100% Kırmadan Banyo Gider Süzgeci Açma.7/24 Servis

Tıkanan giderlerinizi banyo gider süzgeci açma makinelerimiz ile kırmadan dakikalar içinde açıyoruz. Banyo gider süzgeçleri genellikle saç kılı ve tüyler yüzünden tıkanmaktadır. Bunun dışında banyoda bulunan diğer gider borularının bağlantı noktasında olan tıkanmadan dolayı da banyo gider süzgeci tıkanabilir. Kendi imkânlarınızla da banyo gider süzgeci açma işlemini yapmanız mümkün olabilir.
Hemen AraFiyat Al

7/24 Kırmadan Robotla Tıkanıklık Açma

100% Kırmadan Banyo Gider Süzgeci Açma.7/24 Servis

100% Kırmadan Banyo Gider Süzgeci Açma.7/24 Servis

Kırmadan 7/24 Banyo Süzgeci Açma

Banyo gider süzgeci açma konusunda mal sahipleri en çok tel veya ahşap çubuk ya da gider açıcı kimyasal kullanmaktadır. Evdeki malzemelerle gider açma yöntemleri uygulanırken dikkatli olunmazsa ekstra tamirat maliyeti çıkabilir. Süzgeç olarak tabir ettiğimiz yer sifonları banyo ve balkon bölümlerinde yer almaktadır. Mutfak balkonundaki bulunan süzgeç giderleri mutfak gider hattına veya yağmurluk hattına bağlanmaktadır

Firmamız banyo gider süzgeci açma işlemini tıkanıklık açma robotu ile evinizde herhangi bir alan kırmadan dakikalarca içinde yapmaktadır. Her ne kadar robotla gider açma yöntemi olsa bile yinede ilk önce sizin tıkanıklığı kendi başınıza açmak için uğraşacağınızı bildiğimiz için size banyo gider süzgeci açma yöntemleri hakkında birkaç pratik önerimiz var.

Banyo Gider Süzgeci Açma Pratik Çözüm

  • Aşağıda anlatılan banyo gider süzgeci açma yöntemlerini uygularken koruyucu maske, eldiven ve gözlük kullanınız.
  • Tıkanan süzgecin üst kapağını ve iç kısmını çıkarınız pislik varsa temizleyiniz
  • Ardından metal elbise askısını ek yerinden ayırınız. Elbise askısının bir ucu hafif kanca şeklinde olursa süzgeç ağzında kalan pisliği çekebilirsiniz.
  • Karbonat ve sirke yöntemi bazen işe yarayabilir. Süzgeç içine 2 su bardağı karbonat dökünüz. Karbonatın üstüne 2 su bardağı sirke dökünüz. Sirke ve karbonat karışacağı için köpürebilir. Lütfen bu durumda panik yapmayın.
  • 1,5 bardak kadar limon tuzunu süzgecin içine dökünüz. 2 su bardağı sirkeyi üstüne ilave ederek tıkanıklığı açmayı deneyin.
  • Sofra tuzu ve sirke ile gider açmayı denemenizde fayda var. 1,5 su bardağı sofra tuzunun üstüne 2 su bardağı sirke dökün ve açmayı deneyin.
  • Su hortumunu süzgeç giderine sokup ileri geri yaparak tıkanıklığı açmayı deneyebilirsiniz.
Süzgeç Giderini Tıkayan Bir Şey Atmadığım Halde Neden Tıkanıyor

Süzgeç Giderini Tıkayan Bir Şey Atmadığım Halde Neden Tıkanıyor

Süzgeç Giderini Tıkayan Bir Şey Atmadığım Halde Neden Tıkanıyor?

Mutfak gider hattına bağlı süzgeçleri kullanmadığınız halde tıkanmasının sebebi süzgecin bağlandığı gider borusunun iç kısmında olan daralma ve tıkanmadan kaynaklıdır. Banyo kısımlarında ise süzgeç giderlerini saç kılları ve tüy tıkamaktadır. Bazı ev hanımları banyoda yün ve halı yıkanmaktadır. Halı ve yünden çıkan tüyler süzgeç giderini tıkayabilir.

Gider Açıcı Tesisatçı

Bunların haricinde süzgeçlerin gider borusuna bağlantısı gırtlak hortumu ile yapılıyorsa çok fazla kıvrım verilmemelidir. Gırtlak hortumları çok sağlam malzemeler değildir. Özellikle bazı mal sahipleri süzgeç tıkanmasını açmak için metal ve ahşap çubuklar sokmaktadır. Bazen gider borularını delinmektedir. Süzgeç yapılırken giderin borusu süzgeç boğazına sıkıca geçmelidir. Süzgecin alt ve yan kısımları harç ile dolgun şekilde beslenmelidir. Gider açan tesisatçı olarak masraf yapmamak için müdahale ettiğiniz su tesisatı sorunlarında daha büyük masrafa yol açabileceğinizi hatırlatmakta fayda görüyoruz.

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR

Klozet Tıkanıklığına 100% Kırmadan Çözüm

Soru : Kolay gelsin.Bağcılarda ara kat bir daire kiracı olarak oturuyorum.Eve taşındığımdan beri banyodaki klozet ve yerdeki su gideri sürekli tıkanıyor. Tuvalet kağıdı kullanmıyoruz ve klozete herhangi bir şeyde atılmadı bizim bildiğimiz.Klozet tıkanıklığın çok kötü olduğu durumlarda gider açıcı sıvı döktüm yine etkisi olmadı böyle durumda ne yapılıyor kimlerden hizmet alınıyor acaba?

Cevap : Merhaba Şefik bey.Sürekli tıkanmaların olduğu klozet, banyo süzgeci,lavabo,mutfak gideri gibi evin sık kullanılan giderlerinde sorunun 100% çözümü için kameralı tıkanıklık açma robotları ile izleme yapılması gerekmektedir.Yapılan bu kameralı tıkanıklık açma işlemi sonrasında borulardan tıkanıklığa neyin sebep olduğu ve çözüm ne olacağını işini ehli ustalarımız size izah edecektir.En kısa zaman da tıkanıklık açma servis kaydınızı ( 0 537 953 73 13 ) numaralı telefonumuz üzerinden yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yağmur Suyu Gider Tıkanıklığı Nasıl Çözülür?

Soru : Merhaba ben dubleks dairede oturuyorum. Evi alalı 3 ay oldu. Yağmur yağdığı zaman terastaki giderden su az gidiyor. Nalbur dan gideri açmak için tel aldım ama 20 santim sonra gitmiyor. Bende süzgecin olduğu yeri kırdım. Beton parçaları vardı temizledim. Sonra hortumu içine sokup su tuttum yine tıkandı gider. Giderin içine kamera ile bakılmasını istiyorum. Nerede ne sorun var tespit edilsin.

Cevap : Hacı bey gider tıkanıklığının sebebini kırmadan kameralı tespit cihazları ile buluyoruz. Gider borusunun içinde ne varsa cihazın ekranında aynen görünmektedir. Firmamızı arayarak gider görüntüleme ve gider tıkanıklığı açma hizmeti için servis kaydı açtırmanız yeterli olacaktır.

Daireyi Lağım Suyu Basıyor Sebebi Ne olabilir?

Soru : İstanbul Sultangazide kiracının oturduğu bodrum kat daire var. Bina 9 yıllık.İki defa daireyi lağım suyu bastı. Üst kattakilerin tuvalet suyu daireden çıkıyor. Parkeler bu yüzden mahvoldu. Bunun neden kaynaklandığının tespitini yaptırmak istiyorum. Bilgi verir misiniz.

Cevap : Tuvalet tıkanmasının birden fazla sebebi olabilir. Bina sakinleri tarafından tuvalete atılan tuvalet kağıdı,ıslak mendil,bez ve diğer yabancı maddelerden kaynaklanabilir. Bunun dışından binanın ana gider borularında olan yapısal sorunlar nedeniyle dairenizde taşmalar olabilir. Kameralı cihazlar ile binanın ana gider borularının kontrollerini kırmadan yapıyoruz. Tuvalet tıkanmasına ve lağım taşmasına sebebiyet veren hususu kesin olarak tespit ediyoruz. Bunun dışında binanızın rögar ve yağmurluk giderleri de kontrol ediliyor. Bizimle irtibata geçerseniz yardımcı oluruz

100% Kırmadan Tuvalet Açma Yapıyor musunuz?

Soru : Merhaba.5 katlı bir binada dublex dairede oturuyorum.Hem üst katta  hemde alt katta tuvalet var ikisi de klozet.5 yaşında ki oğlum biz yokken tuvalete temizlik bezini atıp sifonu çekmiş.Bir kaç gündür hiç sorun yaşamıyorduk ancak son zamanlarda tuvalet sadece suyu çekiyor ama diğer giderler gitmiyor.Belki çözüm olur diye kimyasal boru tıkanıklığı açma sıvısı kullandım ama oda fayda vermedi.Siz evde yada bina da diğer yerlerde  herhangi bir yeri kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma yapıyor musunuz. Ayrıca kırmadan tuvalet açma işlem ücreti nedir tahmini ne kadar sürer.Çalışan insanlar olduğumuz için bizim evde olduğumuz saatlerde gelmeniz gerekecektir.

Cevap : Merhaba.İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farksız kırmadan ve kesinlikle hiç bir yere zarar vermeden tıkanıklık açma servisimizvardır.Yaşamakta olduğunuz sorunları daha önce defalarca garantili olarak çözmüş tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Arzu ederseniz 7/24 çalışan kırmadan tıkanıklık açma ustalarımız evinize gelip özel tıkanıklık açmarobotları ile 30 dk da sorununuz garantili olarak çözer.

Sıhhi Tesisat

Su Tesisatı Hizmetlerimiz

Tıkanıklık Açma

Tuvalet - Lavabo - Boru-  Gider - Süzgeç - Kanal

7/24 her türlü kırmadan tıkanıklık açma çözümlerimiz ile yanınızdayız.

Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan - Noktasal - Dinlemeli - Kameralı

100% noktasal dinleme cihazları ile su kaçağı tespiti yapıyoruz ve tamir ediyoruz.

Sıhhi Tesisat

Batarya - Süzgeç - Musluk - Sifon

Batarya su damlaması,sifon su kaçırması artık canınızı sıkmasın.

Su Tesisatı ve Komple Tadilat

Siz yorulmayın tesisat ustası aramayın.

Hemen arayın tüm su tesisatı tadilat ve tamir işlerinizi profesyonel tesisatçılarımız yapsın.

Petek Temizleme

Petek temizleme ile %30 varan ısı tasarrufu sağlayın.

Kış aylarında yüksek faturalara çözüm ve sıcacık evler için petek temizleme yaptırın.

7/24 Acil Tamirci

İstanbul Bağcılar / Esenler / Güngören / Bayrampaşa

Mobil acil su tesisatı servisimiz ile İstanbul'da Bağcılar ve yakında ilçelerde hizmetteyiz.
Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.