.Klozet tıkanıklığın çok kötü olduğu durumlarda gider açıcı sıvı döktüm yine etkisi olmadı böyle durumda ne yapılıyor kimlerden hizmet alınıyor acaba?

Cevap : Merhaba Şefik bey.Sürekli tıkanmaların olduğu klozet, banyo süzgeci,lavabo,mutfak gideri gibi evin sık kullanılan giderlerinde sorunun 100% çözümü için kameralı tıkanıklık açma robotları ile izleme yapılması gerekmektedir.Yapılan bu kameralı tıkanıklık açma işlemi sonrasında borulardan tıkanıklığa neyin sebep olduğu ve çözüm ne olacağını işini ehli ustalarımız size izah edecektir.En kısa zaman da tıkanıklık açma servis kaydınızı ( 0 537 953 73 13 ) numaralı telefonumuz üzerinden yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yağmur Suyu Gider Tıkanıklığı Nasıl Çözülür?

Soru : Merhaba ben dubleks dairede oturuyorum. Evi alalı 3 ay oldu. Yağmur yağdığı zaman terastaki giderden su az gidiyor. Nalbur dan gideri açmak için tel aldım ama 20 santim sonra gitmiyor. Bende süzgecin olduğu yeri kırdım. Beton parçaları vardı temizledim. Sonra hortumu içine sokup su tuttum yine tıkandı gider. Giderin içine kamera ile bakılmasını istiyorum. Nerede ne sorun var tespit edilsin.

Cevap : Hacı bey gider tıkanıklığının sebebini kırmadan kameralı tespit cihazları ile buluyoruz. Gider borusunun içinde ne varsa cihazın ekranında aynen görünmektedir. Firmamızı arayarak gider görüntüleme ve gider tıkanıklığı açma hizmeti için servis kaydı açtırmanız yeterli olacaktır.

Daireyi Lağım Suyu Basıyor Sebebi Ne olabilir?

Soru : İstanbul Sultangazide kiracının oturduğu bodrum kat daire var. Bina 9 yıllık.İki defa daireyi lağım suyu bastı. Üst kattakilerin tuvalet suyu daireden çıkıyor. Parkeler bu yüzden mahvoldu. Bunun neden kaynaklandığının tespitini yaptırmak istiyorum. Bilgi verir misiniz.

Cevap : Tuvalet tıkanmasının birden fazla sebebi olabilir. Bina sakinleri tarafından tuvalete atılan tuvalet kağıdı,ıslak mendil,bez ve diğer yabancı maddelerden kaynaklanabilir. Bunun dışından binanın ana gider borularında olan yapısal sorunlar nedeniyle dairenizde taşmalar olabilir. Kameralı cihazlar ile binanın ana gider borularının kontrollerini kırmadan yapıyoruz. Tuvalet tıkanmasına ve lağım taşmasına sebebiyet veren hususu kesin olarak tespit ediyoruz. Bunun dışında binanızın rögar ve yağmurluk giderleri de kontrol ediliyor. Bizimle irtibata geçerseniz yardımcı oluruz

100% Kırmadan Tuvalet Açma Yapıyor musunuz?

Soru : Merhaba.5 katlı bir binada dublex dairede oturuyorum.Hem üst katta  hemde alt katta tuvalet var ikisi de klozet.5 yaşında ki oğlum biz yokken tuvalete temizlik bezini atıp sifonu çekmiş.Bir kaç gündür hiç sorun yaşamıyorduk ancak son zamanlarda tuvalet sadece suyu çekiyor ama diğer giderler gitmiyor.Belki çözüm olur diye kimyasal boru tıkanıklığı açma sıvısı kullandım ama oda fayda vermedi.Siz evde yada bina da diğer yerlerde  herhangi bir yeri kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma yapıyor musunuz. Ayrıca kırmadan tuvalet açma işlem ücreti nedir tahmini ne kadar sürer.Çalışan insanlar olduğumuz için bizim evde olduğumuz saatlerde gelmeniz gerekecektir.

Cevap : Merhaba.İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farksız kırmadan ve kesinlikle hiç bir yere zarar vermeden tıkanıklık açma servisimizvardır.Yaşamakta olduğunuz sorunları daha önce defalarca garantili olarak çözmüş tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Arzu ederseniz 7/24 çalışan kırmadan tıkanıklık açma ustalarımız evinize gelip özel tıkanıklık açmarobotları ile 30 dk da sorununuz garantili olarak çözer.

Sıhhi Tesisat

Su Tesisatı Hizmetlerimiz

Tıkanıklık Açma

Tuvalet - Lavabo - Boru-  Gider - Süzgeç - Kanal

7/24 her türlü kırmadan tıkanıklık açma çözümlerimiz ile yanınızdayız.

Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan - Noktasal - Dinlemeli - Kameralı

100% noktasal dinleme cihazları ile su kaçağı tespiti yapıyoruz ve tamir ediyoruz.

Sıhhi Tesisat

Batarya - Süzgeç - Musluk - Sifon

Batarya su damlaması,sifon su kaçırması artık canınızı sıkmasın.

Su Tesisatı ve Komple Tadilat

Siz yorulmayın tesisat ustası aramayın.

Hemen arayın tüm su tesisatı tadilat ve tamir işlerinizi profesyonel tesisatçılarımız yapsın.

Petek Temizleme

Petek temizleme ile %30 varan ısı tasarrufu sağlayın.

Kış aylarında yüksek faturalara çözüm ve sıcacık evler için petek temizleme yaptırın.

7/24 Acil Tamirci

İstanbul Bağcılar / Esenler / Güngören / Bayrampaşa

Mobil acil su tesisatı servisimiz ile İstanbul'da Bağcılar ve yakında ilçelerde hizmetteyiz.
Ana sayfa » Toprak Tesisat » Kırmadan Tıkanıklık Açma » Kanal Açma & Kanal Tıkanıklığı Açma » Kırmadan Kanalizasyon Borusu Açma. Acil Kanalizasyon Tıkanıklığı Çözüm
Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.