Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Tıkanıklık Açma Tuvalet Açma Gider Açma Lavabo Açma Pimaş Açma Kaçak Su Tespiti Su Kaçağı Bulma İstanbul Tesisatçı Acil Tesisatçı Su Sızıntısı Tespit Patlak Boru Bulma

100% Su Kaçağı Tespiti

0 ( 537 ) 953 73 13

7/24 TIKANIKLIK AÇMA

0 ( 537 ) 953 73 13
Biz Sizi Arayalım
0 ( 212 ) 434 58 37

30 Dk Acil Tesisatçı

Çevrimiçi
Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Tıkanıklık Açma Tuvalet Açma Gider Açma Lavabo Açma Pimaş Açma Kaçak Su Tespiti Su Kaçağı Bulma İstanbul Tesisatçı Acil Tesisatçı Su Sızıntısı Tespit Patlak Boru Bulma

100% Su Kaçağı Tespiti

0 ( 537 ) 953 73 13

7/24 TIKANIKLIK AÇMA

0 ( 537 ) 953 73 13

Biz Sizi Arayalım

0 ( 212 ) 434 58 37

30 Dk Acil Tesisatçı

Çevrimiçi

30 dk da tesisatınıza hiç zarar vermeden Avcılar su kaçağı tespiti yapan bir su tesisatı firmasıyız.Tesisat sorunlarıyla daha fazla boğuşmayın hemen bizi arayın.

100% Kırmadan Avcılar Su Kaçağı Tespiti.7/24 Su Kaçağı Tespiti Avcılar

Kırmadan ve kesinlikle tesisatınıza hiç bir zarar vermeden noktasal olarak dinleme cihazları ile su kaçağı tespiti yapıyoruz.Hemen arayın servisimiz 30 dk da ayağınıza gelsin.

100% Kırmadan Avcılar Su Kaçağı Tespiti

100% SU KAÇAĞI TESPİTİ AVCILAR SERVİSİ

Teknolojik su kaçağı tespit cihazları ile arıza tespiti kesin ve noktasal olarak yapıyoruz. Avcılar su kaçağı tespiti firması olarak son teknoloji kameralı su kaçağı tespit makineleri kullanıyoruz.Usta su tesisatçısı personeli ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Su kaçağı tespiti Avcılar ve İstanbul‘un tüm ilçelerinde 30 dk da yapılır.Aynı gün 2 yıl garantili olarak tamirat yapıyoruz. Detaylı bilgi için hemen su kaçağı tespiti Avcılar servisini arayabilirsiniz.

7/24 Avcılar Su Kaçağı Tespit

HEMEN ARAYIN 30 DK TESİSATÇI GELSİN.SU KAÇAĞINI 100% BULUYORUZ.

Avcılar Su Kaçağı Tespiti ve 7/24 Su Kaçağı Tespiti Avcılar

Kameralı ve Dinleme Cihazlı Avcılar Su Kaçağı Tespiti

100% Kırmadan Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Avcılar su kaçağı tespiti olarak temiz su tesisatı kaçağı, ısıtma tesisatı su kaçağı, atık su tesisatı kaçağı tespiti işlerinizde son teknoloji cihazlarımız ve uzman personelimiz ile noktasal olarak avcılar su kaçağı tespiti yapıyoruz.

Avcılar ilçesinde son yıllarda hızla artan kentsel dönüşüm projelerinde düşük maliyet yüksek kar politikası maalesef su tesisatı sorunlarını da beraberinde getirdi. Eski binalarda zaten sürekli yaşanan su tesisatı arızaları yeni binalarda bir o kadar oluşmaktadır. Bütün yapılarda böyle olmasa bile doğru bir su tesisatı projesi esaslı yapılmayan su tesisatı, kalitesiz malzeme ve işçilik maalesef bunun temelini oluşturur.

Su kaçağı tespiti için cihazları olmayan su tesisatçılarına asla tespit yaptırmayın başınıza dert almayın! 

Su Kaçağı Tespiti Avcılar Kameralı ve Makineli Servis

Su kaçak tespiti çok değil neredeyse 10 sene öncesine kadar tahmini yerler kırılarak yapılıyordu. Bu şekilde yapılan tespitler bazen yanlış olmasa bile gereğinden fazla duvar veya seramik kırılırdı. Bazen su kaçağı kırılan yerin çok aksi istikametinde çıkabilir. Cihazla su kaçağı tespitinin en büyük avantajı en az bölge kırılarak arızanın tamir edilmesidir.

Teknolojik su kaçağı tespit cihazları ile arıza tespiti kesin ve noktasal olarak yapıyoruz. Avcılar su kaçağı tespiti firması olarak son teknoloji kameralı su kaçağı tespit makineleri kullanıyoruz.Usta su tesisatçısı personeli ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Su kaçağı tespiti Avcılar ve İstanbul‘un tüm ilçelerinde 30 dk da yapılır.Aynı gün 2 yıl garantili olarak tamirat yapıyoruz. Detaylı bilgi için hemen su kaçağı tespiti Avcılar servisini arayabilirsiniz.

7/24 Su Kaçağı Tespiti Avcılar.Kırmadan Dinleme Cihazı ile Tespit Yapıyoruz.

Su Kaçak Arızasının Tamiri Kırmadan Yapılıyor Mu?

Kırmadan su kaçağı tamiratı sadece ısıtma tesisatı arızalarında yapılabilir. Kombinin barı düşüyor ve sürekli su ilave ediyorsanız alt komşunuzun evine ve sizin evinize daha fazla zarar vermeden acilen profesyonel su kaçağı tespiti servisini arayınız.

Kameralı su kaçağı tespitinin temel amacı en az hasarla arızayı tamir etmektir.

Isıtma tesisatında su kaçağının kırmadan tamir edilmesi için ilk önce petek temizliği yapılması şarttır. Petek temizliği yapıldıktan sonra tesisata uygun kimyasal ilaç miktarı hesaplandıktan sonra su kaçağını kapatan kimyasal madde ilave edilmesiyle birlikte ısıtma tesisatınız çalıştırılır. Sıcak su ile beraber ısıtma tesisatında sürekli dönen kimyasal ilaç su kaçağını öngörülen süre içinde kapatır.

Avcılar Su Kaçağı Tespiti Firması

Firmamız kırmadan su kaçağı tamiratı konusunda uzmandır.  Evinize gelen servisten mutlak suretle garanti süresi ile ilgili belge istemenizde fayda olacaktır. Profesyonel avcılar su kaçağı tespiti firması mutlak suretle garanti vererek çalışmalıdır. Su tesisatı arıza tespiti ve tamirat işlerinizde kurumsal ve garantili hizmet almak istiyorsanız bize 0212 434 58 37 ve 0537 953 73 13 telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

100% Kırmadan ve Garantili Su Kaçağı Tespiti

Garantili kırmadan su kaçağı tespiti için İstanbul’da hemen servis talebinde bulunabilirsiniz

7/24 Kameralı Tıkanıklık Açma Servisi

İstanbul tıkanıklık açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz.Tuvalet tıkanıklığını 10 dk açıyoruz.

Kırmadan Tespit ve 2 Yıl Garantili Tamirat

Arızanın tamiratını tespit sonrası hemen garantili olarak yapıyoruz.Yaptığımız tamiratlara 2 yıl garanti veriyoruz.

SSS

SU TESİSATI - TIKANIKLIK AÇMA - SIK SORULAN SORULAR

Su Borusu Patladı Usta Fayansı Tamir Etmeden Gitti

Soru : İstanbul Arnavutköy'de apartmanın 3.katında oturuyorum. Kış mevsiminde çocuklarımın yanına gittiğim için daire boş kalıyor. Geç kış mutfak lavabosunun altında ki ince borular patlamış ve evi su basmıştı. Boru patlaması sonrasında alt komşuları aradılar. Gelen usta boruyu tamir edip gitti ancak su patlağını bulabilmek için 3-5 tane kırdığı fayansı tamir etmeden gitti. Şuan herhangi bir su kaçağı yok ancak fayansların tamir edilmesi lazım bu konuda yardımcı olur musunuz. Tekrar aynı sorunu yaşamamak için su tesisatının kontrol edilmesini rica ediyorum.

Cevap : Yaşadığınız sorun nedeniyle geçmiş olmasını dileriz. Bağcılarda bulunan ve İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız kısmi fayans tamiri yaptığı gibi komple tadilatta yapmaktadır. Usta arkadaşlarımız gelip gerekli tespitleri yaptıktan sonra fiyatla ilgili bilgi verebiliriz. Herhangi bir tadilat çalışması içine girmeden bizim görüşmeniz çok iyi olmuş. Aksi halde eskiyen su tesisatı değişmeden veya devam eden su kaçağı sorunları çözülmeden yapılan masraf boşa gidebilecektir. Hemen kırmadan su kaçağı tespiti yapan ve aynı gün tamiratını yapan firmamızı arayıp randevu alabilirsiniz.

Su Kaçağının Hangi Daireden Olduğunu Nasıl Tespit Edebiliriz?

Soru : Kolay gelsin. Bizim binada her katta iki daire var. Benim altımdaki daire değil diğer tarafın mutfak tavanına su akıyor. Karşı komşum tesisatçı çağırdı boyalı su döktü hem benden hem de karşı daireden bir şey anlamadı. Su kaçağı kimin dairesindeyse bulmak istiyoruz.

Ayrıca su kaçağını bulan firmaya su kaçağını tamir ettirmek istiyoruz. Sonuçta bulan kişi arızayı daha iyi tamir eder diye düşünüyoruz. Bununla alakalı kesin buluyorsanız yarın evdeyiz öğlen saatlerinde gelebilirsiniz. Bağcılarda ikamet ediyoruz.

Cevap : Hasan bey boyalı su yöntemi genelde pis su kaçağı tespitinde cihazları olmayan tesisatçılar tarafından yapılmaktadır. Tespit işlemi mutlaka su kaçağı tespit cihazı ve uzman su kaçağı ustası tarafından yapılmalıdır.

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Noktasal Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Nasıl Yapıyorsunuz?

Soru : İyi günler İstanbul Esenyurt'ta 3 yıllık binada dubleks dairem var. Alt katın banyosundan 4 gündür su akıntısı var. Binanın tesisatını yapan tesisatçı muslukların dibinden olduğunu söyleyerek banyoda ne kadar musluk varsa söküp tekrar sıktı. 2 gün geçmesine rağmen hala su akıntısı devam ediyor.

Banyonun tam ortasına denk geliyor akan yer ama kapıya doğru ilerlemiş alt katta. Su kaçağını noktasal olarak tespit ettirmek istiyorum. Su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiratı hakkında bilgi verir misiniz?

Cevap :İyi günler Serkan bey.Öncelikle Su kaçağını dinleme cihazları ile noktasal olarak ve tesisat zarar vermeden tespit ediyoruz. Su kaçağı tespiti tahminlere göre ezbere asla yapılamaz. Evinize geldiğimiz ilk olarak sıcak su ve soğuk su tesisatınızı test ediyoruz. Daha sonra temiz su da kaçak varsa su kaçağının sesini duymaya yarayan cihaz ile buluyoruz.

Eğer temiz suda kaçak yok ise, Pis su gider borularınız kontrol edilir. Bu işlemde yine kırmadan yapılır.Peşinden gider borularının içine gönderdiğimiz kamera ile su kaçağı tespit edilir. Sonuç olarak tespit sonrası yaptığımız su kaçağı tamiratına 2 yıl garanti veriyoruz. Servis kaydı açtırmak için bize ulaşabilirsiniz

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Alt Katın Mutfağına Su Damlıyor Çözüm Nedir?

Soru : İki gündür alt kat komşum bizim mutfaktan kendisine su aktığını söylüyor dün öğleden sonra evde yoktuk yine akmış dolayısıyla bizden olmadığını düşünüyoruz ancak biz evde olup mutfakta su kullandığımız zaman su daha çok akıyor bende bugün inip baktım lavabonun alt kısmını kırdım biraz kuru nereden olabilir en hızlı nasıl bulabiliriz su kaçağını.Kolay gelsin.

Cevap : Öncelikle geçmiş olsun. Sizin dairenizin kontrol edilmesi gerekli yapılacak Su kaçağı kontrollerine bina ana gider borularına bakılması faydalı olacaktır.

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Üst Katın Tuvaletinden Su Akıyor Ne Yapmalıyız.

Soru : Üst kat tuvaleti kullandığı zaman bizim tuvaletin tavanındaki gider borusundan damla damla su akıyor.Borudan sızan su pis artık iğrenmeye başladık.1 haftadır aynı sorun devam ediyor üst kat komşusu ile kötü oluyoruz.Su sızıntısının tespiti ile komşu mu ilgilenmeli yoksa biz mi ilgilenmeli bu konuda sorunlar genel olarak nasıl çözülüyor acaba.

Cevap : Öncelikle geçmiş olsun. Merak etmeyin çok büyük çapta bir arıza yok gibi. Anlattıklarınızdan anladığım kadarıyla alaturka tuvaletin sifon parçasından su akıntısı yapıyor. Sizin tuvaletinizin tavanından bu parçanın değişmesi gerekli. Bu işlemi kırmadan su kaçağı tespiti ve su tesisatı bakımı yapan firmamız yapıyor. Bize ulaşırsanız detaylı bilgi alabilirsiniz

Firmamızı arayıp ( 0 537 953 73 13 ) servis kaydı açtırmanız neticesinde su kaçağı kesin olarak tespit edilir. Firmamız su kaçağı tespiti sonrası tamir işlemini de titizlikle yapmaktadır.

Ana sayfa » Toprak Tesisat » Su Kaçağı Tespiti Hizmet Bölgeleri » Su Kaçağı Tespiti Avrupa Yakası » Avcılar Su Kaçağı Tespiti ve 7/24 Su Kaçağı Tespiti Avcılar

Sıhhi Tesisat

Su Tesisatı Hizmetlerimiz

Tıkanıklık Açma

Tuvalet - Lavabo - Boru-  Gider - Süzgeç - Kanal

7/24 her türlü kırmadan tıkanıklık açma çözümlerimiz ile yanınızdayız.

Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan - Noktasal - Dinlemeli - Kameralı

100% noktasal dinleme cihazları ile su kaçağı tespiti yapıyoruz ve tamir ediyoruz.

Sıhhi Tesisat

Batarya - Süzgeç - Musluk - Sifon

Batarya su damlaması,sifon su kaçırması artık canınızı sıkmasın.

Su Tesisatı ve Komple Tadilat

Siz yorulmayın tesisat ustası aramayın.

Hemen arayın tüm su tesisatı tadilat ve tamir işlerinizi profesyonel tesisatçılarımız yapsın.

Petek Temizleme

Petek temizleme ile %30 varan ısı tasarrufu sağlayın.

Kış aylarında yüksek faturalara çözüm ve sıcacık evler için petek temizleme yaptırın.

7/24 Acil Tamirci

İstanbul Bağcılar / Esenler / Güngören / Bayrampaşa

Mobil acil su tesisatı servisimiz ile İstanbul'da Bağcılar ve yakında ilçelerde hizmetteyiz.
Avcılar’da Tesisat Hizmeti Olan Mahaller ve Kısa Bilgiler

• Ambarlı Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
• Avcılar Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
• Cihangir Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
• Deniz Köşkleri Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
• Firuzköy Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
• Gümüşpala Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
• Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
• Tahtakale Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
• Üniversite Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
• Yeşilkent Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Avcılar İlçemiz yakın zamana kadar sosyal yönden fazla zengin değildi. Nüfus artışı beraberinde, bölgeye çeşitli sosyal tesislerin kurulmasına olanak sağlamıştır. İstanbul Üniversitesi kampüsünün buraya taşınması ile Avcılar’a yeni bir hareketlilik ve canlılık gelmiştir ve bölgedeki sosyal hayatı önemli ölçüde zenginleştirmiştir. Ambarlı sahil şeridinde çok sayıda kafeterya, eğlence merkezleri, balık restorantları vb. yerler bulunmaktadır.

Avcılar Bazı Resmi Kurum Ve Kuruluşların Adres Ve Telefon Bilgileri Aşağıdadır

Avcılar İGDAŞ Hizmet Binası

Üniversite Mah. Toker Kardeşler Sk. No:5 Parseller Avcılar/İST.
Telefon:+90 212 499 11 11

Avcılar İSKİ

Denizköşkler Mahallesi, Reşit Paşa Caddesi, Serezli Sk. No:2, 34315 Avcılar/İstanbul
Tel: 0212 509 44 90

Avcılar Elektrik İdaresi Hizmet Binası

E-5 karayolu üzeri Londra asfaltı No:291/2P (Beyaz Center) Türksan Durağı Avcılar/İSTANBUL

Ana sayfa » Toprak Tesisat » Su Kaçağı Tespiti Hizmet Bölgeleri » Su Kaçağı Tespiti Avrupa Yakası » Avcılar Su Kaçağı Tespiti ve 7/24 Su Kaçağı Tespiti Avcılar

Şimdi Teklif Al
1
7/24 bize yazın. Hemen cevap veriyoruz.
7/24 Hemen Fiyat Al
Merhaba,

İstanbul'da 100% su kaçağı bulma ve 7/24 tıkanıklık açma hizmet veriyoruz. Su kaçağını tespit edemezsek veya tıkanıklığı açamazsak ücret talep etmiyoruz.

2 yıl garantili hizmet veriyoruz.