Acil Su Tesisatçısı

Özellikle akşam ve gece saatlerinde meydana gelen su tesisatı arızalarında acil su tesisatçısı servisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Komşularınızdan su tesisatı işinden anlayan ya da mahallenizde bulunan su tesisatçısına ulaşabilirseniz çok şanslısınız demektir. Ancak İstanbul gibi bir metropolde gittikçe kalabalıklaşan nüfus nedeniyle acil su tesisatçısına her zaman ihtiyaç olmaktadır.

0 ( 212 ) 434 58 370 ( 537 ) 953 73 13

Ana sayfa » Toprak Tesisat » Tesisat » Acil Su Tesisatçısı Garantili Servis Hizmeti

Acil Su Tesisatçısı

Acil Su Tesisatçısı

Özellikle akşam ve gece saatlerinde meydana gelen su tesisatı arızalarında acil su tesisatçısı servisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Komşularınızdan su tesisatı işinden anlayan birisi varsa veya mahallenizde bulunan su tesisatçısına ulaşabilirseniz şanslısınız demektir. Ancak İstanbul gibi bir şehirde gittikçe kalabalıklaşan nüfus nedeniyle acil su tesisatçısına her zaman ihtiyaç olmaktadır.

İstanbul avrupa yakası acil su tesisatçısı

Bu tip durumlarla karşılaşırsanız durumun aciliyetini gidermek için su sayacınızın vanasını kapatmanız yapacağınız ilk iş olmalıdır. 

Özellikle şiber vana olarak bildiğimiz kırmızı renkli çevirmeli su vanaları suyu kapatma vasfını kaybedebilir. Zamanla açıp kapama mekanizmasında oluşan korozyon ve pas buna sebep olur. Bunun için su saati vananızı haftada bir açıp kapamanız faydalı olacaktır.

7/24 acil su tesisatçısı 

Acil su tesisatçısı olarak aniden meydana gelen su arızaları için arabalı servis imkanı ile bir telefonla evinize geliyoruz. Özellikle gece meydana gelen arızalarda tamirat için gerek komşulardan gerekse yan binalarda sorun olacaksa binanızdan izin alarak binaya ait ana vanayı kapatabilirsiniz. 

Evlerde önemsiz gibi görünen su arızalarını daha fazla büyümeden tamir ettirmeniz daha doğru olacaktır. Misafirliğe giderken veya tatile çıkarken acaba bir sorun olacak mı düşüncesi ile gitmeniz sizin içinde kötü olacaktır. Bu yüzden rutin su tesisatı kontrollerinizi arıza çıkmadan yaptırmanız en doğrusudur.

İstanbul Anadolu yakası acil su tesisatçısı

Acil Su Tesisatçısı

Acil Su Tesisatçısı

Ev sahipleri tarafından günlük hayatta en çok yapılan yanlışlardan bir tanesi de kalitesiz musluk, mutfak veya banyo bataryası, taharet musluğu, rezervuar iç takımı gibi malzemeleri alarak evlerine taktırmalarıdır. Taharet musluğu fiyatları o kadar esnektir ki 10 lira ile 200 lira aralığında musluk vardır.

Bazı musluklar o kadar kalitesizdir ki montaj yapan ustanın elinde kalmaktadır. Gerek su tesisatı malzemesi gerekse yapılacak işçilikte her zaman sağlamlık ve garanti aramanız en doğrusudur.

Makineli acil su tesisatçısı

Acil su tesisatçısı olarak tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, kanal tıkanıklığı açma, logar tıkanıklığı açma hizmetleri de vermekteyiz. Özellikle binada ana giderin tıkanması ile birlikte bodrum daireleri lağım suyu basabilir.

Akşam veya gece saatlerinde mal sahiplerinin karşılaştığı durum oldukça zordur. Bunun için binanızın yönetiminin kurumsal bir su tesisatı firması ile anlaşması ve olası arızalarda panik haline düşmektense anlaşmalı olduğu firmayı araması en doğrusu olacaktır.

SON TEKNOLOJİ MAKİNE VE UZMAN PERSONEL İLE İSTANBUL GENELİNE HİZMET

Su Kaçağı Tespiti

Tıkanıklık Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Lavabo Açma

Pimaş Açma

Gider Açma

Logar Açma

Kanal Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon Açma

Müşteri Görüşleri

İkram USTA Bağcılar 3 Ocak 2018

Mutfağın lavabo tıkanıklığı için çağırdım internetten. Çok memnun kaldım kısa sürede bitti işleri.

İşini iyi yapan nadir firmalardan. Su tesisatçımız diyebileceğimiz ciddi bir firma var artık sevgiler

Selahattin KILIÇ Bağcılar 13 Ocak 2018

Alt komşuya su akıyordu banyodan. Toprak tesisattan arkadaşlar sağolsun buldular arızayı. Banyodaki gider borularının değişmesi gerektiğini söylediler. Fayans dahil herşey yapıldı gerçekten titiz çalışıyorlar. Gelen ustalar saygılı ve işini biliyor.

Güliz SAYAR Esenler 6 Şubat 2018

Kış geldiği zaman ısınmakta güçlük çekiyorduk. Eski ev olduğu için yalıtımda yok. Araştırmalarım sonucu petek temizliği yaptırmaya karar verdim. Petek temizliği aldığım toprak tesisattan çok memnun kaldım Benden sonra ablamlar da yaptırdı. Teşekkürler toprak tesisat

100% SU KAÇAĞI TESPİTİ VE 7/24 KIRMADAN TIKANIKLIK AÇMA

Garantili su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma için hemen arayın.Ev ve iş yerlerindeki su kaçaklarını cihazlar ile kırmadan noktasal olarak tespit ediyoruz. Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz. Son teknoloji makinelerimiz ile İstanbul’un bütün ilçelerine fiyat farkı olmadan servis hizmetimiz vardır. Su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açmanın makine ile yapılmasının en büyük avantajı en az tamirat masrafıyla sorundan kurtulmanızdır. 

0537 953 7313Hemen Arayın
Su Borusu Tamiri Tesisat Tamir Ustası

Su Borusu Tamiri Tesisat Tamir Ustası

Küçük çapta olan su borusu tamiri işlerini bazen ev sahiplerinin kendileri veya mahallerinde bulunan su tesisatçılarına yaptırmaktadır. Ancak su kaçağı tespitinde cihazlı su tesisatçısından yardım almanız en doğrusu olacaktır. Bazen ev sahipleri musluk değişimi basit işlerde bile su borularına zarar verirler. Bu yüzden eğer mümkünse uzman su tesisatçısından yardım almanız en doğrusu olur. Arıza temiz su borusu tamiratı veya pis su borusu tamiratında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

read more

Filter:AllUnanswered
Süleyman BİRSİN asked 1 sene ago • 
359 views1 answers0 votes
Suna BAYRAK asked 2 sene ago • 
564 views1 answers1 votes
Şerif Demir asked 1 sene ago • 
303 views1 answers0 votes
Mahmut KAĞITÇI asked 1 sene ago • 
275 views1 answers0 votes
838 views1 answers-1 votes
Filiz BAYAR asked 1 sene ago • 
475 views1 answers0 votes
Emrah GÜLER asked 2 sene ago • 
483 views1 answers0 votes
Gülay YILMAZ asked 2 sene ago • 
454 views0 answers-2 votes
Fahri KAYMAK asked 2 sene ago • 
497 views0 answers2 votes
856 views1 answers-1 votes
842 views1 answers-2 votes
814 views1 answers-1 votes
Alp AYDIN asked 2 sene ago • 
841 views1 answers-1 votes
820 views1 answers-1 votes
birol cayar asked 2 sene ago • 
854 views1 answers-1 votes
839 views1 answers2 votes
887 views1 answers1 votes

SU KAÇAĞINA ve TIKANIKLIĞA SON! HIZLI SERVİS, KESİN ÇÖZÜM İÇİN BİZİ ARAYIN

3 + 12 =

 

Sancaktepe Mah. 899. Sok.
No: 19/A Bağcılar / İSTANBUL

 

Call Now Button7/24 Acil - Tıkla Ara